Lav en statistik for kun én spiller  
År Runde Bræt Spiller Score Farve Modstanderklub Modstander Række Holdnr
2017 1 1 Pedersen, Svend 0.5 s Fredericia 1 Nielsen, Jens Ove Fries 1. division I
2017 1 2 Andreasen,Per 0.5 h Fredericia 1 Friis, Carsten Bank 1. division I
2017 1 3 Christiansen,Jens J. 0.5 s Fredericia 1 Pedersen, Lars Wilton 1. division I
2017 1 4 Grosbøl-Rais,Eddie 0.0 h Fredericia 1 Madsen, Michael Bæhring 1. division I
2017 1 5 Pedersen, Børge 0.0 s Fredericia 1 Østergaard,Rasmus Thestrup 1. division I
2017 1 6 Olesen,Poul Erik N. 0.0 h Fredericia 1 Rix, Søren 1. division I
2017 1 7 Jørgensen,Jørgen 1.0 s Fredericia 1 Sørensen, Lars Desmond 1. division I
2017 1 8 Jensen,Lars 0.5 h Fredericia 1 Easwaralingam, Adesh 1. division I
2017 2 1 Sørensen,Bent 0.5 h Aalborg 1 Vasova,Maria 1. division I
2017 2 2 Pedersen,Svend 0.5 s Aalborg 1 Würtz,Jacob 1. division I
2017 2 3 Andreasen,Per 0.5 h Aalborg 1 Hooght,Ivar De 1. division I
2017 2 4 Christiansen,Jens J. 0.5 s Aalborg 1 Øe,Michael 1. division I
2017 2 5 Grosbøl-Rais,Eddie 0.5 h Aalborg 1 Sønderstrup,Bjarne 1. division I
2017 2 6 Pedersen,Børge 1.0 s Aalborg 1 Hansen,John Nyholm 1. division I
2017 2 7 Jørgensen,Jørgen 1.0 h Aalborg 1 Nielsen,Finn Winther 1. division I
2017 2 8 Jensen,Lars 0.5 s Aalborg 1 Christensen,Jens Johan 1. division I
2017 3 1 Sørensen,Bent 0.0 h Herning 1 Pedersen,Finn 1. division I
2017 3 2 Pedersen,Svend 0.0 s Herning 1 Søbjerg,Erik 1. division I
2017 3 3 Andreasen,Per 1.0 h Herning 1 Mikkelsen,Ole Helmer 1. division I
2017 3 4 Christiansen,Jens J. 0.0 s Herning 1 Nielsen,Flemming Ekas 1. division I
2017 3 5 Grosbøl-Rais,Eddie 0.0 h Herning 1 Noe,John 1. division I
2017 3 6 Pedersen,Børge 0.0 s Herning 1 Jessen,Alexander 1. division I
2017 3 7 Grevlund,Per 0.5 h Herning 1 Østergaard,Ole 1. division I
2017 3 8 Jacobsen,Niels 0.0 s Herning 1 Vestergaard,Holger 1. division I
2017 4 1 Sørensen,Bent 0.0 s Springeren 1 Gergacz,Attila 1. division I
2017 4 2 Pedersen,Svend 0.5 h Springeren 1 Quist,Viggo Bove 1. division I
2017 4 3 Andreasen,Per 0.5 s Springeren 1 Jacobsen,Michael 1. division I
2017 4 4 Christiansen,Jens J. 0.6 h Springeren 1 Aagaard,Gert 1. division I
2017 4 5 Grosbøl-Rais,Eddie 1.0 s Springeren 1 Ebbesen,Richardt 1. division I
2017 4 6 Pedersen,Børge 1.0 h Springeren 1 Burnæs,Kim 1. division I
2017 4 7 Jørgensen,Jørgen 0.0 s Springeren 1 Madsen,Jens Ingemann 1. division I
2017 4 8 Svendsen,Lasse 0.5 h Springeren 1 Foli,Karsten 1. division I
2017 5 1 Sørensen,Bent 0.5 s Haderslev 1 Kjærgaard-Jensen,Jesper 1. division I
2017 5 2 Pedersen,Svend 0.0 h Haderslev 1 Garbrecht,Jan 1. division I
2017 5 3 Andreasen,Per 1.0 s Haderslev 1 Schack,Asbjørn Hovgaard 1. division I
2017 5 4 Christiansen,Jens J. 0.5 h Haderslev 1 Hansen,Per 1. division I
2017 5 5 Pedersen,Børge 1.0 s Haderslev 1 Bjørnskov,Kai Christian 1. division I
2017 5 6 Jørgensen,Jørgen 1.0 h Haderslev 1 Andersen,Christian Nors 1. division I
2017 5 7 Grevlund,Per 0.5 s Haderslev 1 Poulsen,Ole Trøst 1. division I
2017 5 8 Hove,Arne 1.0 h Haderslev 1 Jørgensen,Christian Frost 1. division I
2017 6 1 Pedersen,Svend 0.5 h Evans 1 Kristensen,Leif Søgaard 1. division I
2017 6 2 Andreasen,Per 0.5 s Evans 1 Borovnica, Tihomir 1. division I
2017 6 3 Christiansen,Jens J. 0.5 h Evans 1 Skaanning-Pedersen,Kim 1. division I
2017 6 4 Grosbøl-Rais,Eddie 0.5 s Evans 1 Pedersen,Lars 1. division I
2017 6 5 Pedersen,Børge 0.0 h Evans 1 Löwenstein,Nicolai 1. division I
2017 6 6 Olesen,Poul Erik N. 0.0 s Evans 1 Skjolager,Per 1. division I
2017 6 7 Jørgensen,Jørgen 1.0 h Evans 1 Firooznia,Farzam 1. division I
2017 6 8 Grevlund,Per 0.0 s Evans 1 Sørensen,Ivan 1. division I
2017 7 1 Sørensen,Bent 0.5 h Frem 1 Dyrgård,Kristoffer 1. division I
2017 7 2 Pedersen,Svend 0.0 s Frem 1 Stentebjerg-Hansen,Per 1. division I
2017 7 3 Andreasen,Per 1.0 h Frem 1 Østergreen-Johansen,Torben 1. division I
2017 7 4 Christiansen,Jens J. 0.5 s Frem 1 Møller,Sophus Mechlenburg 1. division I
2017 7 5 Grosbøl-Rais,Eddie 0.0 h Frem 1 Jensen,Tobias Ilsøe 1. division I
2017 7 6 Pedersen,Børge 0.0 s Frem 1 Frantsen,Tom 1. division I
2017 7 7 Jørgensen,Jørgen 1.0 h Frem 1 Knoth,Tommy 1. division I
2017 7 8 Pedersen,Kewin 0.5 s Frem 1 Kjeldsen,Anton 1. division I
2017 1 1 Jensen,Lars 0.5 s Brønderslev 1 Hansen,Sune Normann Mesterrækken II
2017 1 2 Grevlund,Per 0.5 h Brønderslev 1 Knudsen,Ole Mesterrækken II
2017 1 3 Jacobsen,Niels 0.5 s Brønderslev 1 Holm,Claus Mesterrækken II
2017 1 4 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 h Brønderslev 1 Iversen,Thomas Dahl Mesterrækken II
2017 1 5 Hove,Arne 1.0 s Brønderslev 1 Kjeldsen,Jan Balle Mesterrækken II
2017 1 6 Pedersen,Kewin 1.0 h Brønderslev 1 Djernæs,Egon Sand Mesterrækken II
2017 2 1 Jensen,Lars 0.5 h Aalborg 3 Højfeldt,Erik Mesterrækken II
2017 2 2 Jacobsen,Niels 0.5 s Aalborg 3 Engen,Hans Mesterrækken II
2017 2 3 Svendsen,Lasse 0.5 h Aalborg 3 Jensen,Bo Torpegaard Mesterrækken II
2017 2 4 Madsen,Ole Rysgaard 0.0 s Aalborg 3 Vasov,Valentin Mesterrækken II
2017 2 5 Hove,Arne 1.0 h Aalborg 3 Eliasen,Bogi Hansen Mesterrækken II
2017 2 6 Pedersen,Kewin 1.0 s Aalborg 3 Pedersen,Kurt Mesterrækken II
2017 3 1 Jensen,Lars 0.5 s Aalborg 4 Falberg,Hugo Mesterrækken II
2017 3 2 Jacobsen,Niels 0.5 h Aalborg 4 Fjorside,Arne Dam Mesterrækken II
2017 3 3 Svendsen,Lasse 0.5 s Aalborg 4 Winkler, Torben Mesterrækken II
2017 3 4 Madsen,Ole Rysgaard 0.0 h Aalborg 4 Rasmussen,Hans Peter Mesterrækken II
2017 3 5 Hove,Arne 1.0 s Aalborg 4 Hansen,Jesper Dahl Mesterrækken II
2017 3 6 Pedersen,Kewin 1.0 h Aalborg 4 Nielsen,Ture Jungberg Mesterrækken II
2017 4 1 Jensen,Lars 0.5 s Sæby 1 Munch,Esben Mesterrækken II
2017 4 2 Jacobsen,Niels 1.0 h Sæby 1 Christiansen,Allen Nordstrand Mesterrækken II
2017 4 3 Svendsen,Lasse 0.0 s Sæby 1 Andersen,Per Visti Mesterrækken II
2017 4 4 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 h Sæby 1 MacLaurin,Duncan Gillies Mesterrækken II
2017 4 5 Hove,Arne 1.0 s Sæby 1 Riis,Jens Mesterrækken II
2017 4 6 Pedersen,Kewin 0.5 h Sæby 1 Christiansen,Jens Mesterrækken II
2017 5 1 Jacobsen,Niels 0.5 h AarsNibe 2 Larsen,Henning Mesterrækken II
2017 5 2 Hove,Arne 0.0 s AarsNibe 2 Grønhøj,Søren Mesterrækken II
2017 5 3 Pedersen,Kewin 1.0 h AarsNibe 2 Johansen, Kjeld Mesterrækken II
2017 5 4 Nielsen,Lars 0.5 s AarsNibe 2 Espersen,Carsten Richard Mesterrækken II
2017 5 5 Hermansen,Mogens 0.0 h AarsNibe 2 Andersen,Aage Kristian Mesterrækken II
2017 5 6 Christensen,Bent H. 1.0 s AarsNibe 2 Laursen,Birger K. Mesterrækken II
2017 6 1 Grevlund,Per 0.5 s AarsNibe 1 Salomonsen,Jesper Mesterrækken II
2017 6 2 Jacobsen,Niels 0.0 h AarsNibe 1 Grønhøj,Benny Mesterrækken II
2017 6 3 Svendsen,Lasse 0.5 s AarsNibe 1 Nielsen,Mogens Mesterrækken II
2017 6 4 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 h AarsNibe 1 Jensen,Flemming Bøgh Mesterrækken II
2017 6 5 Hove,Arne 0.0 s AarsNibe 1 Thomsen,Søren Mesterrækken II
2017 6 6 Pedersen,Kewin 1.0 h AarsNibe 1 Grønhøj,Søren Mesterrækken II
2017 7 1 Jensen,Lars 0.5 h Jetsmark 3 Vestergaard,Steven Mesterrækken II
2017 7 2 Jacobsen,Niels 0.0 s Jetsmark 3 Nielsen,Morten Randrup Mesterrækken II
2017 7 3 Madsen,Ole Rysgaard 0.0 h Jetsmark 3 Sønndergaard,Bjarne Mesterrækken II
2017 7 4 Hove,Arne 1.0 s Jetsmark 3 Andersen,Jacob Mesterrækken II
2017 7 5 Pedersen,Kewin 1.0 h Jetsmark 3 Guldvang,Martin Mesterrækken II
2017 7 6 Christensen,Bent H. 0.5 s Jetsmark 3 Mortensen,Sandi Mesterrækken II
2017 1 1 Dyhr,Søren 0.5 h Hobro 1 Carstensen,Ole A-rækken III
2017 1 2 Nielsen,Lars 1.0 s Hobro 1 Ekholm,Noah A-rækken III
2017 1 3 Hermansen,Mogens 1.0 h Hobro 1 Bertelsen,Karl Emil A-rækken III
2017 1 4 Christensen,Bent H. 1.0 s Hobro 1 Nielsen,Frank A-rækken III
2017 2 1 Dyhr,Søren 1.0 h Aalborg 6 Jacobsen,Per A-rækken III
2017 2 2 Nielsen,Lars 0.5 s Aalborg 6 Kristensen,Uffe A-rækken III
2017 2 3 Hermansen,Mogens 1.0 h Aalborg 6 Hartvigsen,Christian Rienhadt A-rækken III
2017 2 4 Christensen,Bent H. 0.5 s Aalborg 6 Sørensen,Aage Langballe A-rækken III
2017 3 1 Dyhr,Søren 0.5 s Skørping 2 Hauge, Søren A-rækken III
2017 3 2 Nielsen,Lars 0.5 h Skørping 2 Johnsen,Jon A-rækken III
2017 3 3 Hermansen,Mogens 0.5 s Skørping 2 Søgaard,Søren A-rækken III
2017 3 4 Christensen,Bent H. 1.0 h Skørping 2 Lemonnier, Patrick A-rækken III
2017 4 1 Dyhr,Søren 0.0 h AarsNibe 3 Niebuhr, Poul Erik A-rækken III
2017 4 2 Nielsen,Lars 0.5 s AarsNibe 3 Laursen,Birger K. A-rækken III
2017 4 3 Hermansen,Mogens 0.5 h AarsNibe 3 Madsen,Jørgen A-rækken III
2017 4 4 Christensen,Bent H. 1.0 s AarsNibe 3 Møller,Willy A-rækken III
2017 5 1 Dyhr,Søren 0.5 s Aalborg 5 Laursen,Karl Henrik A-rækken III
2017 5 2 Nielsen,Lars 0.0 h Aalborg 5 Sørensen,Leif A-rækken III
2017 5 3 Hermansen,Mogens 0.5 s Aalborg 5 Hansen,Jesper Dahl A-rækken III
2017 5 4 Christensen,Bent H. 0.0 h Aalborg 5 Madsen,Peter J. H. A-rækken III
2017 6 1 Nielsen,Lars 0.5 h Hjallerup 1 Sigaard,Georg A-rækken III
2017 6 2 Nielsen,Rune 0.0 s Hjallerup 1 Pedersen,Jesper C. A-rækken III
2017 6 3 Christensen,Bent H. 0.0 h Hjallerup 1 Valsted,Arne A-rækken III
2017 6 4 Nielsen,Pia 1.0 s Hjallerup 1 Drastrup,Martin A-rækken III
2017 7 1 Dyhr,Søren 1.0 s Frederikshavn 1 Tomt bræt A-rækken III
2017 7 2 Nielsen,Lars 1.0 h Frederikshavn 1 Tomt bræt A-rækken III
2017 7 3 Hermansen,Mogens 1.0 s Frederikshavn 1 Tomt bræt A-rækken III
2017 7 4 Christensen,Bent H. 1.0 h Frederikshavn 1 Tomt bræt A-rækken III
2017 1 1 Simonsen,Finn 0.0 s Skørping 3 Østergaard,Svend Erik B.rækken IV
2017 1 2 Sørensen,Svend Aage 0.5 h Skørping 3 Hansen,Jesper B.rækken IV
2017 1 3 Nielsen,Pia 1.0 s Skørping 3 Sørensen,Bjarni B.rækken IV
2017 1 4 Bohnstedt,Michael 1.0 h Skørping 3 Mousten,Stener B.rækken IV
2017 2 1 Nielsen,Rune 0.0 h Tranum 1 Nielsen,Klaus B.rækken IV
2017 2 2 Sørensen,Svend Aage 1.0 s Tranum 1 Olesen,Henrik B.rækken IV
2017 2 3 Nielsen,Pia 0.5 h Tranum 1 Christensen,Ken B.rækken IV
2017 2 4 Bohnstedt,Michael 1.0 s Tranum 1 Poulsen,Gunner B.rækken IV
2017 3 1 Simonsen,Finn 0.5 s AarsNibe 4 Sørensen,Jari B.rækken IV
2017 3 2 Sørensen,Svend Aage 0.5 h AarsNibe 4 Bertelsen,Børge B.rækken IV
2017 3 3 Nielsen,Pia 1.0 s AarsNibe 4 Nielsen,Jan B.rækken IV
2017 3 4 Bohnstedt,Michael 1.0 h AarsNibe 4 Hansen,Nataniel B. S. B.rækken IV
2017 4 1 Nielsen,Rune 1.0 h Aalborg 8 Kristensen,Axel B.rækken IV
2017 4 2 Sørensen,Svend Aage 0.0 s Aalborg 8 Pors,Kim B.rækken IV
2017 4 3 Nielsen,Pia 0.0 h Aalborg 8 Schjødte, Bo Blok B.rækken IV
2017 4 4 Bohnstedt,Michael 0.0 s Aalborg 8 Ulrik,Nikolaj Jensen B.rækken IV
2017 5 1 Sørensen,Svend Aage 0.0 s DSA Skak 1 Hansen,Peter Michael B.rækken IV
2017 5 2 Nielsen,Pia 0.5 h DSA Skak 1 Froholt,Henrik B.rækken IV
2017 5 3 Hove,Peter A. K. 0.0 s DSA Skak 1 Mutalib,Mustafa Abdul B.rækken IV
2017 5 4 Bohnstedt,Michael 1.0 h DSA Skak 1 Al-Fahdawi,Mustafa R. M. B.rækken IV
2017 6 1 Nielsen,Rune 0.0 h Sæby 2 Brohus,Nicolai B.rækken IV
2017 6 2 Nielsen,Pia 0.0 s Sæby 2 Hæsum,Jens B.rækken IV
2017 6 3 Bohnstedt,Michael 0.5 h Sæby 2 Christansen,Eivind B.rækken IV
2017 6 4 Kristensen,Peter Duun 0.0 s Sæby 2 Christensen,Per B.rækken IV
2017 7 1 Simonsen,Finn 0.0 s Aalborg 7 Jungberg,Lasse B.rækken IV
2017 7 2 Sørensen,Svend Aage 0.0 h Aalborg 7 Nielsen,Ture Jungberg B.rækken IV
2017 7 3 Nielsen,Pia 0.5 s Aalborg 7 Weerd,Jens Ole van de B.rækken IV
2017 7 4 Bohnstedt,Michael 0.5 h Aalborg 7 Lytzen,Lars Erik B.rækken IV
2016 1 1 Andreasen,Per 0.5 s Evans 1 Veng,Johnni 1. division I
2016 1 2 Kølbæk,Jens 0.0 h Evans 1 Kristensen,Leif Søgaard 1. division I
2016 1 3 Pedersen,Svend 0.0 s Evans 1 Borovnica, Tihomir 1. division I
2016 1 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Evans 1 Skjolager,Per 1. division I
2016 1 5 Sørensen,Bent 0.5 s Evans 1 Grabow, Poulsten Holm 1. division I
2016 1 6 Pedersen,Børge 0.0 h Evans 1 Pedersen,Lars 1. division I
2016 1 7 Grevlund,Per 0.0 s Evans 1 Firooznia,Farzam 1. division I
2016 1 8 Jacobsen,Niels 0.0 h Evans 1 Simonsen,Mathias Kejlstrup 1. division  
2016 2 1 Andreasen,Per 0.5 h SK 1968 1 Matthiesen,Martin 1. division I
2016 2 2 Kølbæk,Jens 0.0 s SK 1968 1 Bank,Pelle Rødkjær 1. division I
2016 2 3 Pedersen,Svend 0.0 h SK 1968 1 Hansen,Lars 1. division I
2016 2 4 Grosbøl-Rais,Eddie 0.0 s SK 1968 1 Lindfeldt,Magnus 1. division I
2016 2 5 Jørgensen,Jørgen 0.5 h SK 1968 1 Andersen,Lars René 1. division I
2016 2 6 Sørensen,Bent 0.5 s SK 1968 1 Rewitz,Poul 1. division I
2016 2 7 Christiansen,Jens J. 0.5 h SK 1968 1 Pedersen,Gunnar 1. division I
2016 2 8 Pedersen,Børge 0.0 s SK 1968 1 Ramsdal,Jens Albert 1. division I
2016 3 1 Andreasen,Per 0.5 s Esbjerg 1 Nielsen,Niels Jørgen Friis 1. division I
2016 3 2 Pedersen,Svend 0.0 h Esbjerg 1 Hartvig,Ove Weiss 1. division I
2016 3 3 Grosbøl-Rais,Eddie 0.0 s Esbjerg 1 Lindestrøm,Torsten 1. division I
2016 3 4 Jørgensen,Jørgen 0.0 h Esbjerg 1 Poulsen,Iver 1. division I
2016 3 5 Sørensen,Bent 0.0 s Esbjerg 1 Bønnelykke,Ole 1. division I
2016 3 6 Christiansen,Jens J. 1.0 h Esbjerg 1 Jensen,Henrik Tranberg 1. division I
2016 3 7 Pedersen,Børge 0.5 s Esbjerg 1 Rasmussen,Jesper Lahn 1. division I
2016 3 8 Olesen,Poul Erik N. 1.0 h Esbjerg 1 Nikolajsen,Ingolf 1. division I
2016 4 1 Andreasen,Per 0.5 h Viborg 1 Holst,Allan 1. division I
2016 4 2 Kølbæk,Jens 0.5 s Viborg 1 Ejdum,Søren 1. division I
2016 4 3 Pedersen,Svend 0.5 h Viborg 1 Rossen,Claus 1. division I
2016 4 4 Grosbøl-Rais,Eddie 0.5 s Viborg 1 Graves,Peter 1. division I
2016 4 5 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Viborg 1 Guindy,Esmat Susanne 1. division I
2016 4 6 Sørensen,Bent 0.5 s Viborg 1 Pedersen,Thomas Højbjerg 1. division I
2016 4 7 Christiansen,Jens J. 1.0 h Viborg 1 Larsen,Jens Bak 1. division I
2016 4 8 Pedersen,Børge 0.5 s Viborg 1 Andreasen,Anders Revsgaard 1. division I
2016 5 1 Andreasen,Per 0.0 h Skive 1 Thøgersen,Rasmus 1. division I
2016 5 2 Kølbæk,Jens 0.5 s Skive 1 Støvring,Claus 1. division I
2016 5 3 Pedersen,Svend 1.0 h Skive 1 Løfgren,Claes 1. division I
2016 5 4 Grosbøl-Rais,Eddie 1.0 s Skive 1 Nielsen,Erling Møller 1. division I
2016 5 5 Jørgensen,Jørgen 1.0 h Skive 1 Nielsen,Per 1. division I
2016 5 6 Christiansen,Jens J. 1.0 s Skive 1 Schøning,Lars 1. division I
2016 5 7 Pedersen,Børge 1.0 h Skive 1 Kvist,Rasmus 1. division I
2016 5 8 Grevlund,Per 0.5 s Skive 1 Thybo,ThomasSøndergaard 1. division I
2016 6 1 Andreasen,Per 0.5 s Herning 1 Pedersen,Finn 1. division I
2016 6 2 Kølbæk,Jens 0.5 h Herning 1 Mikkelsen,Ole Helmer 1. division I
2016 6 3 Pedersen,Svend 0.5 s Herning 1 Søbjerg,Erik 1. division I
2016 6 4 Grosbøl-Rais,Eddie 0.0 h Herning 1 Søgaard,Søren 1. division I
2016 6 5 Jørgensen,Jørgen 0.0 s Herning 1 Bering,Steen Vitus 1. division I
2016 6 6 Sørensen,Bent 1.0 h Herning 1 Noe,John 1. division I
2016 6 7 Christiansen,Jens J. 1.0 s Herning 1 Nielsen,Flemming Ekas 1. division I
2016 6 8 Pedersen,Børge 1.0 h Herning 1 Østergaard,Ole 1. division I
2016 7 1 Andreasen,Per 0.5 h Haderslev 1 Brautsch,Søren 1. division I
2016 7 2 Kølbæk,Jens 0.0 s Haderslev 1 Kjærgaard-Jensen,Jesper 1. division I
2016 7 3 Pedersen,Svend 0.5 h Haderslev 1 Hye,Allan 1. division I
2016 7 4 Grosbøl-Rais,Eddie 0.5 s Haderslev 1 Bjørnskov,Kai Christian 1. division I
2016 7 5 Jørgensen,Jørgen 1.0 h Haderslev 1 Hermansen,Allan Schmidt 1. division I
2016 7 6 Sørensen,Bent 1.0 s Haderslev 1 Garbrecht,Jan 1. division I
2016 7 7 Christiansen,Jens J. 1.0 h Haderslev 1 Mogensen,Claus G. 1. division I
2016 7 8 Pedersen,Børge 0.5 s Haderslev 1 Andersen,Christian Nors 1. division I
2016 1 1 Grevlund,Per 0.0 s Nørresundby 3 Wilumsen,Henrik M-rækken II
2016 1 2 Jensen,Lars 1.0 h Nørresundby 3 Hove,Arne M-rækken II
2016 1 3 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 s Nørresundby 3 Pedersen,Kewin Birk M-rækken II
2016 1 4 Villadsen,Ole Skadborg 0.0 h Nørresundby 3 Hermansen,Mogens M-rækken II
2016 1 5 Nielsen,Lars 1.0 s Nørresundby 3 Badsbjerg,Allan M-rækken II
2016 1 6 Dyhr,Søren 1.0 h Nørresundby 3 Christensen,Bent H. M-rækken II
2016 2 1 Grevlund,Per 0.5 h Skørping 1 Mikkelsen,Peter M-rækken II
2016 2 2 Madsen,Ole Rysgaard 0.0 s Skørping 1 Davidsen,Niels Christian M-rækken II
2016 2 3 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 h Skørping 1 Simonsen,Regnar M-rækken II
2016 2 4 Nielsen,Lars 0.5 s Skørping 1 Hauge, Søren M-rækken II
2016 2 5 Dyhr,Søren 0.0 h Skørping 1 Struijk,Johannes Jan M-rækken II
2016 2 6 Jacobsen,Niels 1.0 s Skørping 1 Olsen,Martin M-rækken II
2016 3 1 Grevlund,Per 0.0 s Sæby 1 Munch,Esben M-rækken II
2016 3 2 Jensen,Lars 0.5 h Sæby 1 Christiansen,Allan Nordstrand M-rækken II
2016 3 3 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 s Sæby 1 Andersen,Per Visti M-rækken II
2016 3 4 Villadsen,Ole Skadborg 1.0 h Sæby 1 Eriksen,Allan M-rækken II
2016 3 5 Nielsen,Lars 0.0 s Sæby 1 MacLaurin,Duncan Gillies M-rækken II
2016 3 6 Dyhr,Søren 1.0 h Sæby 1 Riis,Jens M-rækken II
2016 4 1 Grevlund,Per 0.5 s AarsNibe 2 Grønhøj,Søren M-rækken II
2016 4 2 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 h AarsNibe 2 Espersen,Carsten Richard M-rækken II
2016 4 3 Villadsen,Ole Skadborg 1.0 s AarsNibe 2 Johansen, Kjeld M-rækken II
2016 4 4 Dyhr,Søren 0.5 h AarsNibe 2 Niebuhr, Poul Erik M-rækken II
2016 4 5 Jacobsen,Niels 1.0 s AarsNibe 2 Nielsen,Rune M-rækken II
2016 4 6 Simonsen,Finn 0.0 h AarsNibe 2 Andersen,Aage Kristian M-rækken II
2016 5 1 Grevlund,Per 0.5 h Aalborg 3 Højfeldt,Erik M-rækken II
2016 5 2 Jensen,Lars 0.5 s Aalborg 3 Engen,Hans M-rækken II
2016 5 3 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 h Aalborg 3 Andersen,Carl Johan M-rækken II
2016 5 4 Villadsen,Ole Skadborg 0.0 s Aalborg 3 Pedersen,Kurt M-rækken II
2016 5 5 Dyhr,Søren 0.0 h Aalborg 3 Bech,Thomas Heine M-rækken II
2016 5 6 Jacobsen,Niels 0.0 s Aalborg 3 Winkler, Torben M-rækken II
2016 6 1 Grevlund,Per 1.0 s Aalborg 5 Jensen,Mark Torpegaard M-rækken II
2016 6 2 Jensen,Lars 1.0 h Aalborg 5 Davidsen,Poul M-rækken II
2016 6 3 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 s Aalborg 5 Jacobsen,Per M-rækken II
2016 6 4 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 h Aalborg 5 Eliasen,Bogi Hansen M-rækken II
2016 6 5 Dyhr,Søren 1.0 s Aalborg 5 Brygger,Anders Sifakis M-rækken II
2016 6 6 Jacobsen,Niels 1.0 h Aalborg 5 Engel,Steen Olav M-rækken II
2016 7 1 Grevlund,Per 0.5 h Aalborg 4 Falberg,Hugo M-rækken II
2016 7 2 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 s Aalborg 4 Fjorside,Arne Dam M-rækken II
2016 7 3 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 h Aalborg 4 Rasmussen,Hans Peter M-rækken II
2016 7 4 Dyhr,Søren 1.0 s Aalborg 4 Hansen,Normann A. M-rækken II
2016 7 5 Jacobsen,Niels 0.5 h Aalborg 4 Søndestrup,Emil M-rækken II
2016 7 6 Svendsen,Lasse 0.0 s Aalborg 4 Nielsen,Ture Jungberg M-rækken II
2016 1 1 Wilumsen,Henrik 1.0 h Nørresundby 2 Grevlund,Per M-rækken III
2016 1 2 Hove,Arne 0.0 s Nørresundby 2 Jensen,Lars M-rækken III
2016 1 3 Pedersen,Kewin Birk 0.0 h Nørresundby 2 Madsen,Ole Rysgaard M-rækken III
2016 1 4 Hermansen,Mogens 1.0 s Nørresundby 2 Villadsen,Ole Skadborg M-rækken III
2016 1 5 Badsbjerg,Allan 0.0 h Nørresundby 2 Nielsen,Lars M-rækken III
2016 1 6 Christensen,Bent H. 0.0 s Nørresundby 2 Dyhr,Søren M-rækken III
2016 2 1 Wilumsen,Henrik 0.5 s AarsNibe 2 Grønhøj,Søren M-rækken III
2016 2 2 Hove,Arne 0.5 h AarsNibe 2 Thomsen,Søren M-rækken III
2016 2 3 Pedersen,Kewin Birk 1.0 s AarsNibe 2 Espersen,Carsten Richard M-rækken III
2016 2 4 Hermansen,Mogens 0.5 h AarsNibe 2 Johansen, Kjeld M-rækken III
2016 2 5 Badsbjerg,Allan 0.0 s AarsNibe 2 Niebuhr, Poul Erik M-rækken III
2016 2 6 Christensen,Bent H. 0.0 h AarsNibe 2 Nielsen,Rune M-rækken III
2016 3 1 Wilumsen,Henrik 0.0 h Aalborg 3 Højfeldt,Erik M-rækken III
2016 3 2 Hove,Arne 0.0 s Aalborg 3 Engen,Hans M-rækken III
2016 3 3 Pedersen,Kewin Birk 0.0 h Aalborg 3 Andersen,Carl Johan M-rækken III
2016 3 4 Hermansen,Mogens 0.0 s Aalborg 3 Pedersen,Kurt M-rækken III
2016 3 5 Badsbjerg,Allan 0.0 h Aalborg 3 Bech,Thomas Heine M-rækken III
2016 3 6 Christensen,Bent H. 0.0 s Aalborg 3 Winkler, Torben M-rækken III
2016 4 1 Wilumsen,Henrik 1.0 s Aalborg 5 Jensen,Mark Torpegaard M-rækken III
2016 4 2 Hove,Arne 1.0 h Aalborg 5 Davidsen,Poul M-rækken III
2016 4 3 Hermansen,Mogens 0.5 s Aalborg 5 Jacobsen,Per M-rækken III
2016 4 4 Badsbjerg,Allan 0.0 h Aalborg 5 Brygger,Anders Sifakis M-rækken III
2016 4 5 Christensen,Bent H. 0.0 s Aalborg 5 Engel,Steen Olav M-rækken III
2016 4 6 Nielsen.Pia 1.0 h Aalborg 5 Weerd,Jens Ole van de M-rækken III
2016 5 1 Wilumsen,Henrik 0.0 h Aalborg 4 Hansen,Sune Normann M-rækken III
2016 5 2 Hove,Arne 1.0 s Aalborg 4 Falberg,Hugo M-rækken III
2016 5 3 Badsbjerg,Allan 0.0 h Aalborg 4 Fjorside,Arne Dam M-rækken III
2016 5 4 Simonsen,Finn 0.0 s Aalborg 4 Rasmussen,Hans Peter M-rækken III
2016 5 5 Christensen,Bent H. 0.0 h Aalborg 4 Hansen,Normann A. M-rækken III
2016 5 6 Hove,Peter A. K. 0.0 s Aalborg 4 Lauersen,Karl Henrik M-rækken III
2016 6 1 Wilumsen,Henrik 0.0 h Sæby 1 Munch,Esben M-rækken III
2016 6 2 Hove,Arne 0.5 s Sæby 1 Christiansen,Allan Nordstrand M-rækken III
2016 6 3 Pedersen,Kewin Birk 1.0 h Sæby 1 Andersen,Per Visti M-rækken III
2016 6 4 Hermansen,Mogens 0.0 s Sæby 1 Eriksen,Allan M-rækken III
2016 6 5 Badsbjerg,Allan 0.0 h Sæby 1 MacLaurin,Duncan Gillies M-rækken III
2016 6 6 Christensen,Bent H. 0.0 s Sæby 1 Riis,Jens M-rækken III
2016 7 1 Wilumsen,Henrik 1.0 s Skørping 1 Mikkelsen,Peter M-rækken III
2016 7 2 Hove,Arne 0.0 h Skørping 1 Davidsen,Niels Christian M-rækken III
2016 7 3 Hermansen,Mogens 0.5 s Skørping 1 Simonsen,Regnar M-rækken III
2016 7 4 Simonsen,Finn 0.5 h Skørping 1 Hauge, Søren M-rækken III
2016 7 5 Badsbjerg,Allan 0.0 s Skørping 1 Struijk,Johannes Jan M-rækken III
2016 7 6 Christensen,Bent H. 0.0 h Skørping 1 Olsen,Martin M-rækken III
2016 1 1 Nielsen,Pia 0.0 s Tranum 1 Ottesen,Søren Rud B-rækken IV
2016 1 2 Wedenfeld,Mike 0.0 h Tranum 1 Christensen,Ken B-rækken IV
2016 1 3 Hove,Peter A. K. 1.0 s Tranum 1 Olesen,Henrik B-rækken IV
2016 1 4 Sørensen,Svend Aage 1.0 h Tranum 1 Poulsen,Gunner B-rækken IV
2016 2 1 Nielsen,Pia 0.0 s Frederikshavn 1 Jensen,Jørgen M. B-rækken IV
2016 2 2 Wedenfeld,Mike 0.0 h Frederikshavn 1 Hansen,Jens Emil B-rækken IV
2016 2 3 Hove,Peter A. K. 0.0 s Frederikshavn 1 Haurdic,Mirsad B-rækken IV
2016 2 4 Sørensen,Svend Aage 1.0 h Frederikshavn 1 Pedersen,Frank Svenning B-rækken IV
2016 3 1 Nielsen,Pia 0.0 h Sæby 2 Christiansen,Jens B-rækken IV
2016 3 2 Wedenfeld,Mike 0.5 s Sæby 2 Hæsum,Jens B-rækken IV
2016 3 3 Hove,Peter A. K. 0.0 h Sæby 2 Brohus,Nicolai B-rækken IV
2016 3 4 Sørensen,Svend Aage 0.5 s Sæby 2 Christensen,Per B-rækken IV
2016 4 1 Nielsen,Pia 0.0 s Brønderslev 1 Holmstrøm,Johan B-rækken IV
2016 4 2 Wedenfeld,Mike 0.0 h Brønderslev 1 Vestergaard,Steven B-rækken IV
2016 4 3 Hove,Peter A. K. 0.0 s Brønderslev 1 Christensen,Allan Toftegaard B-rækken IV
2016 4 4 Sørensen,Svend Aage 0.0 h Brønderslev 1 Holm,Claus B-rækken IV
2016 4 1 Nielsen,Pia 0.5 h Aalborg 7 Sørensen,Aage Langballe B-rækken IV
2016 4 2 Wedenfeld,Mike 0.0 s Aalborg 7 Kristensen,Uffe B-rækken IV
2016 4 3 Hove,Peter A. K. 0.0 h Aalborg 7 Weerd,Jens Ole van de B-rækken IV
2016 4 4 Sørensen,Svend Aage 1.0 s Aalborg 7 Lytzen,Lars Erik B-rækken IV
2015 1 1 Sørensen,Bent 0.0 s Frem 1 Bakr,Iwan 1. division I
2015 1 2 Andreasen,Per 0.5 h Frem 1 Dyrgård,Kristoffer 1. division I
2015 1 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Frem 1 Østergreen-Johansen,Torben 1. division I
2015 1 4 Pedersen,Svend 0.5 h Frem 1 Stentebjerg-Hansen,Per 1. division I
2015 1 5 Wilumsen,Henrik 0.0 s Frem 1 Wiecker,Stefan 1. division I
2015 1 6 Pedersen,Børge 1.0 h Frem 1 Jensen,Tobias Ilsøe 1. division I
2015 1 7 Grevlund,Per 0.5 s Frem 1 Frantsen,Tom 1. division I
2015 1 8 Nielsen,Lars 0.0 h Frem 1 Wilbrandt,Simon Pil 1. division I
2015 2 1 Kølbæk,Jens 0.5 h Evans 1 Skaanning-Pedersen,Kim 1. division I
2015 2 2 Sørensen,Bent 0.0 s Evans 1 Borovnica, Tihomir 1. division I
2015 2 3 Andreasen,Per 1.0 h Evans 1 Pedersen,Lars 1. division I
2015 2 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Evans 1 Skjolager,Per 1. division I
2015 2 5 Grosbøl-Rais,Eddie 1.0 h Evans 1 Grabow, Poulsten Holm 1. division I
2015 2 6 Nielsen,John B. 1.0 s Evans 1 Svane,Henrik 1. division I
2015 2 7 Pedersen,Svend 1.0 h Evans 1 Sørensen,Lars Desmond 1. division I
2015 2 8 Christiansen,Jens J. 0.5 s Evans 1 Iversen,Chr. Leerbæk 1. division I
2015 3 1 Kølbæk,Jens 0.5 h Herning Søbjerg,Erik 1. division I
2015 3 2 Sørensen,Bent 0.0 s Herning Mikkelsen,Ole Helmer 1. division I
2015 3 3 Andreasen,Per 1.0 h Herning Søgaard,Søren 1. division I
2015 3 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Herning Bering,Steen Vitus 1. division I
2015 3 5 Grosbøl-Rais,Eddie 0.0 h Herning Vidriksen,Jesper Maul 1. division I
2015 3 6 Pedersen,Svend 0.0 s Herning Noe,John 1. division I
2015 3 7 Christiansen,Jens J. 0.0 h Herning Nielsen,Flemming Ekas 1. division I
2015 3 8 Pedersen,Børge 0.0 s Herning Jessen,Alexander 1. division I
2015 4 1 Kølbæk,Jens 0.5 s Aalborg 1 Øe,Michael 1. division I
2015 4 2 Sørensen,Bent 1.0 h Aalborg 1 Hansen,John Nyholm 1. division I
2015 4 3 Andreasen,Per 1.0 s Aalborg 1 Andersen,Søren Mikkel 1. division I
2015 4 4 Jørgensen,Jørgen 1.0 h Aalborg 1 Houlberg,Kim 1. division I
2015 4 5 Grosbøl-Rais,Eddie 0.5 s Aalborg 1 Kovshøj,Sune 1. division I
2015 4 6 Nielsen,John B. 1.0 h Aalborg 1 Nielsen,Finn Winther 1. division I
2015 4 7 Pedersen,Svend 0.5 s Aalborg 1 Sønderstrup,Bjarne 1. division I
2015 4 8 Christiansen,Jens J. 1.0 h Aalborg 1 Pedersen,Peter Juul 1. division I
2015 5 1 Kølbæk,Jens 0.0 h Viborg Nielsen,Jens Ove Fries 1. division I
2015 5 2 Sørensen,Bent 0.0 s Viborg Holst,Allan 1. division I
2015 5 3 Andreasen,Per 0.5 h Viborg Larsen,Olav D. 1. division I
2015 5 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Viborg Ejdum,Søren 1. division I
2015 5 5 Grosbøl-Rais,Eddie 1.0 h Viborg Rossen,Claus 1. division I
2015 5 6 Nielsen,John B. 0.5 s Viborg Graves,Peter 1. division I
2015 5 7 Pedersen,Svend 0.0 h Viborg Guindy,Esmat Susanne 1. division I
2015 5 8 Christiansen,Jens J. 1.0 s Viborg Fabrin,Morten Vigh 1. division I
2015 6 1 Kølbæk,Jens 1.0 s SK 1968 2 Sørensen,Torben Kyhl 1. division I
2015 6 2 Sørensen,Bent 1.0 h SK 1968 2 Nielsen,Søren Holst 1. division I
2015 6 3 Andreasen,Per 0.5 s SK 1968 2 Larsen,Pelle Oliver 1. division I
2015 6 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 h SK 1968 2 Danstrup,Niels 1. division I
2015 6 5 Grosbøl-Rais,Eddie 0.5 s SK 1968 2 Christensen,Benjamin 1. division I
2015 6 6 Pedersen,Svend 0.5 h SK 1968 2 Knudsen,Martin 1. division I
2015 6 7 Christiansen,Jens J. 1.0 s SK 1968 2 Kastberg,Andreas 1. division I
2015 6 8 Grevlund,Per 0.5 h SK 1968 2 Lysgaard-Egebjerg,Bjarne 1. division I
2015 7 1 Kølbæk,Jens 0.5 s Bov 1 Schwarz, Frank 1. division I
2015 7 2 Andreasen,Per 0.5 h Bov 1 Reinecker, Kai 1. division I
2015 7 3 Jørgensen,Jørgen 0.0 s Bov 1 Jahncke,Giso 1. division I
2015 7 4 Grosbøl-Rais,Eddie 0.5 h Bov 1 Schütte, Andreas 1. division I
2015 7 5 Nielsen,John B. 0.0 s Bov 1 Kevorkov,Artur 1. division I
2015 7 6 Pedersen,Svend 1.0 h Bov 1 Hertel, Peter 1. division I
2015 7 7 Pedersen,Børge 0.5 s Bov 1 Klawitter, Harald 1. division I
2015 7 8 Grevlund,Per 0.0 h Bov 1 Prien,Thore 1. division I
2015 1 1 Wilumsen,Henrik 0.5 s Hobro Ekholm, Lars M-rækken II
2015 1 2 Pedersen,Børge 1.0 h Hobro Christensen,Allan  M-rækken II
2015 1 3 Grevlund,Per 1.0 s Hobro Carstensen,Ole M-rækken II
2015 1 4 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 h Hobro Hansen,Jens Peter M-rækken II
2015 1 5 Nielsen,Karsten 1.0 s Hobro Bertelsen,Karl Emil M-rækken II
2015 1 6 Nielsen,Lars 1.0 h Hobro Nielsen,Frank M-rækken II
2015 2 1 Wilumsen,Henrik 0.0 h Skørping 1 Mikkelsen,Peter M-rækken II
2015 2 2 Pedersen,Børge 1.0 s Skørping 1 Davidsen,Niels Christian M-rækken II
2015 2 3 Grevlund,Per 0.5 h Skørping 1 Simonsen,Regnar M-rækken II
2015 2 4 Nielsen,Karsten 0.5 s Skørping 1 Hauge, Søren M-rækken II
2015 2 5 Nielsen,Lars 0.5 h Skørping 1 Struijk,Johannes Jan M-rækken II
2015 2 6 Hove,Arne 0.0 s Skørping 1 Jensen,Mark Torpegaard M-rækken II
2015 3 1 Wilumsen,Henrik 0.0 s AarsNibe 2 Thomsen,Søren M-rækken II
2015 3 2 Pedersen,Børge 1.0 h AarsNibe 2 Jensen,Flemming Bøgh M-rækken II
2015 3 3 Grevlund,Per 0.5 s AarsNibe 2 Espersen,Carsten Richard M-rækken II
2015 3 4 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 h AarsNibe 2 Jespersen,Hardy M-rækken II
2015 3 5 Nielsen,Karsten 0.5 s AarsNibe 2 Niebuhr, Poul Erik M-rækken II
2015 3 6 Nielsen,Lars 0.0 h AarsNibe 2 Nielsen,Rune M-rækken II
2015 4 1 Wilumsen,Henrik 1.0 h Aalborg 4 Falberg,Hugo M-rækken II
2015 4 2 Pedersen,Børge 0.5 s Aalborg 4 Fjorside,Arne Dam M-rækken II
2015 4 3 Grevlund,Per 0.0 h Aalborg 4 Winkler, Torben M-rækken II
2015 4 4 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 s Aalborg 4 Willumsen,Gert M-rækken II
2015 4 5 Nielsen,Karsten 0.5 h Aalborg 4 Antonisen,Kasper M-rækken II
2015 4 6 Nielsen,Lars 0.0 s Aalborg 4 Rasmussen,Hans Peter M-rækken II
2015 5 1 Wilumsen,Henrik 0.0 s AarsNibe 1 Salomonsen,Jesper M-rækken II
2015 5 2 Pedersen,Børge 0.5 h AarsNibe 1 Grønhøj,Benny M-rækken II
2015 5 3 Grevlund,Per 0.0 s AarsNibe 1 Pedersen,Niels M-rækken II
2015 5 4 Madsen,Ole Rysgaard 0.0 h AarsNibe 1 Grønhøj,Søren M-rækken II
2015 5 5 Nielsen,Karsten 0.0 s AarsNibe 1 Nielsen,Mogens M-rækken II
2015 5 6 Nielsen,Lars 0.5 h AarsNibe 1 Larsen,Henning M-rækken II
2015 6 1 Wilumsen,Henrik 1.0 s Sæby Munch,Esben M-rækken II
2015 6 2 Pedersen,Børge 0.0 h Sæby Christiansen,Allen Nordstrand M-rækken II
2015 6 3 Grevlund,Per 0.5 s Sæby Andersen,Per Visti M-rækken II
2015 6 4 Nielsen,Karsten 0.5 h Sæby Eriksen,Allan M-rækken II
2015 6 5 Hove,Arne 1.0 s Sæby Riis,Jens M-rækken II
2015 6 6 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 h Sæby Christiansen,Jens M-rækken II
2015 7 1 Wilumsen,Henrik 0.0 s Aalborg 3 Rasmussen,René M-rækken II
2015 7 2 Pedersen,Børge 0.5 h Aalborg 3 Engen,Hans M-rækken II
2015 7 3 Grevlund,Per 1.0 s Aalborg 3 Jensen,Alexander Eeg M-rækken II
2015 7 4 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 h Aalborg 3 Pedersen,Kurt M-rækken II
2015 7 5 Nielsen,Karsten 0.5 s Aalborg 3 Andersen,Kaj M-rækken II
2015 7 6 Nielsen,Lars 0.0 h Aalborg 3 Davidsen,Poul M-rækken II
2015 1 1 Hove,Arne 1.0 s Skørping 4 Lemonnier, Patrick A-rækken III
2015 1 2 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 h Skørping 4 Langeland, Peter A-rækken III
2015 1 3 Dyhr,Søren 1.0 s Skørping 4 Mousten,Stener A-rækken III
2015 1 4 Pederse,Kewin Birk 1.0 h Skørping 4 Simonssen,Poul Erik A-rækken III
2015 2 1 Villadsen,Ole Skadborg 1.0 h Aalborg 5 Laursen,Karl Henrik A-rækken III
2015 2 2 Dyhr,Søren 0.5 s Aalborg 5 Sørensen,Leif A-rækken III
2015 2 3 Pederse,Kewin Birk 1.0 h Aalborg 5 Bjørn,Finn A-rækken III
2015 2 4 Hansen,Normann A. 1.0 s Aalborg 5 Madsen,Peter J. H. A-rækken III
2015 3 1 Hove,Arne 1.0 h Jetsmark 3 Hoffmann,Merete B. A-rækken III
2015 3 2 Villadsen,Ole Skadborg 1.0 s Jetsmark 3 Søndergaard,Bjarne A-rækken III
2015 3 3 Dyhr,Søren 0.5 h Jetsmark 3 Søndergaard,Helene B. A-rækken III
2015 3 4 Pederse,Kewin Birk 1.0 s Jetsmark 3 Guldvang,Martin A-rækken III
2015 4 1 Hove,Arne 0.5 h Aalborg 6 Andersen,Kaj A-rækken III
2015 4 2 Villadsen,Ole Skadborg 1.0 s Aalborg 6 Brygger,Anders Sifakis A-rækken III
2015 4 3 Dyhr,Søren 1.0 h Aalborg 6 Olesen,Orla A-rækken III
2015 4 4 Pedersen,Kewin Birk 1.0 s Aalborg 6 Schjødte, Bo Blok A-rækken III
2015 5 1 Hove,Arne 0.5 s Aars Nibe 3 Andersen,Aage Kristian A-rækken III
2015 5 2 Villadsen,Ole Skadborg 1.0 h Aars Nibe 3 Jasarevic, Husein A-rækken III
2015 5 3 Dyhr,Søren 1.0 s Aars Nibe 3 Laursen,Erling A-rækken III
2015 5 4 Simonsen,Finn 0.0 h Aars Nibe 3 Nielsen,Preben A-rækken III
2015 6 1 Hove,Arne 0.5 h Skørping 2 Andersen,Hans A-rækken III
2015 6 2 Villadsen,Ole Skadborg 1.0 s Skørping 2 Schacht,Jørgen Vejby A-rækken III
2015 6 3 Dyhr,Søren 0.0 h Skørping 2 Søgaard,Jacob A-rækken III
2015 6 4 Pedersen,Kewin Birk 1.0 s Skørping 2 Johansen, Kjeld A-rækken III
2015 7 1 Hove,Arne 0.0 h Skørping 3 Lassen,Bo Bøgh A-rækken III
2015 7 2 Pedersen,Kewin Birk 0.5 s Skørping 3 Olsen,Martin A-rækken III
2015 7 3 Sørensen,Svend Aage 1.0 h Skørping 3 Møller,Jesper A-rækken III
2015 7 4 0.0 s Skørping 3 Østergaard,Svend Erik A-rækken III
2015 1 1 Hansen,Normann A. 0.5 h Tranum 1 Ottesen,Søren Rud B-rækken IV
2015 1 2 Badsbjerg,Allan 0.5 s Tranum 1 Olesen,Henrik B-rækken IV
2015 1 3 Christensen,Bent H. 1.0 h Tranum 1 Christensen,Ken B-rækken IV
2015 1 4 Sørensen,Svend Aage 0.0 s Tranum 1 Poulsen,Gunner B-rækken IV
2015 2 1 Badsbjerg,Allan 1.0 h Skørping 5 Jacobsen,Claus B-rækken IV
2015 2 2 Christensen,Bent H. 1.0 s Skørping 5 Kristiansen,Oliver B-rækken IV
2015 2 3 Kristensen,Peter Duun 1.0 h Skørping 5 Lux,Daniel B-rækken IV
2015 2 4 Sørensen,Svend Aage 0.0 s Skørping 5 Jørgensen,Preben B-rækken IV
2015 3 1 Hansen,Normann A. 1.0 s Aars Nibe 4 Straszek,Bjarne B-rækken IV
2015 3 2 Christensen,Bent H. 1.0 h Aars Nibe 4 Bertelsen,Børge B-rækken IV
2015 3 3 Kristensen,Peter Duun 0.0 s Aars Nibe 4 Hansen,Hans B-rækken IV
2015 3 4 Sørensen,Svend Aage 0.5 h Aars Nibe 4 Christensen,Viktor Schmidt B-rækken IV
2015 4 1 Hansen,Normann A. 0.0 h Aalborg 8 Kleinschmidt,Toben B-rækken IV
2015 4 2 Badsbjerg,Allan 1.0 s Aalborg 8 Prasobhu,Pramod Kumar B-rækken IV
2015 4 3 Christensen,Bent H. 0.0 h Aalborg 8 Mæng,Henning B-rækken IV
2015 4 4 Sørensen,Svend Aage 0.0 s Aalborg 8 Weerd,Jens Ole van de B-rækken IV
2015 5 1 Hansen,Normann A. 0.5 s Skørping 6 Sørensen,Bjarni B-rækken IV
2015 5 2 Badsbjerg,Allan 1.0 h Skørping 6 Simonsen,Poul Erik B-rækken IV
2015 5 3 Christensen,Bent H. 1.0 s Skørping 6 Riis,Niels B-rækken IV
2015 5 4 Sørensen,Svend Aage 0.0 h Skørping 6 Müller,Jens B-rækken IV
2015 6 1 Hansen,Normann A. 1.0 h Aalborg 7 Jacobsen,Per B-rækken IV
2015 6 2 Badsbjerg,Allan 0.5 s Aalborg 7 Sørensen,Aage Langballe B-rækken IV
2015 6 3 Christensen,Bent H. 0.5 h Aalborg 7 Kristensen,Uffe B-rækken IV
2015 6 4 Sørensen,Svend Aage 0.0 s Aalborg 7 Lytzen,Lars Erik B-rækken IV
2015 7 1 Hansen,Normann A. 0.5 s Hjallerup Sigaard,Georg B-rækken IV
2015 7 2 Christensen,Bent H. 0.0 h Hjallerup Valsted,Arne B-rækken IV
2015 7 3 Nielsen,Pia 0.0 s Hjallerup Agerbo,Jesper B-rækken IV
2015 7 4 Sørensen,Svend Aage 1.0 h Hjallerup Drastrup,Martin B-rækken IV
2014 1 1 Kølbæk,Jens[1] 0.0 s Jetsmark 1 Pedersen,Christian Kyndel Skakligaen I
2014 1 2 Sørensen,Bent 0.0 h Jetsmark 1 Rasmussen,Allan Stig Skakligaen I
2014 1 3 Andreasen,Per 0.5 s Jetsmark 1 Ochsner,Bjørn Møller Skakligaen I
2014 1 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Jetsmark 1 Jensen,Bjarke Skakligaen I
2014 1 5 Nielsen,John B. 0.0 s Jetsmark 1 Wive, Andreas Skakligaen I
2014 1 6 Pedersen,Svend 0.5 h Jetsmark 1 Christensen,Stefan Skakligaen I
2014 1 7 Christiansen,Jens J. 0.0 s Jetsmark 1 Helledie, Anders Skakligaen I
2014 1 8 Grosbøl-Rais,Eddie 1.0 h Jetsmark 1 Rathlev,Jakob Skakligaen I
2014 2 1 Kølbæk,Jens[2] 1.0 h Skolerne Jimerez,Jose Fernando Skakligaen I
2014 2 2 Sørensen,Bent 0.0 s Skolerne Sørensen,Jan Skakligaen I
2014 2 3 Andreasen,Per 0.5 h Skolerne Rasmussen,Karsten Skakligaen I
2014 2 4 Jørgensen,Jørgen 0.0 s Skolerne Christensen,Tobias Bent Skakligaen I
2014 2 5 Nielsen,John B. 1.0 h Skolerne Pedersen,Finn Skakligaen I
2014 2 6 Pedersen,Svend 0.0 s Skolerne Jacobseb,Bo Skakligaen I
2014 2 7 Christiansen,Jens J. 0.5 h Skolerne Rendboe,John Skakligaen I
2014 2 8 Grosbøl-Rais,Eddie 0.5 s Skolerne Hagen, Andreas Skytte Skakligaen I
2014 3 1 Kølbæk,Jens[3] 1.0 s K41 Udeblev Skakligaen I
2014 3 2 Sørensen,Bent 0.0 h K41 Lauersen,Niels Nørskov Skakligaen I
2014 3 3 Andreasen,Per 0.5 s K41 Schmidt,Kristen Skakligaen I
2014 3 4 Jørgensen,Jørgen 1.0 h K41 Næs,Flovin Tor Nygaard Skakligaen I
2014 3 5 Nielsen,John B. 0.5 s K41 Andreasen,Henrik Skakligaen I
2014 3 6 Pedersen,Svend 0.5 h K41 Brinck-Clausen,Bjørn Skakligaen I
2014 3 7 Christiansen,Jens J. 0.0 s K41 Christensen,Bo Garner Skakligaen I
2014 3 8 Grosbøl-Rais,Eddie 1.0 h K41 Jørgensen,Rasmus Skakligaen I
2014 4 1 Kølbæk,Jens[4] 0.5 s Hillerød Schandorff, Lars Skakligaen I
2014 4 2 Sørensen,Bent 0.0 h Hillerød Borge,Nicolaj Skakligaen I
2014 4 3 Andreasen,Per 0.5 s Hillerød Østergaard,Jens Skakligaen I
2014 4 4 Jørgensen,Jørgen 0.0 h Hillerød Jaksland,Tim Skakligaen I
2014 4 5 Nielsen,John B. 0.5 s Hillerød Pedersen,Jan Nordenbæk Skakligaen I
2014 4 6 Pedersen,Svend 0.0 h Hillerød Percivaldi,Martin Skakligaen I
2014 4 7 Christiansen,Jens J. 0.0 s Hillerød Pedersen,Martin Rosenkilde Skakligaen I
2014 4 8 Grosbøl-Rais,Eddie 0.5 h Hillerød Andersen,Ib Hother Skakligaen I
2014 5 1 Kølbæk,Jens[5] 0.0 h Nordre I Teplyi,Igor Skakligaen I
2014 5 2 Sørensen,Bent 0.5 s Nordre I Sloth,Jørn Skakligaen I
2014 5 3 Andreasen,Per 0.5 h Nordre I Bækgaard,Martin Skakligaen I
2014 5 4 Jørgensen,Jørgen 0.0 s Nordre I Petersen,Tom Petri Skakligaen I
2014 5 5 Nielsen,John B. 0.5 h Nordre I Veng,Johnni Skakligaen I
2014 5 6 Pedersen,Svend 1.0 s Nordre I Højberg,Nina Skakligaen I
2014 5 7 Christiansen,Jens J. 0.5 h Nordre I Christensen,Jan Scheicher Skakligaen I
2014 5 8 Grosbøl-Rais,Eddie 1.0 s Nordre I Andersen,Thomas Klitgård Skakligaen I
2014 6 1 Kølbæk,Jens[6] 1.0 h Skanderborg Andersen,Mads Skakligaen I
2014 6 2 Sørensen,Bent 0.0 s Skanderborg Palo,Davor Skakligaen I
2014 6 3 Andreasen,Per 0.0 h Skanderborg Pedersen,Nicolai V Skakligaen I
2014 6 4 Jørgensen,Jørgen 0.0 s Skanderborg Pedersen,Steffen Skakligaen I
2014 6 5 Pedersen,Svend 0.5 h Skanderborg Pedersen,Jan Skakligaen I
2014 6 6 Christiansen,Jens J. 0.5 s Skanderborg Boe,Mads Skakligaen I
2014 6 7 Grosbøl-Rais,Eddie 0.0 h Skanderborg Andersen,Jackie Skakligaen I
2014 6 8 Wilumsen,Henrik 1.0 s Skanderborg Seegert,Kristian Skakligaen I
2014 7 1 Kølbæk,Jens[7] 0.0 s SK 1968 Matthiesen,Arne Skakligaen I
2014 7 2 Sørensen,Bent 0.5 h SK 1968 Matthiesen,Martin Skakligaen I
2014 7 3 Andreasen,Per 0.5 s SK 1968 Lindfeldt,Magnus Skakligaen I
2014 7 4 Jørgensen,Jørgen 0.0 h SK 1968 Bank,Pelle Rødkjær Skakligaen I
2014 7 5 Nielsen,John B. 0.0 s SK 1968 Hansen,Lars Skakligaen I
2014 7 6 Pedersen,Svend 1.0 h SK 1968 Rewitz,Poul Skakligaen I
2014 7 7 Christiansen,Jens J. 0.0 s SK 1968 Hansen,Bjarne Skakligaen I
2014 7 8 Grosbøl-Rais,Eddie 0.5 h SK 1968 Pedersen,Gunnar Skakligaen I
2014 8 1 Kølbæk,Jens[8] 0.0 s Brønshøj Hillarp-Persson Skakligaen I
2014 8 2 Sørensen,Bent 1.0 h Brønshøj Aabling-Thomsen Skakligaen I
2014 8 3 Andreasen,Per 0.5 s Brønshøj Pilgaard,Kim Skakligaen I
2014 8 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Brønshøj Høi,Carsten Skakligaen I
2014 8 5 Nielsen,John B. 0.0 s Brønshøj Carstensen,Jacob Skakligaen I
2014 8 6 Pedersen,Svend 0.0 h Brønshøj Bromann,Thorbjørn Skakligaen I
2014 8 7 Christiansen,Jens J. 0.0 s Brønshøj Greger,Roland Reinhard Skakligaen I
2014 8 8 Grosbøl-Rais,Eddie 0.0 h Brønshøj Palm,Nicolaj Skakligaen I
2014 9 1 Kølbæk,Jens[9] 0.0 h Nordkalotten Hector,Jonny Skakligaen I
2014 9 2 Sørensen,Bent 0.0 s Nordkalotten Kristensen,Kåre Hove Skakligaen I
2014 9 3 Andreasen,Per 0.5 h Nordkalotten Sylvan,Jacob Skakligaen I
2014 9 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Nordkalotten Nielsen,Lars Aaes Skakligaen I
2014 9 5 Nielsen,John B. 1.0 h Nordkalotten Hove,Esben Kjems Skakligaen I
2014 9 6 Pedersen,Svend 0.5 s Nordkalotten Jakobsen,Peter Skakligaen I
2014 9 7 Christiansen,Jens J. 0.5 h Nordkalotten Pedersen,Daniel V. Skakligaen I
2014 9 8 Grosbøl-Rais,Eddie 0.5 s Nordkalotten Ejsing,Esben Skakligaen I
2015 1 1 Wilumsen,Henrik 0.5 s Hobro Ekholm, Lars M-rækken II
2015 1 2 Pedersen,Børge 1.0 h Hobro Christensen,Allan  M-rækken II
2015 1 3 Grevlund,Per 1.0 s Hobro Carstensen,Ole M-rækken II
2015 1 4 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 h Hobro Hansen,Jens Peter M-rækken II
2015 1 5 Nielsen,Karsten 1.0 s Hobro Bertelsen,Karl Emil M-rækken II
2015 1 6 Nielsen,Lars 1.0 h Hobro Nielsen,Frank M-rækken II
2015 2 1 Wilumsen,Henrik 0.0 h Skørping 1 Mikkelsen,Peter M-rækken II
2015 2 2 Pedersen,Børge 1.0 s Skørping 1 Davidsen,Niels Christian M-rækken II
2015 2 3 Grevlund,Per 0.5 h Skørping 1 Simonsen,Regnar M-rækken II
2015 2 4 Nielsen,Karsten 0.5 s Skørping 1 Hauge, Søren M-rækken II
2015 2 5 Nielsen,Lars 0.5 h Skørping 1 Struijk,Johannes Jan M-rækken II
2015 2 6 Hove,Arne 0.0 s Skørping 1 Jensen,Mark Torpegaard M-rækken II
2015 3 1 Wilumsen,Henrik 0.0 s AarsNibe 2 Thomsen,Søren M-rækken II
2015 3 2 Pedersen,Børge 1.0 h AarsNibe 2 Jensen,Flemming Bøgh M-rækken II
2015 3 3 Grevlund,Per 0.5 s AarsNibe 2 Espersen,Carsten Richard M-rækken II
2015 3 4 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 h AarsNibe 2 Jespersen,Hardy M-rækken II
2015 3 5 Nielsen,Karsten 0.5 s AarsNibe 2 Niebuhr, Poul Erik M-rækken II
2015 3 6 Nielsen,Lars 0.0 h AarsNibe 2 Nielsen,Rune M-rækken II
2015 4 1 Wilumsen,Henrik 1.0 h Aalborg 4 Falberg,Hugo M-rækken II
2015 4 2 Pedersen,Børge 0.5 s Aalborg 4 Fjorside,Arne Dam M-rækken II
2015 4 3 Grevlund,Per 0.0 h Aalborg 4 Winkler, Torben M-rækken II
2015 4 4 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 s Aalborg 4 Willumsen,Gert M-rækken II
2015 4 5 Nielsen,Karsten 0.5 h Aalborg 4 Antonisen,Kasper M-rækken II
2015 4 6 Nielsen,Lars 0.0 s Aalborg 4 Rasmussen,Hans Peter M-rækken II
2015 5 1 Wilumsen,Henrik 0.0 s AarsNibe 1 Salomonsen,Jesper M-rækken II
2015 5 2 Pedersen,Børge 0.5 h AarsNibe 1 Grønhøj,Benny M-rækken II
2015 5 3 Grevlund,Per 0.0 s AarsNibe 1 Pedersen,Niels M-rækken II
2015 5 4 Madsen,Ole Rysgaard 0.0 h AarsNibe 1 Grønhøj,Søren M-rækken II
2015 5 5 Nielsen,Karsten 0.0 s AarsNibe 1 Nielsen,Mogens M-rækken II
2015 5 6 Nielsen,Lars 0.5 h AarsNibe 1 Larsen,Henning M-rækken II
2014 1 1 Wilumsen,Henrik 0.0 h Skørping 1 Mikkelsen,Peter M-rækken II
2014 1 2 Grevlund,Per 0.5 s Skørping 1 Davidsen,Niels Christian M-rækken II
2014 1 3 Hove,Arne 0.0 h Skørping 1 Simonsen,Regnar M-rækken II
2014 1 4 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 s Skørping 1 Andersen,Hans M-rækken II
2014 1 5 Nielsen,Karsten 0.0 h Skørping 1 Struijk,Johannes Jan M-rækken II
2014 1 6 Pedersen, Kewin B. 0.5 s Skørping 1 Hauge, Søren M-rækken II
2014 2 1 Wilumsen,Henrik 1.0 h Aars Nibe 2 Thomsen,Søren M-rækken II
2014 2 2 Grevlund,Per 1.0 s Aars Nibe 2 Espersen, Carsten R M-rækken II
2014 2 3 Jensen,Lars 1.0 h Aars Nibe 2 Jespersen,Hardy M-rækken II
2014 2 4 Hove,Arne 0.5 s Aars Nibe 2 Niebuhr, Poul Erik M-rækken II
2014 2 5 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 h Aars Nibe 2 Nielsen,Rune M-rækken II
2014 2 6 Nielsen,Karsten 0.5 s Aars Nibe 2 Andersen,Aage Kristian M-rækken II
2014 3 1 Wilumsen,Henrik 1.0 h Aars Nibe 1 Salomonsen,Jesper M-rækken II
2014 3 2 Grevlund,Per 0.0 s Aars Nibe 1 Grønhøj,Benny M-rækken II
2014 3 3 Hove,Arne 0.5 h Aars Nibe 1 Pedersen,Niels M-rækken II
2014 3 4 Madsen,Ole Rysgaard 0.0 s Aars Nibe 1 Grønhøj,Søren M-rækken II
2014 3 5 Nielsen,Karsten 1.0 h Aars Nibe 1 Nielsen,Mogens M-rækken II
2014 3 6 Pedersen, Kewin B. 0.5 s Aars Nibe 1 Larsen,Henning M-rækken II
2014 4 1 Wilumsen,Henrik 0.0 h Sæby 1 Munch,Esben M-rækken II
2014 4 2 Grevlund,Per 0.0 s Sæby 1 Christiansen,Allan N M-rækken II
2014 4 3 Hove,Arne 0.0 h Sæby 1 Andersen,Per Visti M-rækken II
2014 4 4 Nielsen,Lars 0.5 s Sæby 1 Hansen,Jens Emil M-rækken II
2014 4 5 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 h Sæby 1 Grøn,Niels M-rækken II
2014 4 6 Nielsen,Karsten 0.5 s Sæby 1 Pedersen,Jesper C M-rækken II
2014 5 1 Wilumsen,Henrik 0.5 s Aalborg 4 Bech,Thomas Heine M-rækken II
2014 5 2 Grevlund,Per 0.5 h Aalborg 4 Falberg,Hugo M-rækken II
2014 5 3 Hove,Arne 0.5 s Aalborg 4 Fjorside,Arne Dam M-rækken II
2014 5 4 Nielsen,Lars 0.5 h Aalborg 4 Nielsen,Preben M-rækken II
2014 5 5 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 s Aalborg 4 Rasmussen,Hans Peter M-rækken II
2014 5 6 Nielsen,Karsten 1.0 h Aalborg 4 Thomsen,Jesper M-rækken II
2014 6 1 Wilumsen,Henrik 1.0 h Jetsmark 3 Højen,Louise M-rækken II
2014 6 2 Grevlund,Per 0.5 s Jetsmark 3 Søndergaars,Bjarne M-rækken II
2014 6 3 Hove,Arne 0.0 h Jetsmark 3 Hoffmann,Merete B. M-rækken II
2014 6 4 Nielsen,Lars 1.0 s Jetsmark 3 Andersen,Jacob M-rækken II
2014 6 5 Villadsen,Ole Skadborg 1.0 h Jetsmark 3 Guldvang,Martin M-rækken II
2014 6 6 Hermansen,Mogens 1.0 s Jetsmark 3 Kærsig,Jeppe Hvarregaard M-rækken II
2014 7 1 Wilumsen,Henrik 0.0 s Aalborg 3 Højfeldt,Erik M-rækken II
2014 7 2 Grevlund,Per 0.0 h Aalborg 3 Engen,Hans M-rækken II
2014 7 3 Hove,Arne 0.0 s Aalborg 3 Knudsen,Ole M-rækken II
2014 7 4 Nielsen,Lars 0.0 h Aalborg 3 Kovshøj,Sune M-rækken II
2014 7 5 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 s Aalborg 3 Pedersen,Kurt M-rækken II
2014 7 6 Nielsen,Karsten 0.0 h Aalborg 3 Jensen,Alexander Eeg M-rækken II
2014 1 1 Dyhr,Søren 0.0 h Hobro 1 Ekholm, Lars A-rækken III
2014 1 2 Villadsen,Ole Skadborg 0.0 s Hobro 1 Christensen,Allan  A-rækken III
2014 1 3 Hermansen,Mogens 0.0 h Hobro 1 Bertelsen,Ole A-rækken III
2014 1 4 Badsbjerg,Allan 0.0 s Hobro 1 Carstensen,Ole A-rækken III
2014 2 1 Dyhr,Søren 0.5 s Aalborg 6 Jacobsen,Per A-rækken III
2014 2 2 Pedersen,Kewin Birk 0.5 h Aalborg 6 Kakulidis,Ellen A-rækken III
2014 2 3 Hermansen,Mogens 1.0 s Aalborg 6 Sørensen,Aage Langballe A-rækken III
2014 2 4 Badsbjerg,Allan 1.0 h Aalborg 6 Kristensen,Uffe A-rækken III
2014 3 1 Dyhr,Søren 5.0 h Skørping 3 Johansen, Kjeld A-rækken III
2014 3 2 Eriksen,Allan 0.0 s Skørping 3 Langeland, Peter A-rækken III
2014 3 3 Hermansen,Mogens 0.0 h Skørping 3 Østergaard,Svend Erik A-rækken III
2014 3 4 Badsbjerg,Allan 0.0 s Skørping 3 Møller,Jesper A-rækken III
2014 4 1 Dyhr,Søren 1.0 s Aalborg 7 Davidsen,Poul A-rækken III
2014 4 2 Villadsen,Ole Skadborg 1.0 h Aalborg 7 Schjødte, Bo Blok A-rækken III
2014 4 3 Hermansen,Mogens 1.0 s Aalborg 7 Lytzen,Lars Erik A-rækken III
2014 4 4 Badsbjerg,Allan 0.0 h Aalborg 7 Sigvardsen,Henrik A-rækken III
2014 5 1 Dyhr,Søren 1.0 h Sæby 2 Pedersen,Jesper C A-rækken III
2014 5 2 Villadsen,Ole Skadborg 1.0 s Sæby 2 Christiansen,Jens A-rækken III
2014 5 3 Eriksen,Allan 1.0 h Sæby 2 Hæsum,Jens A-rækken III
2014 5 4 Badsbjerg,Allan 1.0 s Sæby 2 Brohus,Nicolai A-rækken III
2014 6 1 Dyhr,Søren 0.0 s Skørping 2 Schacht,Jørgen Vejby A-rækken III
2014 6 2 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 h Skørping 2 Olsen,Martin A-rækken III
2014 6 3 Hermansen,Mogens 0.0 s Skørping 2 Jensen,Mark Torpegaard A-rækken III
2014 6 4 Badsbjerg,Allan 0.0 h Skørping 2 Andersen,Dan A-rækken III
2014 7 1 Dyhr,Søren 0.0 h Aalborg 5 Andersen,Kaj A-rækken III
2014 7 2 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 s Aalborg 5 Bjørn,Finn A-rækken III
2014 7 3 Eriksen,Allan 0.0 h Aalborg 5 Madsen,Peter J. H. A-rækken III
2014 7 4 Hermansen,Mogens 0.0 s Aalborg 5 Olesen,Orla A-rækken III
2014 1 Oversidder runde B-rækken IV
2014 2 1 Sørensen,Svend Aage 0.0 s Skørping 5 Jacobsen,Claus B-rækken IV
2014 2 2 Liwendahl,Folke 1.0 h Skørping 5 Müller,Jens B-rækken IV
2014 2 3 Christensen,Bent H. 1.0 s Skørping 5 Kristiansen,Mikkrl Thor B-rækken IV
2014 2 4 Nielsen,Pia 1.0 h Skørping 5 Jacobsen,Ilse Rathfelder B-rækken IV
2014 3 1 Sørensen,Svend Aage 0.0 h AarsNibe 3 Jasarevic, Husein B-rækken IV
2014 3 2 Liwendahl,Folke 0.0 s AarsNibe 3 Nielsen,Preben B-rækken IV
2014 3 3 Christensen,Bent H. 0.5 h AarsNibe 3 Laursen,Erling B-rækken IV
2014 3 4 Nielsen,Pia 0.0 s AarsNibe 3 Møller,Willy B-rækken IV
2014 4 1 Sørensen,Svend Aage 0.5 s Tranum 1 Olesen,Henrik B-rækken IV
2014 4 2 Liwendahl,Folke 0.0 h Tranum 1 Poulsen,Gunner B-rækken IV
2014 4 3 Christensen,Bent H. 1.0 s Tranum 1 Christensen,Tage B-rækken IV
2014 4 4 Nielsen,Pia 0.0 h Tranum 1 Søndergaard,Terkil B-rækken IV
2014 5 1 Sørensen,Svend Aage 0.0 h Skørping 7 Lux,Daniel B-rækken IV
2014 5 2 Liwendahl,Folke 1.0 s Skørping 7 Christensen,Erik Press B-rækken IV
2014 5 3 Christensen,Bent H. 1.0 h Skørping 7 Jakobsen,Ilse R. B-rækken IV
2014 5 4 Nielsen,Pia 0.0 s Skørping 7 Riis,Niels B-rækken IV
2013 1 1 Andreasen,Per 0.5 h Esbjerg 1 Nielsen,Niels Jørgen Friis 1. division I
2013 1 2 Sørensen,Bent 0.5 s Esbjerg 1 Hartvig,Ove Weiss 1. division I
2013 1 3 Kølbæk,Jens 1.0 h Esbjerg 1 Maarup,Michael 1. division I
2013 1 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Esbjerg 1 Lindestrøm,Torsten 1. division I
2013 1 5 Pedersen,Svend 0.5 h Esbjerg 1 Hansen,Stefan 1. division I
2013 1 6 Nielsen,John B. 0.5 s Esbjerg 1 Poulsen,Iver 1. division I
2013 1 7 Willumsen,Henrik 0.0 h Esbjerg 1 Bønnelykke,Ole 1. division I
2013 1 8 Grosbøl-Rais,Eddie 1.0 s Esbjerg 1 Jensen,Henrik Tranberg 1. division I
2013 2 1 Andreasen,Per 0.5 s Silkeborg Sonne,Preben Kjær 1. division I
2013 2 2 Sørensen,Bent 1.0 h Silkeborg Andersen,Steen Skov 1. division I
2013 2 3 Pedersen,Svend 0.5 s Silkeborg Hundebøll,Flemming 1. division I
2013 2 4 Nielsen,John B. 0.5 h Silkeborg Sørensen,Michael D.F. 1. division I
2013 2 5 Willumsen,Henrik 1.0 s Silkeborg Andersen,Torben Bødskov 1. division I
2013 2 6 Christiansen,Jens J. 0.5 h Silkeborg Mejrup,Søren 1. division I
2013 2 7 Grosbøl-Rais,Eddie 0.5 s Silkeborg Haarup,Peter 1. division I
2013 2 8 Olesen,Poul Erik N. 0.5 h Silkeborg Christensen,Hans Ulrich 1. division I
2013 3 1 Andreasen,Per 0.0 s Herning Søbjerg,Erik 1. division I
2013 3 2 Sørensen,Bent 0.5 h Herning Mikkelsen,Ole Helmer 1. division I
2013 3 3 Kølbæk,Jens 0.5 s Herning Søgaard,Søren 1. division I
2013 3 4 Jørgensen,Jørgen 1.0 h Herning Bering,Steen Vitus 1. division I
2013 3 5 Nielsen,John B. 1.0 s Herning Noe,John 1. division I
2013 3 6 Willumsen,Henrik 1.0 h Herning Nielsen,Flemmimg Ekas 1. division I
2013 3 7 Christiansen,Jens J. 1.0 s Herning Pedersen,Keld Sandal 1. division I
2013 3 8 Grosbøl-Rais,Eddie 1.0 h Herning Østergaard,Ole 1. division I
2013 4 1 Andreasen,Per 1.0 h Jetsmark 2 Nielsen,Tommy 1. division I
2013 4 2 Sørensen,Bent 1.0 s Jetsmark 2 Grubert, Christian 1. division I
2013 4 3 Kølbæk,Jens 1.0 h Jetsmark 2 Hoffmann,Tobias 1. division I
2013 4 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Jetsmark 2 Nielsen,Jan 1. division I
2013 4 5 Pedersen,Svend 1.0 h Jetsmark 2 Clausen, Tommy 1. division I
2013 4 6 Nielsen,John B. 1.0 s Jetsmark 2 Nielsen,Lasse Simoni 1. division I
2013 4 7 Willumsen,Henrik 1.0 h Jetsmark 2 Luther, Lasse 1. division I
2013 4 8 Christiansen,Jens J. 1.0 s Jetsmark 2 Højen, Louise 1. division I
2013 5 1 Andreasen,Per 0.5 s SK 1968 2 Sørensn,Torben Kyhl 1. division I
2013 5 2 Sørensen,Bent 1.0 h SK 1968 2 Nielsen,Søren Holst 1. division I
2013 5 3 Kølbæk,Jens 1.0 s SK 1968 2 Bangsbro,Allan 1. division I
2013 5 4 Jørgensen,Jørgen 1.0 h SK 1968 2 Bindzus,Niels 1. division I
2013 5 5 Nielsen,John B. 0.5 s SK 1968 2 Andersen,Lars René 1. division I
2013 5 6 Willumsen,Henrik 0.0 h SK 1968 2 Larsen,Pelle O 1. division I
2013 5 7 Christiansen,Jens J. 1.0 s SK 1968 2 Danstrup,Niels 1. division I
2013 5 8 Grosbøl-Rais,Eddie 1.0 h SK 1968 2 Cordes,Steffen 1. division I
2013 6 1 Andreasen,Per 1.0 h Viborg Nielsen,Jens Ove Fries 1. division I
2013 6 2 Sørensen,Bent 0.0 s Viborg Holst,Allan 1. division I
2013 6 3 Kølbæk,Jens 0.0 h Viborg Larsen,Olav D. 1. division I
2013 6 4 Jørgensen,Jørgen 1.0 s Viborg Rossen,Claus 1. division I
2013 6 5 Pedersen, Svend 0.5 h Viborg Ejdum,Søren 1. division I
2013 6 6 Nielsen,John B. 0.0 s Viborg Harholm,Uffe 1. division I
2013 6 7 Willumsen,Henrik 1.0 h Viborg Guindy,Esmat Susanne 1. division I
2013 6 8 Christiansen,Jens J. 0.5 s Viborg Graves,Peter 1. division I
2013 7 1 Andreasen,Per 0.5 h Evans 1 Friis,Carsten Bank 1. division I
2013 7 2 Sørensen,Bent 0.5 s Evans 1 Skaanning-Pedersen,Kim 1. division I
2013 7 3 Kølbæk,Jens 1.0 h Evans 1 Rix,Søren 1. division I
2013 7 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Evans 1 Pedersen,Lars 1. division I
2013 7 5 Pedersen, Svend 0.5 h Evans 1 Grabow, Poulsten Holm 1. division I
2013 7 6 Nielsen,John B. 0.5 s Evans 1 Borovnica, Tihomir 1. division I
2013 7 7 Willumsen,Henrik 1.0 h Evans 1 Jepsen,Thomas Tange 1. division I
2013 7 8 Christiansen,Jens J. 0.5 s Evans 1 Sørensen,Lars Desmond 1. division I
2013 1 1 Olesen,Poul Erik N. 0.0 h Nørresundby 3 Nielsen,Karsten M-rækken II
2013 1 2 Hove,Arne 0.5 s Nørresundby 3 Villadsen,Ole Skadborg M-rækken II
2013 1 3 Grevlund,Per 0.5 h Nørresundby 3 Hansen,Normann A. M-rækken II
2013 1 4 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 s Nørresundby 3 Dyhr,Søren M-rækken II
2013 1 5 Nielsen,Lars 1.0 h Nørresundby 3 Hermansen,Mogens M-rækken II
2013 1 6 Eriksen,Allan 1.0 s Nørresundby 3 Ingen M-rækken II
2013 2 1 Olesen,Poul Erik N. 1.0 h Aars Nibe 2 Espersen, Carsten Rishard M-rækken II
2013 2 2 Hove,Arne 0.5 s Aars Nibe 2 Jespersen,Hardy M-rækken II
2013 2 3 Grevlund,Per 0.5 h Aars Nibe 2 Larsen,Henning M-rækken II
2013 2 4 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 s Aars Nibe 2 Niebuhr, Poul Erik M-rækken II
2013 2 5 Nielsen,Lars 0.5 h Aars Nibe 2 Andersen,Aage Kristian M-rækken II
2013 2 6 Eriksen,Allan 0.0 s Aars Nibe 2 Jasarevic, Husein M-rækken II
2013 3 1 Olesen,Poul Erik N. 0.0 s Aalborg 3 Højfeldt,Erik M-rækken II
2013 3 2 Hove,Arne 1.0 h Aalborg 3 Knudsen,Ole M-rækken II
2013 3 3 Grevlund,Per 0.5 s Aalborg 3 Hansen,Sune Normann M-rækken II
2013 3 4 Madsen,Ole Rysgaard 0.0 h Aalborg 3 Poulsen,Svend Ole Husbond M-rækken II
2013 3 5 Eriksen,Allan 0.0 s Aalborg 3 Fjordside,Arne Dan  M-rækken II
2013 3 6 Petersen,Jan 1.0 h Aalborg 3 Rasmussen,Hans Peter M-rækken II
2013 4 1 Olesen,Poul Erik N. 1.0 h Skørping 1 Mikkelsen,Peter M-rækken II
2013 4 2 Hove,Arne 1.0 s Skørping 1 Davidsen,Niels Christian M-rækken II
2013 4 3 Grevlund,Per 0.5 h Skørping 1 Andersen,Hans M-rækken II
2013 4 4 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 s Skørping 1 Struijk,Johannes Jan M-rækken II
2013 4 5 Lars,Nielsen 0.5 h Skørping 1 Simonsen,Regnar M-rækken II
2013 4 6 Eriksen,Allan 0.0 s Skørping 1 Pedersen,Brian M-rækken II
2013 5 1 Olesen,Poul Erik N. 1.0 s AarsNibe 1 Grønhøj,Benny M-rækken II
2013 5 2 Hove,Arne 1.0 h AarsNibe 1 Nielsen,Mogens M-rækken II
2013 5 3 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 s AarsNibe 1 Pedersen,Niels M-rækken II
2013 5 4 Lars,Nielsen 0.5 h AarsNibe 1 Grønhøj,Søren M-rækken II
2013 5 5 Eriksen,Allan 0.0 s AarsNibe 1 Ekholm, Lars M-rækken II
2013 5 6 Sørensen,Svend Aage 0.0 h AarsNibe 1 Thomsen,Søren M-rækken II
2013 6 1 Olesen,Poul Erik N. 0.0 h Sæby 1 Munch,Esben M-rækken II
2013 6 2 Hove,Arne 0.5 s Sæby 1 Christiansen,Allan N M-rækken II
2013 6 3 Grevlund,Per 0.5 h Sæby 1 Andersen,Per Visti M-rækken II
2013 6 4 Madsen,Ole Rysgaard 1.0 s Sæby 1 Grøn,Niels M-rækken II
2013 6 5 Lars,Nielsen 0.5 h Sæby 1 Riis,Jens M-rækken II
2013 6 6 Sørensen,Svend Aage 0.0 s Sæby 1 Pedersen,Jens Kristian M-rækken II
2013 7 1 Olesen,Poul Erik N. 0.0 s Aalborg 4 Falberg,Hugo M-rækken II
2013 7 2 Hove,Arne 0.0 h Aalborg 4 Fjordside,Arne Dan  M-rækken II
2013 7 3 Grevlund,Per 1.0 s Aalborg 4 Villumsen,Gert M-rækken II
2013 7 4 Madsen,Ole Rysgaard 0.0 h Aalborg 4 Rasmussen,Hans Peter M-rækken II
2013 7 5 Lars,Nielsen 1.0 s Aalborg 4 Jensen,Alexander Eeg M-rækken II
2013 7 6 Eriksen,Allan 0.0 h Aalborg 4 Antonisen,Kasper M-rækken II
2013 1 1 Nielsen,Karsten 1.0 s Nørresundby 2 Olesen,Poul Erik N. M-rækken III
2013 1 2 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 h Nørresundby 2 Hove,Arne M-rækken III
2013 1 3 Hansen,Normann A. 0.5 s Nørresundby 2 Grevlund,Per M-rækken III
2013 1 4 Dyhr,Søren 0.0 h Nørresundby 2 Madsen,Ole Rysgaard M-rækken III
2013 1 5 Hermansen,Mogens 0.0 s Nørresundby 2 Nielsen,Lars M-rækken III
2013 1 6 Ingen 0.0 h Nørresundby 2 Eriksen,Allan M-rækken III
2013 2 1 Guldberg,Torben 0.0 h Aalborg 3 Højfeldt,Erik M-rækken III
2013 2 2 Nielsen,Karsten 0.0 s Aalborg 3 Engen,Hans M-rækken III
2013 2 3 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 h Aalborg 3 Hansen,Sune Normann M-rækken III
2013 2 4 Hansen,Normann A. 0.0 s Aalborg 3 Beck,Thomas Heine M-rækken III
2013 2 5 Dyhr,Søren 1.0 h Aalborg 3 Falberg,Hugo M-rækken III
2013 2 6 Eriksen,Allan 0.5 s Aalborg 3 Fjordside,Arne Dan  M-rækken III
2013 3 1 Guldberg,Torben 0.0 s Skørping 1 Mikkelsen,Peter M-rækken III
2013 3 2 Nielsen,Karsten 0.0 h Skørping 1 Davidsen,Niels Christian M-rækken III
2013 3 3 Villadsen,Ole Skadborg 0.0 s Skørping 1 Andersen,Hans M-rækken III
2013 3 4 Hansen,Normann A. 1.0 h Skørping 1 Struijk,Johannes Jan M-rækken III
2013 3 5 Dyhr,Søren 0.5 s Skørping 1 Lassen,Bo Bøgh M-rækken III
2013 3 6 Hermansen,Mogens 0.5 h Skørping 1 Hauge, Søren M-rækken III
2013 4 1 Guldberg,Torben 0.0 h Aars Nibe 1 Grønhøj,Benny M-rækken III
2013 4 2 Nielsen,Karsten 0.5 s Aars Nibe 1 Nielsen,Mogens M-rækken III
2013 4 3 Villadsen,Ole Skadborg 0.0 h Aars Nibe 1 Pedersen,Niels M-rækken III
2013 4 4 Hansen,Normann A. 0.0 s Aars Nibe 1 Grønhøj,Søren M-rækken III
2013 4 5 Dyhr,Søren 0.0 h Aars Nibe 1 Ekholm, Lars M-rækken III
2013 4 6 Hermansen,Mogens 0.0 s Aars Nibe 1 Laursen,Birger K. M-rækken III
2013 5 1 Guldberg,Torben 0.0 s Sæby 1 Munch,Esben M-rækken III
2013 5 2 Nielsen,Karsten 0.5 h Sæby 1 Christiansen,Allan N. M-rækken III
2013 5 3 Villadsen,Ole Skadborg 0.0 s Sæby 1 Andersen,Per Visti M-rækken III
2013 5 4 Hansen,Normann A. 1.0 h Sæby 1 Grøn,Niels M-rækken III
2013 5 5 Dyhr,Søren 0.5 s Sæby 1 Riis,Jens M-rækken III
2013 5 6 Hermansen,Mogens 1.0 h Sæby 1 Christiansen,Jens M-rækken III
2013 6 1 Guldberg,Torben 0.5 h Aalborg 4 Falberg,Hugo M-rækken III
2013 6 2 Nielsen,Karsten 0.5 s Aalborg 4 Leth, Mads M-rækken III
2013 6 3 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 h Aalborg 4 Fjordside,Arne Dan  M-rækken III
2013 6 4 Hansen,Normann A. 0.0 s Aalborg 4 Villumsen,Gert M-rækken III
2013 6 5 Dyhr,Søren 1.0 h Aalborg 4 Rasmussen,Hans Peter M-rækken III
2013 6 6 Eriksen,Allan 1.0 s Aalborg 4 Jensen,Alexander Eeg M-rækken III
2013 7 1 Guldberg,Torben 0.0 s AarsNibe 2 Jensen,Flemming Bøgh M-rækken III
2013 7 2 Nielsen,Karsten 0.0 h AarsNibe 2 Espersen, Carsten Rishard M-rækken III
2013 7 3 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 s AarsNibe 2 Jespersen,Hardy M-rækken III
2013 7 4 Hansen,Normann A. 0.5 h AarsNibe 2 Larsen,Henning M-rækken III
2013 7 5 Dyhr,Søren 0.0 s AarsNibe 2 Niebuhr, Poul Erik M-rækken III
2013 7 6 Hermansen,Mogens 0.5 h AarsNibe 2 Andersen,Aage Kristian M-rækken III
2013 1 1 Sørensen,Svend Aage 0.5 s Tranum  Hansen,Bjørn E. B-rækken IV
2013 1 2 Liwendahl,Folke 1.0 h Tranum  Poulsen,Gunner B-rækken IV
2013 1 3 Christensen,Bent H. 0.0 s Tranum  Olesen,Henrik B-rækken IV
2013 1 4 Nielsen,Pia 0.0 h Tranum  Pedersen,Henning B-rækken IV
2013 2 1 Sørensen,Svend Aage 0.0 h Skørping 5 Møller,Jesper B-rækken IV
2013 2 2 Liwendahl,Folke 0.0 s Skørping 5 Simonsen,Poul Erik B-rækken IV
2013 2 3 Christensen,Bent H. 0.5 h Skørping 5 Boesen, Søren B-rækken IV
2013 2 4 Badsbjerg,Allan 0.0 s Skørping 5 Jacobsen,Claus B-rækken IV
2013 3 1 Sørensen,Svend Aage 0.0 s Sæby 2 Riis,Jens B-rækken IV
2013 3 2 Liwendahl,Folke 1.0 h Sæby 2 Hæsum, Jens Chr. B-rækken IV
2013 3 3 Christensen,Bent H. 0.5 s Sæby 2 Christensen,Per B-rækken IV
2013 3 4 Badsbjerg,Allan 0.5 h Sæby 2 Brohus,Nicalai B-rækken IV
2013 4 1 Sørensen,Svend Aage 0.0 h Skørping 6 Moustsen,Stener B-rækken IV
2013 4 2 Liwendahl,Folke 0.0 s Skørping 6 Christensen,Per B-rækken IV
2013 4 3 Christensen,Bent H. 1.0 h Skørping 6 Jørgensen, Preben B-rækken IV
2013 4 4 Badsbjerg,Allan 1.0 s Skørping 6 Christensen,Erik Press B-rækken IV
2013 5 Oversidder runde
2013 6 1 Sørensen,Svend Aage 0.5 s AarsNibe 4 Møller,Willy B-rækken IV
2013 6 2 Liwendahl,Folke 1.0 h AarsNibe 4 Madsen,Jørgen B-rækken IV
2013 6 3 Christensen,Bent H. 1.0 s AarsNibe 4 Bertelsen,Børge B-rækken IV
2013 6 4 Nielsen,Pia 0.0 h AarsNibe 4 Salee,Henrik Poul B-rækken IV
2013 7 1 Sørensen,Svend Aage 0.0 s AarsNibe 3 Jasarevic, Husein B-rækken IV
2013 7 2 Liwendahl,Folke 0.0 h AarsNibe 3 Nielsen, Preben B-rækken IV
2013 7 3 Christensen,Bent H. 0.0 s AarsNibe 3 Laursen, Erling B-rækken IV
2013 7 4 Badsbjerg,Allan 1.0 h AarsNibe 3 Bækkegaard, Frank B-rækken IV
2012 1 1 Sørensen,Bent 0.5 s Bov Schwarz, Frank 1. division I
2012 1 2 Andreasen,Per 0.5 h Bov Hertel, Peter 1. division I
2012 1 3 Kølbæk,Jens 0.5 s Bov Reinecker, Kai 1. division I
2012 1 4 Willumsen,Henrik 0 h Bov Schütte, Andreas 1. division I
2012 1 5 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Bov Klemmt, Hartmut 1. division I
2012 1 6 Pedersen,Svend 1 h Bov Prien, Thore 1. division I
2012 1 7 Christiansen,Jens J. 0.5 s Bov Klawitter, Harald 1. division I
2012 1 8 Flinta,Ulrik 0 h Bov Kramer, Svend Erik 1. division I
2012 2 1 Sørensen,Bent 1 h Viborg Nielsen,Jens Ove Fries 1. division I
2012 2 2 Andreasen,Per 0 s Viborg Carlstedt,Jonathan 1. division I
2012 2 3 Kølbæk,Jens 0 h Viborg Holst,Allan 1. division I
2012 2 4 Willumsen,Henrik 0 s Viborg Larsen,Olav D. 1. division I
2012 2 5 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Viborg Ejdum,Søren 1. division I
2012 2 6 Nielsen,John B. 1 s Viborg Rossen,Claus 1. division I
2012 2 7 Grosbøl-Rais,Eddie 0 h Viborg Guindy,Esmat Susanne 1. division I
2012 2 8 Olesen,Poul Erik N. 0 s Viborg Harholm,Uffe 1. division I
2012 3 1 Sørensen,Bent 1 s Herning Søberg,Erik 1. division I
2012 3 2 Andreasen,Per 0.5 h Herning Mikkelsen,Ole Helmer 1. division I
2012 3 3 Kølbæk,Jens 0.5 s Herning Søgaard,Søren 1. division I
2012 3 4 Willumsen,Henrik 0.5 h Herning Noe,John 1. division I
2012 3 5 Jørgensen,Jørgen 0 s Herning Bering,Steen Vitus 1. division I
2012 3 6 Christiansen,Jens J. 0.5 h Herning Vidriksen,Jesper Maul 1. division I
2012 3 7 Grosbøl-Rais,Eddie 0.5 s Herning Østergaard,Ole 1. division I
2012 3 8 Olesen,Poul Erik N. 1 h Herning Vestergaard,Holger 1. division I
2012 4 1 Andreasen,Per 0.5 s Nordre I Veng,Johnni 1. division I
2012 4 2 Kølbæk,Jens 0.5 h Nordre I Petersen, Tom Petri 1. division I
2012 4 3 Willumsen,Henrik 0.5 s Nordre I Christensen, Jan Schleicher 1. division I
2012 4 4 Jørgensen,Jørgen 1 h Nordre I Andersen, Thomas Klitgård 1. division I
2012 4 5 Christiansen,Jens J. 0 s Nordre I Nielsen, Poul Erik 1. division I
2012 4 6 Nielsen,John B. 0.5 h Nordre I Høibjerg, Nina 1. division I
2012 4 7 Grosbøl-Rais,Eddie 0.5 s Nordre I Holst, Per 1. division I
2012 4 8 Olesen,Poul Erik N. 1 h Nordre I Christensen, Steen Farup 1. division I
2012 5 1 Sørensen,Bent 0.5 h Jetsmark II Helledie, Anders 1. division I
2012 5 2 Andreasen,Per 1 s Jetsmark II Rasmussen, Henning 1. division I
2012 5 3 Kølbæk,Jens 1 h Jetsmark II Nielsen, Jan 1. division I
2012 5 4 Willumsen,Henrik 0.5 s Jetsmark II Grubert, Christian 1. division I
2012 5 5 Jørgensen,Jørgen 0 h Jetsmark II Hoffmann, Tobias B. 1. division I
2012 5 6 Christiansen,Jens J. 0.5 s Jetsmark II Clausen, Tommy 1. division I
2012 5 7 Nielsen,John B. 0.5 h Jetsmark II Luther, Lasse 1. division I
2012 5 8 Grosbøl-Rais,Eddie 1 s Jetsmark II Søndergaard, Helene B. 1. division I
2012 7 1 Sørensen,Bent 0.5 h Esbjerg Nielsen, Niels Jørgen Fries 1. division I
2012 7 2 Andreasen,Per 0.5 s Esbjerg Hartvig,Ove Weiss 1. division I
2012 7 3 Kølbæk,Jens 0 h Esbjerg Pedersen,Gunnar 1. division I
2012 7 4 Willumsen,Henrik 0 s Esbjerg Pedersen,Lars Wilton 1. division I
2012 7 5 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Esbjerg Lindestrøm,Torsten 1. division I
2012 7 6 Flinta,Ulrik 0.5 s Esbjerg Maarup,Michael 1. division I
2012 7 7 Olesen,Poul Erik N. 0.5 h Esbjerg Poulsen,Iver 1. division I
2012 7 8 Hove,Arne 0 s Esbjerg Bønnelykke,Ole 1. division I
2012 1 1 Olesen,Poul Erik N. 0.5 h Jetsmark III Luther, Lasse M-rækken II
2012 1 2 Jensen,Lars 1 s Jetsmark III Søndergaard, Bjarne M-rækken II
2012 1 3 Madsen,Ole Rysgaard 1 h Jetsmark III Hoffmann, Merete B. M-rækken II
2012 1 4 Nielsen,Lars 1 s Jetsmark III Nielsen, Morten Randrup M-rækken II
2012 1 5 Hove,Arne 1 h Jetsmark III Søndergaard, Helene B. M-rækken II
2012 1 6 Guldberg,Torben 1 s Jetsmark III Guldvang, Martin M-rækken II
2012 2 1 Olesen,Poul Erik N. 0.5 s Aalborg IV Jensen,Bo Torpegaard M-rækken II
2012 2 2 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 h Aalborg IV Søndergaard, Thomas M-rækken II
2012 2 3 Nielsen,Lars 0 s Aalborg IV Falberg,Hugo M-rækken II
2012 2 4 Hove,Arne 0.5 h Aalborg IV Fjordside,Arne Dan  M-rækken II
2012 2 5 Guldberg,Torben 0.5 s Aalborg IV Rasmussen,Hans Peter M-rækken II
2012 2 6 Dyhr,Søren 0 h Aalborg IV Jensen,Thomas H. M-rækken II
2012 3 1 Olesen,Poul Erik N. 0 h Skørping I Mikkelsen,Peter M-rækken II
2012 3 2 Jensen,Lars 0 s Skørping I Davidsen,Niels Christian M-rækken II
2012 3 3 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 h Skørping I Fog, Jacob M-rækken II
2012 3 4 Nielsen,Lars 0.5 s Skørping I Andersen,Hans M-rækken II
2012 3 5 Hove,Arne 1 h Skørping I Simonsen,Regnar M-rækken II
2012 3 6 Guldberg,Torben 0 s Skørping I Struijk,Johannes Jan M-rækken II
2012 4 1 Olesen,Poul Erik N. 0 s Aalborg II Højfeldt,Erik M-rækken II
2012 4 2 Jensen,Lars 0.5 h Aalborg II Würtz,Jacob M-rækken II
2012 4 3 Madsen,Ole Rysgaard 1 s Aalborg II Lysberg,Peter M-rækken II
2012 4 4 Hove,Arne 0 h Aalborg II Rasmussen,René M-rækken II
2012 4 5 Guldberg,Torben 1 s Aalborg II Kovshøj,Sune M-rækken II
2012 4 6 Villadsen,Ole Skadborg 1 h Aalborg II Christensen,Jens Johan M-rækken II
2012 5 1 Olesen,Poul Erik N. 1 h Sæby Christiansen, Allan Nordstrand M-rækken II
2012 5 2 Jensen,Lars 1 s Sæby Munch,Esben M-rækken II
2012 5 3 Madsen,Ole Rysgaard 1 h Sæby Andersen, Per Visti M-rækken II
2012 5 4 Nielsen,Lars 1 s Sæby Riis, Jens M-rækken II
2012 5 5 Hove,Arne 1 h Sæby Pedersen, Jesper Chr. M-rækken II
2012 5 6 Guldberg,Torben 1 s Sæby Hæsum, Jens Chr. M-rækken II
2012 6 1 Olesen,Poul Erik N. 1 s Skørping II Johansen, Kjeld M-rækken II
2012 6 2 Jensen,Lars 1 h Skørping II Hauge, Søren M-rækken II
2012 6 3 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Skørping II Pedersen, Brian M-rækken II
2012 6 4 Nielsen,Lars 1 h Skørping II Østergaard, Svend Erik M-rækken II
2012 6 5 Hove,Arne 1 s Skørping II Schacht, Jørgen Vejby M-rækken II
2012 6 6 Guldberg,Torben 1 h Skørping II Andersen, Jens Ole M-rækken II
2012 7 1 Olesen,Poul Erik N. 1 h Aalborg III Engen, Hans Torbjørn M-rækken II
2012 7 2 Jensen,Lars 0.5 s Aalborg III Pedersen, Peter Juul M-rækken II
2012 7 3 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 h Aalborg III Knudsen, Ole M-rækken II
2012 7 4 Nielsen,Lars 0 s Aalborg III Nielsen, Chr. Volmer M-rækken II
2012 7 5 Hove,Arne 0.5 h Aalborg III Bech,Thomas M-rækken II
2012 7 6 Guldberg,Torben 0.5 s Aalborg III Sigaard, Georg M-rækken II
2012 1 1 Dyhr,Søren 0 s Aalborg VI Laursen, Karl Henrik A-rækken III
2012 1 2 Nielsen,Karsten 1 h Aalborg VI Sørensen, Leif A-rækken III
2012 1 3 Villadsen,Ole Skadborg 1 s Aalborg VI Madsen, Peter J. Halgren A-rækken III
2012 1 4 Hermansen,Mogens 1 h Aalborg VI Bjørn,Finn A-rækken III
2012 2 1 Dyhr,Søren 0.5 h AarsNibe III Andersen, Aage K. A-rækken III
2012 2 2 Nielsen,Karsten 1 s AarsNibe III Lauersen, Erling A-rækken III
2012 2 3 Villadsen,Ole Skadborg 1 h AarsNibe III Jasarevic, Husein A-rækken III
2012 2 4 Hermansen,Mogens 1 s AarsNibe III Nielsen, Preben A-rækken III
2012 3 1 Dyhr,Søren 1 s Skørping III Schacht, Jørgen Vejby A-rækken III
2012 3 2 Nielsen,Karsten 1 h Skørping III Langeland, Peter A-rækken III
2012 3 3 Villadsen,Ole Skadborg 1 s Skørping III Andersen, Jens Ole A-rækken III
2012 3 4 Hermansen,Mogens 1 h Skørping III Olsen, Martin A-rækken III
2012 4 1 Dyhr,Søren 0.5 h AarsNibe II Jespersen,Hardy A-rækken III
2012 4 2 Nielsen,Karsten 0.5 s AarsNibe II Sørensen,Allan Bo A-rækken III
2012 4 3 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 h AarsNibe II Espersen, Carsten Rishard A-rækken III
2012 4 4 Hermansen,Mogens 0 s AarsNibe II Niebuhr, Poul Erik A-rækken III
2012 5 1 Dyhr,Søren 0.5 s Hobro Carstensen, Ole A-rækken III
2012 5 2 Nielsen,Karsten 1 h Hobro Hansen, Jens Peter A-rækken III
2012 5 3 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 s Hobro Bertelsen, Ib A-rækken III
2012 5 4 Hermansen,Mogens 0.5 h Hobro Rajasegam, Menan A-rækken III
2012 6 1 Nielsen,Karsten 0 s Aalborg V Winkler, Torben A-rækken III
2012 6 2 Villadsen,Ole Skadborg 0 h Aalborg V Leth, Mads A-rækken III
2012 6 3 Hermansen,Mogens 0.5 s Aalborg V Antonisen,Kasper A-rækken III
2012 6 4 Petersen,Jan 0 h Aalborg V Olesen, Orla A-rækken III
2012 7 1 Dyhr,Søren 1 h Aalborg VII Jacobsen,Per A-rækken III
2012 7 2 Nielsen,Karsten 0.5 s Aalborg VII Sønderstrup, Emil A-rækken III
2012 7 3 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 h Aalborg VII Sørensen,Aage A-rækken III
2012 7 4 Hermansen,Mogens 1 s Aalborg VII Kristensen,Uffe A-rækken III
2012 1 1 Hansen,Norman A. 0.5 s Nørresundby V Christensen,Bent H. B-rækken IV
2012 1 2 Eriksen,Allan 1 h Nørresundby V Liwendahl,Folke B-rækken IV
2012 1 3 Petersen,Jan 1 s Nørresundby V Sørensen, S. Aa. B-rækken IV
2012 1 4 Simonsen,Finn 1 h Nørresundby V Nielsen, Pia B-rækken IV
2012 2 1 Hansen,Norman A. 0.5 h AarsNibe IV Møller,Willy B-rækken IV
2012 2 2 Eriksen,Allan 1 s AarsNibe IV Madsen,Jørgen B-rækken IV
2012 2 3 Petersen,Jan 1 h AarsNibe IV Salee,Henrik Poul B-rækken IV
2012 2 4 Simonsen,Finn 0 s AarsNibe IV Bertelsen, Børge B-rækken IV
2012 4 1 Hansen,Norman A. 1 s Skørping V Boesen, Søren B-rækken IV
2012 4 2 Eriksen,Allan 1 h Skørping V Müller,Jens B-rækken IV
2012 4 3 Petersen,Jan 1 s Skørping V Lux,Daniel B-rækken IV
2012 4 4 Simonsen,Finn 0 h Skørping V Sørensen,Bjarni B-rækken IV
2012 5 1 Eriksen,Allan 1 h Skørping IV Knudsen, Erik Ørskov B-rækken IV
2012 5 2 Petersen,Jan 0.5 s Skørping IV Lemonnier, Patrick B-rækken IV
2012 5 3 Simonsen,Finn 0.5 h Skørping IV Møller, Jesper B-rækken IV
2012 5 4 Badsbjerg,Allan 1 s Skørping IV Jacobsen, Claus B-rækken IV
2012 6 1 Eriksen,Allan 1 h Tranum I Pedersen, Henning B-rækken IV
2012 6 2 Petersen,Jan 0 s Tranum I Olesen, Henrik B-rækken IV
2012 6 3 Simonsen,Finn 0 h Tranum I Poulsen, Gunner B-rækken IV
2012 6 4 Badsbjerg,Allan 0.5 s Tranum I Christensen, Ken B-rækken IV
2012 7 1 Eriksen,Allan 0 h Skørping VI Simonsen,Poul Erik B-rækken IV
2012 7 2 Petersen,Jan 0 s Skørping VI Jørgensen, Preben B-rækken IV
2012 7 3 Sørensen,Svend Aage 1 h Skørping VI Mousten, Stener B-rækken IV
2012 7 4 Badsbjerg,Allan 1 s Skørping VI Riis, Niels B-rækken IV
2012 1 1 Christensen,Bent H. 0.5 h Nørresundby IV Hansen, Norman A. B-rækken V
2012 1 2 Liwendahl,Folke 0 s Nørresundby IV Eriksen,Allan B-rækken V
2012 1 3 Sørensen,Svend Aage 0 h Nørresundby IV Petersen,Jan B-rækken V
2012 1 4 Nielsen,Pia 0 s Nørresundby IV Simonsen, Finn B-rækken V
2012 2 1 Christensen,Bent H. 0.5 h Skørping VI Jørgensen, Preben B-rækken V
2012 2 2 Liwendahl,Folke 1 s Skørping VI Mousten, Stener B-rækken V
2012 2 3 Sørensen,Svend Aage 1 h Skørping VI Larsen, Leif B-rækken V
2012 2 4 Nielsen,Pia 0 s Skørping VI Riis, Niels B-rækken V
2012 3 1 Christensen,Bent H. 0 s AarsNibe IV Møller, Willy B-rækken V
2012 3 2 Liwendahl,Folke 1 h AarsNibe IV Madsen, Jørgen B-rækken V
2012 3 3 Sørensen,Svend Aage 1 s AarsNibe IV Salee, Henrik Poul B-rækken V
2012 3 4 Nielsen,Pia 0 h AarsNibe IV Bertelsen, Børge B-rækken V
2012 5 1 Christensen,Bent H. 0 s Skørping V Boesen, Søren B-rækken V
2012 5 2 Liwendahl,Folke 0 h Skørping V Müller,Jens B-rækken V
2012 5 3 Sørensen,Svend Aage 1 s Skørping V Lux,Daniel B-rækken V
2012 5 4 Nielsen,Pia 1 h Skørping V Sørensen, Bjarni B-rækken V
2012 6 1 Christensen,Bent H. 0 s Skørping IV Knudsen, Erik Ørskov B-rækken V
2012 6 2 Sørensen,Svend Aage 0.5 h Skørping IV Lemonnier, Patrick B-rækken V
2012 6 3 Badsbjerg,Allan 0 s Skørping IV Møller, Jesper B-rækken V
2012 6 4 Nielsen,Pia 0 h Skørping IV Jacobsen, Claus B-rækken V
2012 7 1 Christensen,Bent H. 0 s Tranum I Pedersen, Henning B-rækken V
2012 7 2 Sørensen,Svend Aage 0.5 h Tranum I Poulsen, Gunner B-rækken V
2012 7 3 Badsbjerg,Allan 0 s Tranum I Hansen,Bjørn E. B-rækken V
2012 7 4 Nielsen,Pia 0 h Tranum I Christensen,Tage B-rækken V
2011 1 1 Andreasen,Per 0.5 h Nordre I Teplyi,Igor Skakligaen I
2011 1 2 Sørensen,Bent 0.5 s Nordre I Veng,Johnni Skakligaen I
2011 1 3 Kølbæk,Jens 0 h Nordre I Petersen, Tom Petri Skakligaen I
2011 1 4 Willumsen,Henrik 1 s Nordre I Nielsen, Poul Erik Skakligaen I
2011 1 5 Pedersen,Svend 1 h Nordre I Christensen,Jan  Skakligaen I
2011 1 6 Nielsen,John B. 0.5 s Nordre I Høiberg,Nina Skakligaen I
2011 1 7 Kaysfeld,Henrik 0.5 h Nordre I Holst,Per Skakligaen I
2011 1 8 Christiansen,Jens J. 0 s Nordre I Pedersen, Karl Skakligaen I
2011 2 1 Andreasen,Per 0 s Århus/Skolerne I Rasmussen, Karsten Skakligaen I
2011 2 2 Sørensen,Bent 0.5 h Århus/Skolerne I Skytte,Rasmus Skakligaen I
2011 2 3 Kølbæk,Jens 0 s Århus/Skolerne I Sørensen, Jan Skakligaen I
2011 2 4 Jørgensen,Jørgen 0 h Århus/Skolerne I Christensen, Tobias Bent Skakligaen I
2011 2 5 Willumsen,Henrik 0 s Århus/Skolerne I Boe,Mads Skakligaen I
2011 2 6 Nielsen,John B. 0 h Århus/Skolerne I Rendboe,John Skakligaen I
2011 2 7 Christiansen,Jens J. 0 s Århus/Skolerne I Pedersen, Finn Skakligaen I
2011 2 8 Flinta,Ulrik 0 h Århus/Skolerne I Rewitz,Poul Skakligaen I
2011 3 1 Andreasen,Per 0 s K41 Nilsson, Sebastian Skakligaen I
2011 3 2 Sørensen,Bent 0.5 h K41 Bejtovic, Jasmin Skakligaen I
2011 3 3 Kølbæk,Jens 0 s K41 Greger, Roland Rienhard Skakligaen I
2011 3 4 Jørgensen,Jørgen 1 h K41 Rasmussen, Casper Dahl Skakligaen I
2011 3 5 Willumsen,Henrik 1 s K41 Hagen, Andreas Skytte Skakligaen I
2011 3 6 Nielsen,John B. 0 h K41 Schmidt, Kristen Skakligaen I
2011 3 7 Olesen,Poul Erik N. 0 s K41 Christensen, Bo Garner Skakligaen I
2011 3 8 Christiansen,Jens J. 0 h K41 Nygaard Næs, Flovin Tor Skakligaen I
2011 4 1 Andreasen,Per 0.5 s Sydøstfyn Madsen, Jacob Aagaard Skakligaen I
2011 4 2 Sørensen,Bent 0.5 h Sydøstfyn Schandorff, Lars Skakligaen I
2011 4 3 Kølbæk,Jens 0 s Sydøstfyn Brunello, Sabino Skakligaen I
2011 4 4 Jørgensen,Jørgen 0 h Sydøstfyn Shaw, John Skakligaen I
2011 4 5 Willumsen,Henrik 0 s Sydøstfyn Pedersen, Steffen Skakligaen I
2011 4 6 Nielsen,John B. 0 h Sydøstfyn Borbjerggaard, Lars Skakligaen I
2011 4 7 Olesen,Poul Erik N. 0.5 s Sydøstfyn Pedersen, Jan Nordenbæk Skakligaen I
2011 4 8 Christiansen,Jens J. 0 h Sydøstfyn Lauridsen,Jesper Mørch Skakligaen I
2011 5 1 Andreasen,Per 0.5 h SK 1968 I Matthiesen, Arne Skakligaen I
2011 5 2 Sørensen,Bent 1 s SK 1968 I Matthiesen, Martin Skakligaen I
2011 5 3 Kølbæk,Jens 0.5 h SK 1968 I Hansen, Lars Skakligaen I
2011 5 4 Jørgensen,Jørgen 1 s SK 1968 I Bank,Pelle Rødkjær Skakligaen I
2011 5 5 Willumsen,Henrik 0 h SK 1968 I Lindfeldt,Magnus Skakligaen I
2011 5 6 Nielsen,John B. 1 s SK 1968 I Andersen,Lars René Skakligaen I
2011 5 7 Olesen,Poul Erik N. 0 h SK 1968 I Hansen, Bjarne Skakligaen I
2011 5 8 Christiansen,Jens J. 1 s SK 1968 I Nielsen,Søren Holst Skakligaen I
2011 6 1 Sørensen,Bent 0.5 h Jetsmark I Rasmussen, Allan Stig Skakligaen I
2011 6 2 Kølbæk,Jens 0 s Jetsmark I Pedersen, Christian Kyndel Skakligaen I
2011 6 3 Jørgensen,Jørgen 0 h Jetsmark I Glud,Jacob Vang Skakligaen I
2011 6 4 Willumsen,Henrik 0 s Jetsmark I Christensen, Stefan Skakligaen I
2011 6 5 Pedersen,Svend 0 h Jetsmark I Wive, Andreas Skakligaen I
2011 6 6 Nielsen,John B. 0 s Jetsmark I Bækgaard,Martin Skakligaen I
2011 6 7 Olesen,Poul Erik N. 0 h Jetsmark I Jensen, Bjarke Skakligaen I
2011 6 8 Christiansen,Jens J. 0.5 s Jetsmark I Rathlev,Jakob Skakligaen I
2011 7 1 Andreasen,Per 0 h Brønshøj Hillarp-Persson,Tiger Skakligaen I
2011 7 2 Sørensen,Bent 0 s Brønshøj Bekker-Jensen, Simon Skakligaen I
2011 7 3 Kølbæk,Jens 0.5 h Brønshøj Høi,Carsten Skakligaen I
2011 7 4 Jørgensen,Jørgen 0 s Brønshøj Broman,Thorbjørn Skakligaen I
2011 7 5 Willumsen,Henrik 0 h Brønshøj Aabling-Thomsen,Jakob Skakligaen I
2011 7 6 Pedersen,Svend 0 s Brønshøj Carstensen,Jacob Skakligaen I
2011 7 7 Nielsen,John B. 0.5 h Brønshøj Palm,Nikolaj Lars Skakligaen I
2011 7 8 Olesen,Poul Erik N. 0 s Brønshøj Ligaard, Morten Lund Skakligaen I
2011 8 1 Andreasen,Per 0 s Nordkalotten Hector,Jonny Skakligaen I
2011 8 2 Sørensen,Bent 1 h Nordkalotten Pedersen, Daniel Vesterbæk Skakligaen I
2011 8 3 Kølbæk,Jens 0 s Nordkalotten Nielsen, Lars Aaes Skakligaen I
2011 8 4 Jørgensen,Jørgen 0 h Nordkalotten Hove,Esben Kjems Skakligaen I
2011 8 5 Willumsen,Henrik 0.5 s Nordkalotten Kristensen, Kåre Hove Skakligaen I
2011 8 6 Olesen,Poul Erik N. 0.5 h Nordkalotten Jakobsen,Peter Skakligaen I
2011 8 7 Christiansen,Jens J. 0.5 s Nordkalotten Ejsing,Esben Skakligaen I
2011 8 8 Flinta,Ulrik 0 h Nordkalotten Koch,Søren A. Skakligaen I
2011 9 1 Andreasen,Per 0.5 h BMS Mikkelsen, Nicolaj Skakligaen I
2011 9 2 Sørensen,Bent 0 s BMS Kristiansen, Jens Skakligaen I
2011 9 3 Kølbæk,Jens 0.5 h BMS Brinck-Claussen,Bjørn Skakligaen I
2011 9 4 Jørgensen,Jørgen 1 s BMS Nielsen, Thomas Bach Skakligaen I
2011 9 5 Willumsen,Henrik 0.5 h BMS Haubro, Sigfred Skakligaen I
2011 9 6 Olesen,Poul Erik N. 0 s BMS Pedersen, Nicalai Kvist Skakligaen I
2011 9 7 Christiansen,Jens J. 0 h BMS Akdag, Dara Sevkan Skakligaen I
2011 9 8 Flinta,Ulrik 1 s BMS Rostgaard, Tobias V. Skakligaen I
2011 1 1 Hove,Arne 0 h Randers Øe, Michael 2. division II
2011 1 2 Nielsen,Lars 0 s Randers Thorsen, Finn 2. division II
2011 1 3 Cebo,Filip 0 h Randers Grabow, Poulsten Holm 2. division II
2011 1 4 Guldberg,Torben 0 s Randers Christiansen, Aage 2. division II
2011 1 5 Dyhr,Søren 0 h Randers Olsen, Aage Dalstrup 2. division II
2011 1 6 Ingen modstander 0 2. division II
2011 1 7 Ingen modstander 0 2. division II
2011 1 8 Ingen modstander 0 2. division II
2011 2 1 Nielsen,Tommy 0.5 s Thy Huskic, Senad 2. division II
2011 2 2 Flinta,Ulrik 1 h Thy Borovnica, Tihomir 2. division II
2011 2 3 Hove,Arne 0 s Thy Madsen, Jens Rysgaard 2. division II
2011 2 4 Madsen,Ole Rysgaard 0 h Thy Petersen, Per 2. division II
2011 2 5 Guldberg,Torben 1 s Thy Klemmensen, Peter 2. division II
2011 2 6 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 h Thy Sørensen, Jens Chr. Grud 2. division II
2011 2 7 Dyhr,Søren 0.5 s Thy Jessen, Kai 2. division II
2011 2 8 Gottschalck,Chr. 0 h Thy Jacobsen, Tummas 2. division II
2011 3 1 Hove,Arne 0 h Jetsmark II Helledie, Anders 2. division II
2011 3 2 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Jetsmark II Rasmussen, Henning Lau 2. division II
2011 3 3 Nielsen,Lars 0 h Jetsmark II Lund, Martin 2. division II
2011 3 4 Cebo,Filip 0 s Jetsmark II Grubert, Christian 2. division II
2011 3 5 Guldberg,Torben 0 h Jetsmark II Hoffmann, Tobias B. 2. division II
2011 3 6 Villadsen,Ole Skadborg 1 s Jetsmark II Clausen, Tommy 2. division II
2011 3 7 Dyhr,Søren 0.5 h Jetsmark II Luther, Lasse 2. division II
2011 3 8 Eriksen,Allan 0.5 s Jetsmark II Vestergaard, Steven 2. division II
2011 4 1 Nielsen,Tommy 1 s Skødstrup Sørensen, Torben Kyhl 2. division II
2011 4 2 Flinta,Ulrik 0.5 h Skødstrup Brølling, Carsten 2. division II
2011 4 3 Hove,Arne 0 s Skødstrup Kristensen, Hans Hald 2. division II
2011 4 4 Madsen,Ole Rysgaard 1 h Skødstrup Nielsen, Anders 2. division II
2011 4 5 Nielsen,Lars 0.5 s Skødstrup Nørregaard, Claus 2. division II
2011 4 6 Dyhr,Søren 0.5 h Skødstrup Jensen, Christian 2. division II
2011 4 7 Hansen,Norman A. 0 s Skødstrup Nielsen, Willy Møller 2. division II
2011 4 8 Hermansen,Mogens 1 h Skødstrup Washeim, Kai 2. division II
2011 5 1 Nielsen,Tommy 0.5 s SK 1968 II Nielsen, Søren Holst 2. division II
2011 5 2 Flinta,Ulrik 0.5 h SK 1968 II Danstrup,Niels 2. division II
2011 5 3 Hove,Arne 0 s SK 1968 II Pedersen, Karsten Nymann 2. division II
2011 5 4 Madsen,Ole Rysgaard 0 h SK 1968 II Mortensen, John 2. division II
2011 5 5 Guldberg,Torben 0.5 s SK 1968 II Cordes,Steffen 2. division II
2011 5 6 Villadsen,Ole Skadborg 0 h SK 1968 II Vestergård, Thomas Hauge 2. division II
2011 5 7 Dyhr,Søren 0 s SK 1968 II Bøye, Niels Møllmann 2. division II
2011 5 8 Hansen,Norman A. 0.5 h SK 1968 II Taylor, Graham Christopher 2. division II
2011 6 1 Nielsen,Tommy 0.5 h Skørping I Nielsen, Steffen Slumstrup 2. division II
2011 6 2 Flinta,Ulrik 0 s Skørping I Lilja, Richard 2. division II
2011 6 3 Hove,Arne 1 h Skørping I Mikkelsen, Peter Jørgen Dam 2. division II
2011 6 4 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Skørping I Steffensen, Elena Geraaimovich 2. division II
2011 6 5 Guldberg,Torben 1 h Skørping I Davidsen,Niels Christian 2. division II
2011 6 6 Villadsen,Ole Skadborg 0 s Skørping I Fog, Jacob 2. division II
2011 6 7 Dyhr,Søren 1 h Skørping I Struijk,Johannes Jan 2. division II
2011 6 8 Hansen,Norman A. 0 s Skørping I Simonsen, Regnar 2. division II
2011 7 1 Jensen,Lars 0 s Nordre II Andersen, Thomas Klitgård 2. division II
2011 7 2 Hove,Arne 0 h Nordre II Rewitz, Jan 2. division II
2011 7 3 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Nordre II Pedersen, Peer Ole 2. division II
2011 7 4 Nielsen,Lars 0 h Nordre II Hansen, Per 2. division II
2011 7 5 Guldberg,Torben 0 s Nordre II Søby, Frode 2. division II
2011 7 6 Villadsen,Ole Skadborg 0.5 h Nordre II Nørgard, Mikkel 2. division II
2011 7 7 Dyhr,Søren 0 s Nordre II Christensen, Steen Farup 2. division II
2011 7 8 Hansen,Norman A. 0 h Nordre II Borup, Mads 2. division II
2011 1 1 Petersen,Jan 0 h Hobro I Ekholm, Lars A-rækken III
2011 1 2 Eriksen,Allan 0 s Hobro I Carstensen, Ole A-rækken III
2011 1 3 Liwendahl,Folke 0.5 h Hobro I Hansen, Jens Peter A-rækken III
2011 1 4 Simonsen,Finn 0.5 s Hobro I Rajasegam, Menan A-rækken III
2011 2 1 Hermansen,Mogens 0 s AarsNibe II Larsen, Henning A-rækken III
2011 2 2 Eriksen,Allan 0 h AarsNibe II Espersen, Carsten Rishard A-rækken III
2011 2 3 Liwendahl,Folke 0 s AarsNibe II Niebuhr, Poul Erik A-rækken III
2011 2 4 Simonsen,Finn 0 h AarsNibe II Straszek, Bjarne A-rækken III
2011 3 1 Petersen,Jan 0.5 h Skørping II Pedersen, Brian A-rækken III
2011 3 2 Eriksen,Allan 0 s Skørping II Kristiansen, Rasmus Thor A-rækken III
2011 3 3 Liwendahl,Folke 0 h Skørping II Østergaard, Svend Erik A-rækken III
2011 3 4 Kristensen,Peter Duun 0 s Skørping II Bilstrup, Jonas A-rækken III
2011 4 1 Petersen,Jan 1 s Aalborg V Antonisen,Kasper A-rækken III
2011 4 2 Eriksen,Allan 0 h Aalborg V Leth, Mads A-rækken III
2011 4 3 Liwendahl,Folke 0 s Aalborg V Olesen, Orla A-rækken III
2011 4 4 Simonsen,Finn 0 h Aalborg V Jacobsen, Per A-rækken III
2011 5 1 Petersen,Jan 1 h Aalborg VI Tranholm, Brian A-rækken III
2011 5 2 Hermansen,Mogens 0.5 s Aalborg VI Sørensen, Leif A-rækken III
2011 5 3 Liwendahl,Folke 0 h Aalborg VI Madsen, Peter J. Halgren A-rækken III
2011 5 4 Simonsen,Finn 0 s Aalborg VI Bjørn,Finn A-rækken III
2011 6 1 Petersen,Jan 0 s Skørping III Langeland, Peter A-rækken III
2011 6 2 Eriksen,Allan 1 h Skørping III Knudsen, Erik Ørskov A-rækken III
2011 6 3 Liwendahl,Folke 0 s Skørping III Hansen, Morten M. A-rækken III
2011 6 4 Simonsen,Finn 1 h Skørping III Møller, Jesper A-rækken III
2011 7 1 Petersen,Jan 0.5 h AarsNibe III Andersen, Aage K. A-rækken III
2011 7 2 Eriksen,Allan 0 s AarsNibe III Jasarevic, Husein A-rækken III
2011 7 3 Liwendahl,Folke 0 h AarsNibe III Laursen, Erling A-rækken III
2011 7 4 Kristensen,Peter Duun 1 s AarsNibe III Bækkegaard, Frank A-rækken III
2011 1 1 Kristiansen,Henning 0 h Aalborg VII Sørensen, Aage L. B-rækken IV
2011 1 2 Alramahy,Fadhel 1 s Aalborg VII Mæng, Henning B-rækken IV
2011 1 3 Sørensen,Svend Aage 0 h Aalborg VII Kristensen, Uffe B-rækken IV
2011 1 4 Christensen,Bent H. 0 s Aalborg VII Larsen, Kim Møller B-rækken IV
2011 2 1 Kristiansen,Henning 0 s Skørping V Boesen, Søren B-rækken IV
2011 2 2 Alramahy,Fadhel 1 h Skørping V Sørensen, Bjarni B-rækken IV
2011 2 3 Sørensen,Svend Aage 1 s Skørping V Simonsen,Poul Erik B-rækken IV
2011 2 4 Christensen,Bent H. 1 h Skørping V Kristiansen, Jens Flemming B-rækken IV
2011 3 1 Kristiansen,Henning 1 h AarsNibe IIII Madsen, Jørgen B-rækken IV
2011 3 2 Alramahy,Fadhel 0 s AarsNibe IIII Svendsen, Max B-rækken IV
2011 3 3 Sørensen,Svend Aage 1 h AarsNibe IIII Møller, Willy B-rækken IV
2011 3 4 Christensen,Bent H. 1 s AarsNibe IIII Bertelsen, Børge B-rækken IV
2011 4 1 Kristiansen,Henning 1 s Skørping IV Andersen, Jens Ole B-rækken IV
2011 4 2 Alramahy,Fadhel 1 h Skørping IV Lemonnier, Patrick B-rækken IV
2011 4 3 Sørensen,Svend Aage 0 s Skørping IV Røge, Rasmus B-rækken IV
2011 4 4 Christensen,Bent H. 0 h Skørping IV Olsen, Martin B-rækken IV
2011 5 1 Kristiansen,Henning 0.5 h Sæby II Christiansen, Jens B-rækken IV
2011 5 2 Alramahy,Fadhel 0 s Sæby II Hæsum,Jens Chr. B-rækken IV
2011 5 3 Sørensen,Svend Aage 0 h Sæby II Pedersen, Jesper Chr. B-rækken IV
2011 5 4 Christensen,Bent H. 0 s Sæby II Christensen, Tommy B-rækken IV
2011 6 1 Kristiansen,Henning 1 s Tranum I Pedersen, Henning B-rækken IV
2011 6 2 Alramahy,Fadhel 1 h Tranum I Christensen, Tage B-rækken IV
2011 6 3 Sørensen,Svend Aage 1 s Tranum I Poulsen, Gunner B-rækken IV
2011 6 4 Christensen,Bent H. 0 h Tranum I Hansen, Bjørn E. B-rækken IV
2011 7 1 Kristiansen,Henning 1 h Skørping VI Riis, Niels B-rækken IV
2011 7 2 Alramahy,Fadhel 1 s Skørping VI Simonsen, Poul Erik B-rækken IV
2011 7 3 Sørensen,Svend Aage 1 h Skørping VI Mousten, Stener B-rækken IV
2011 7 4 Christensen,Bent H. 0.5 s Skørping VI Jørgensen, Preben B-rækken IV
2010 1 1 Aabling-Thomsen,Jakob 0 h Nordkalotten Hector,Jonny Skakligaen I
2010 1 2 Andreasen,Per 0 s Nordkalotten Brynell,Stellan Skakligaen I
2010 1 3 Sørensen,Bent 0 h Nordkalotten Ahlander,Björn Skakligaen I
2010 1 4 Kølbæk,Jens 0.5 s Nordkalotten Hove,Esben Kjems Skakligaen I
2010 1 5 Christiansen,Jens J. 0.5 h Nordkalotten Nielse,Lars Aaes Skakligaen I
2010 1 6 Nielsen,John B. 0 s Nordkalotten Jakobsen,Peter Skakligaen I
2010 1 7 Nielsen,Tommy 1 h Nordkalotten Koch,Søren A. Skakligaen I
2010 1 8 Grosbøl-Rais,Eddie 1 s Nordkalotten Noer,Martin Stampe Skakligaen I
2010 2 1 Aabling-Thomsen,Jakob 0.5 s SK 1968 I Matthiesen,Arne Skakligaen I
2010 2 2 Andreasen,Per 0.5 h SK 1968 I Matthiesen,Martin Skakligaen I
2010 2 3 Sørensen,Bent 0.5 s SK 1968 I Lindfeldt,Magnus Skakligaen I
2010 2 4 Kølbæk,Jens 1 h SK 1968 I Bank,Pelle Skakligaen I
2010 2 5 Christiansen,Jens J. 0.5 s SK 1968 I Hansen,Lars Skakligaen I
2010 2 6 Nielsen,John B. 0 h SK 1968 I Hansen,Bjarne Skakligaen I
2010 2 7 Nielsen,Tommy 0 s SK 1968 I Nielsen,Søren Holst Skakligaen I
2010 2 8 Grosbøl-Rais,Eddie 1 h SK 1968 I Larsen,Pelle O Skakligaen I
2010 3 1 Aabling-Thomsen,Jakob 0 s Århus/Skolerne I Rasmussen,Karsten Skakligaen I
2010 3 2 Andreasen,Per 0.5 h Århus/Skolerne I Sørensen,Jan Skakligaen I
2010 3 3 Jørgensen,Jørgen 0 s Århus/Skolerne I Skytte,Rasmus Skakligaen I
2010 3 4 Sørensen,Bent 0.5 h Århus/Skolerne I Jacobsen,Bo Skakligaen I
2010 3 5 Kølbæk,Jens 0 s Århus/Skolerne I Christensen,Tobias Skakligaen I
2010 3 6 Pedersen,Svend 0.5 h Århus/Skolerne I Boe,Mads Skakligaen I
2010 3 7 Christiansen,Jens J. 0 s Århus/Skolerne I Pedersen,Finn Skakligaen I
2010 3 8 Nielsen,John B. 0 h Århus/Skolerne I Rewitz,Poul Skakligaen I
2010 4 1 Aabling-Thomsen,Jakob 0 h Jetsmark  Rasmussen,Allan Stig Skakligaen I
2010 4 2 Andreasen,Per 0 s Jetsmark  Glud,Jacob Vang Skakligaen I
2010 4 3 Jørgensen,Jørgen 0 h Jetsmark  Kyndel,Christian Skakligaen I
2010 4 4 Sørensen,Bent 0.5 s Jetsmark  Bækgaard,Martin Skakligaen I
2010 4 5 Kølbæk,Jens 0 h Jetsmark  Christensen,Stefan Skakligaen I
2010 4 6 Pedersen,Svend 0 s Jetsmark  Wiwe,Andreas Skakligaen I
2010 4 7 Christiansen,Jens J. 0 h Jetsmark  Jensen,Bjarne Skakligaen I
2010 4 8 Kaysfeld,Henrik 0 s Jetsmark  Rathlev,Jakob Skakligaen I
2010 5 1 Aabling-Thomsen,Jakob 0 s Brønshøj Broman,Thorbjørn Skakligaen I
2010 5 2 Andreasen,Per 0 h Brønshøj Høi,Carsten Skakligaen I
2010 5 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Brønshøj Bekker-Jensen,Simon Skakligaen I
2010 5 4 Sørensen,Bent 1 h Brønshøj Carstensen,Jacob Skakligaen I
2010 5 5 Kølbæk,Jens 0 s Brønshøj Bekker-Jensen,David Skakligaen I
2010 5 6 Pedersen,Svend 0 h Brønshøj Brinck-Claussen,Bjørn Skakligaen I
2010 5 7 Christiansen,Jens J. 0 s Brønshøj Palm,Nikolaj Skakligaen I
2010 5 8 Nielsen,John B. 1 h Brønshøj Pedersen,Peter Brondt Skakligaen I
2010 6 1 Aabling-Thomsen,Jakob 0 h Næstved Antonsen,Mikkel Skakligaen I
2010 6 2 Andreasen,Per 0.5 s Næstved Olsen,Niels Linde Skakligaen I
2010 6 3 Jørgensen,Jørgen 1 h Næstved Hansen,Evgenia Skakligaen I
2010 6 4 Sørensen,Bent 0.5 s Næstved Schyberg,Brian Skakligaen I
2010 6 5 Kølbæk,Jens 1 h Næstved Hansen,Martin Skakligaen I
2010 6 6 Pedersen,Svend 1 s Næstved Pedersen,Dimon Skakligaen I
2010 6 7 Christiansen,Jens J. 0.5 h Næstved Preuss,Flemming Skakligaen I
2010 6 8 Nielsen,John B. 1 s Næstved Tudvad,Mads Skakligaen I
2010 7 1 Aabling-Thomsen,Jakob 0.5 h Aalborg Pedersen,Daniel V. Skakligaen I
2010 7 2 Andreasen,Per 1 s Aalborg Hjorth,Torben Skakligaen I
2010 7 3 Jørgensen,Jørgen 1 h Aalborg Nielsen,Jørgen Skakligaen I
2010 7 4 Sørensen,Bent 1 s Aalborg Nielsen,Finn Winther Skakligaen I
2010 7 5 Kølbæk,Jens 1 h Aalborg Andersen,Søren Skakligaen I
2010 7 6 Pedersen,Svend 0.5 s Aalborg Hansen,John Nyholm Skakligaen I
2010 7 7 Christiansen,Jens J. 0.5 h Aalborg Sønderstrup,Bjarne Skakligaen I
2010 7 8 Nielsen,John B. 0.5 s Aalborg Kovshøj,Sune Skakligaen I
2010 8 1 Aabling-Thomsen,Jakob 0 s K41 Lund, Silas Skakligaen I
2010 8 2 Andreasen,Per 0.5 h K41 Hagen, Andreas Skytte Skakligaen I
2010 8 3 Jørgensen,Jørgen 0 s K41 Greger, Roland Rienhard Skakligaen I
2010 8 4 Sørensen,Bent 0 h K41 Rasmussen, Casper Dahl Skakligaen I
2010 8 5 Kølbæk,Jens 0 s K41 Larsen, Karsten Skakligaen I
2010 8 6 Pedersen,Svend 0 h K41 Schmidt, Kristen Skakligaen I
2010 8 7 Christiansen,Jens J. 0 s K41 Nygaard Næs, Flovin Tor Skakligaen I
2010 8 8 Nielsen,John B. 1 h K41 Christensen, Bo Garner Skakligaen I
2010 9 1 Aabling-Thomsen,Jakob 0 h Sydøstfyn Schandorff, Lars Skakligaen I
2010 9 2 Andreasen,Per 0 s Sydøstfyn Madsen, Jacob Aagaard Skakligaen I
2010 9 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Sydøstfyn Pedersen, Steffen Skakligaen I
2010 9 4 Sørensen,Bent 0.5 s Sydøstfyn Borbjerggaard, Lars Skakligaen I
2010 9 5 Kølbæk,Jens 0.5 h Sydøstfyn Pedersen, Jan Nordenbæk Skakligaen I
2010 9 6 Pedersen,Svend 0.5 s Sydøstfyn Nøhr, Finn Skakligaen I
2010 9 7 Christiansen,Jens J. 0.5 h Sydøstfyn Nielsen, Niels-Peter Skakligaen I
2010 9 8 Nielsen,John B. 1 s Sydøstfyn Hansen, Lynæs Skakligaen I
2010 1 1 Nielsen,Tommy 0.5 s Sæby  Christiansen,Allan M-rækken II
2010 1 2 Willumsen,Henrik 1 h Sæby  Munch,Esben M-rækken II
2010 1 3 Flinta,Ulrik 1 s Sæby  Jensen,Jens Chr. M-rækken II
2010 1 4 Nielsen,Lars 1 h Sæby  Andersen,Per Visti M-rækken II
2010 1 5 Hove,Arne 1 s Sæby  Riis,Jens M-rækken II
2010 1 6 Madsen,Ole Rysgaard 1 h Sæby  Christensen,Tommy M-rækken II
2010 2 1 Willumsen,Henrik 1 h Hadsund Salomonsen,Jesper M-rækken II
2010 2 2 Olesen,Poul Erik N. 0 s Hadsund Mikkelsen,Peter M-rækken II
2010 2 3 Flinta,Ulrik 0.5 h Hadsund Hauge,Søren M-rækken II
2010 2 4 Nielsen,Lars 0.5 s Hadsund Christensen,Allan  M-rækken II
2010 2 5 Hove,Arne 1 h Hadsund Larsen,Toke M-rækken II
2010 2 6 Madsen,Ole Rysgaard 1 s Hadsund Vernesen,Jan M-rækken II
2010 3 1 Nielsen,Tommy 1 s Vejgaard Andersen,Niels-Jørn M-rækken II
2010 3 2 Willumsen,Henrik 1 h Vejgaard Pedersen,Claus Rønø M-rækken II
2010 3 3 Olesen,Poul Erik N. 1 s Vejgaard Berntsen,Svend M-rækken II
2010 3 4 Flinta,Ulrik 0.5 h Vejgaard Liwendahl,Folke M-rækken II
2010 3 5 Hove,Arne 1 s Vejgaard Andersen,Mathias M-rækken II
2010 3 6 Madsen,Ole Rysgaard 1 h Vejgaard Andersen,Per Krogh M-rækken II
2010 4 1 Willumsen,Henrik 0.5 s Aarsnibe I Grønhøj,Benny M-rækken II
2010 4 2 Olesen,Poul Erik N. 1 h Aarsnibe I Pedersen,Niels M-rækken II
2010 4 3 Flinta,Ulrik 0 s Aarsnibe I Nielsen,Mogens M-rækken II
2010 4 4 Nielsen,Lars 1 h Aarsnibe I Jespersen,Hardy M-rækken II
2010 4 5 Hove,Arne 0.5 s Aarsnibe I Larsen,Henning M-rækken II
2010 4 6 Madsen,Ole Rysgaard 1 h Aarsnibe I Thomsen,Søren M-rækken II
2010 5 1 Nielsen,Tommy 0.5 h Aalborg III Engen,Hans M-rækken II
2010 5 2 Olesen,Poul Erik N. 1 s Aalborg III Fjordside,Arne M-rækken II
2010 5 3 Nielsen,Lars 1 h Aalborg III Jensen,Thomas H. M-rækken II
2010 5 4 Hove,Arne 0.5 s Aalborg III Hansen,Sune Norman M-rækken II
2010 5 5 Madsen,Ole Rysgaard 0 h Aalborg III Rasmussen,Hans Peter M-rækken II
2010 5 6 Dyhr,Søren 1 s Aalborg III Simonsen,Finn M-rækken II
2010 6 1 Nielsen,Tommy 1 s Aalborg IIII Hansen, Sune Norman M-rækken II
2010 6 2 Willumsen,Henrik 1 h Aalborg IIII 8 M-rækken II
2010 6 3 Olesen,Poul Erik N. 0 s Aalborg IIII Jensen, Bo Torpegaard M-rækken II
2010 6 4 Nielsen,Lars 0.5 h Aalborg IIII Bech,Thomas M-rækken II
2010 6 5 Hove,Arne 0.5 s Aalborg IIII Aramburu,Ricardo M-rækken II
2010 6 6 Madsen,Ole Rysgaard 1 h Aalborg IIII Olesen, Orla M-rækken II
2010 7 1 Willumsen,Henrik 1 h Aarsnibe II Thomsen,Søren M-rækken II
2010 7 2 Olesen,Poul Erik N. 1 s Aarsnibe II Espersen, Carsten Rishard M-rækken II
2010 7 3 Flinta,Ulrik 1 h Aarsnibe II Niebuhr, Poul Erik M-rækken II
2010 7 4 Nielsen,Lars 0 s Aarsnibe II Andersen, Aage M-rækken II
2010 7 5 Hove,Arne 0.5 h Aarsnibe II Jasarevic, Husein M-rækken II
2010 7 6 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Aarsnibe II Nielsen, Preben M-rækken II
2010 1 1 Dyhr,Søren 0.5 h Terndrup I Kristiansen, Rasmus Thor A-rækken III
2010 1 2 Lane,Håkan 1 s Terndrup I Bilstrup, Jonas A-rækken III
2010 1 3 Hermansen,Mogens 1 h Terndrup I Boesen, Søren A-rækken III
2010 1 4 Petersen,Jan 1 s Terndrup I Sørensen, Bjarni A-rækken III
2010 2 1 Dyhr,Søren 0.5 s Aalborg V Tranholm, Brian A-rækken III
2010 2 2 Lane,Håkan 1 h Aalborg V Laursen,Karl Henrik A-rækken III
2010 2 3 Hermansen,Mogens 0.5 s Aalborg V Sørensen, Leif A-rækken III
2010 2 4 Petersen,Jan 0 h Aalborg V Bjørn,Finn A-rækken III
2010 3 1 Dyhr,Søren 0 h Aabybro I Pedersen, Kurt A-rækken III
2010 3 2 Lane,Håkan 0.5 s Aabybro I Nielsen,Karsten A-rækken III
2010 3 3 Hermansen,Mogens 0 h Aabybro I Sørensen, Allan K. A-rækken III
2010 3 4 Petersen,Jan 1 s Aabybro I Christensen, Jens-Erik A-rækken III
2010 4 1 Dyhr,Søren 0 s Skørping II Søgaard, Jacob A-rækken III
2010 4 2 Lane,Håkan 0 h Skørping II Pedersen, Brian A-rækken III
2010 4 3 Hermansen,Mogens 1 s Skørping II Andersen, Jens Ole A-rækken III
2010 4 4 Petersen,Jan 1 h Skørping II Olsen, Martin A-rækken III
2010 5 1 Dyhr,Søren 1 h Skørping III Hansen, Morten M. A-rækken III
2010 5 2 Lane,Håkan 1 s Skørping III Østergaard, Svend Erik A-rækken III
2010 5 3 Hermansen,Mogens 0 h Skørping III Knudsen, Erik Ørskov A-rækken III
2010 5 4 Petersen,Jan 0.5 s Skørping III Simonsen, Poul Erik A-rækken III
2010 6 1 Dyhr,Søren 1 s Jetsmark III Søndergard, Bjarne A-rækken III
2010 6 2 Lane,Håkan 0.5 h Jetsmark III Højen, Louise A-rækken III
2010 6 3 Hermansen,Mogens 0 s Jetsmark III Nielsen, Andreas Vigen A-rækken III
2010 6 4 Petersen,Jan 1 h Jetsmark III Vestergaard, Steven A-rækken III
2010 7 1 Dyhr,Søren 0 h Aalborg VI Røge, Rasmus A-rækken III
2010 7 2 Lane,Håkan 0.5 s Aalborg VI Sørensen, Aage A-rækken III
2010 7 3 Eriksen,Allan 0 h Aalborg VI Jacobsen, Per A-rækken III
2010 7 4 Petersen,Jan 0 s Aalborg VI Nielsen, Martin Fredsted A-rækken III
2010 1 1 Hansen,Norman A. 0 h Tranum I Nielsen, Klaus B-rækken IV
2010 1 2 Christensen,Bent H. 0.5 s Tranum I Pedersen, Henning B-rækken IV
2010 1 3 Sørensen,Svend Aage 1 h Tranum I Olesen, Henrik B-rækken IV
2010 1 4 Kristensen,Peter Duun 1 s Tranum I Poulsen, Gunner B-rækken IV
2010 2 1 Hansen,Norman A. 1 s Aalborg VII Kristensen, Uffe B-rækken IV
2010 2 2 Christensen,Bent H. 1 h Aalborg VII Larsen, Kim Møller B-rækken IV
2010 2 3 Sørensen,Svend Aage 0 s Aalborg VII Schjødte, Bo Blok B-rækken IV
2010 2 4 Kristiansen,Henning 1 h Aalborg VII Bock, Andreas Ferslev B-rækken IV
2010 3 1 Hansen,Norman A. 1 h Jetsmark IV Nielsen, Morten Randrup B-rækken IV
2010 3 2 Eriksen,Allan 0 s Jetsmark IV Søndergaard, Helene B. B-rækken IV
2010 3 3 Christensen,Bent H. 0 h Jetsmark IV Vestergaard, Steven B-rækken IV
2010 3 4 Sørensen,Svend Aage 1 s Jetsmark IV Levinsen,Christian M. B-rækken IV
2010 4 1 Hansen,Norman A. 1 s Sæby II Riis, Jens B-rækken IV
2010 4 2 Christensen,Bent H. 0 h Sæby II Hæsum,Jens Chr. B-rækken IV
2010 4 3 Sørensen,Svend Aage 1 s Sæby II Christensen, Tommy B-rækken IV
2010 4 4 Kristiansen,Henning 1 h Sæby II Norman, Ken B-rækken IV
2009 1 1 Andreasen,Per 1 h Århus/Skolerne II Rewitz,Poul 2.division I
2009 1 2 Pedersen,Svend 0.5 s Århus/Skolerne II Rendboe,John 2.division I
2009 1 3 Christiansen,Jens J. 1 h Århus/Skolerne II Jensen,Jakob Bjerre 2.division I
2009 1 4 Nielsen,John B. 1 s Århus/Skolerne II Jakobsen,Martin Skov 2.division I
2009 1 5 Nielsen,Tommy 0.5 h Århus/Skolerne II Husted,Peter 2.division I
2009 1 6 Willumsen,Henrik 0.5 s Århus/Skolerne II Grand,Hans-Henrik 2.division I
2009 1 7 Pedersen,Mogens K. 0 h Århus/Skolerne II Ochsner,Bjørn Møller 2.division I
2009 1 8 Jensen,Lars 0.5 s Århus/Skolerne II Møller,Birger 2.division I
2009 2 1 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Silkeborg Knudsen,Per 2.division I
2009 2 2 Pedersen,Svend 1 h Silkeborg Hundebøll,Flemming 2.division I
2009 2 3 Sørensen,Bent 1 s Silkeborg Sørensen,Michael D.F. 2.division I
2009 2 4 Kaysfeld,Henrik 1 h Silkeborg Andersen,Torben Bødskov 2.division I
2009 2 5 Nielsen,John B. 1 s Silkeborg Haarup,Peter 2.division I
2009 2 6 Nielsen,Tommy 0.5 h Silkeborg Poulsen,Peter Risgaard 2.division I
2009 2 7 Willumsen,Henrik 0 s Silkeborg Christensen,Hans Ulrich 2.division I
2009 2 8 Poulsen,Eddie 0.5 h Silkeborg Øland,Arne 2.division I
2009 3 1 Andreasen,Per 0.5 s Nordre  Petersen,Tom Petri 2.division I
2009 3 2 Jørgensen,Jørgen 1 h Nordre  Teplyi,Igor 2.division I
2009 3 3 Pedersen,Svend 1 s Nordre  Veng,Johnni 2.division I
2009 3 4 Sørensen,Bent 0.5 h Nordre  Høiberg,Nina 2.division I
2009 3 5 Kaysfeld,Henrik 0 s Nordre  Holst,Per 2.division I
2009 3 6 Nielsen,John B. 1 h Nordre  Hansen,Per 2.division I
2009 3 7 Nielsen,Tommy 0.5 s Nordre  Danstrup,Niels 2.division I
2009 3 8 Willumsen,Henrik 1 h Nordre  Andersen,Lars René 2.division I
2009 4 1 Andreasen,Per 1 h SK 1968 II Steffensen,Torben 2.division I
2009 4 2 Jørgensen,Jørgen 1 s SK 1968 II Andersen,Frank 2.division I
2009 4 3 Pedersen,Svend 0.5 h SK 1968 II Pedersen,Bjarne 2.division I
2009 4 4 Sørensen,Bent 1 s SK 1968 II Bangsbo,Allan 2.division I
2009 4 5 Kaysfeld,Henrik 1 h SK 1968 II Pedersen,Karsten N. 2.division I
2009 4 6 Nielsen,John B. 1 s SK 1968 II Cordes,Steffen 2.division I
2009 4 7 Nielsen,Tommy 1 h SK 1968 II Kastberg,Andreas 2.division I
2009 4 8 Willumsen,Henrik 0.5 s SK 1968 II Vestergård,Thomas 2.division I
2009 5 1 Andreasen,Per 0.5 s Kjellerup Kristensen,Leif Søgaard 2.division I
2009 5 2 Jørgensen,Jørgen 1 h Kjellerup Nilsson,Erik 2.division I
2009 5 3 Pedersen,Svend 0.5 s Kjellerup Ladegaard,Søren 2.division I
2009 5 4 Sørensen,Bent 1 h Kjellerup Mejrup,Søren 2.division I
2009 5 5 Christiansen,Jens J. 0 s Kjellerup Almtoft,Niels Kristian 2.division I
2009 5 6 Kaysfeld,Henrik 0.5 h Kjellerup Jensen,Kim Lund 2.division I
2009 5 7 Nielsen,Tommy 1 s Kjellerup Nielsen,Claus Kåre 2.division I
2009 5 8 Willumsen,Henrik 1 h Kjellerup Pedersen,Frank Gjerning 2.division I
2009 6 1 Andreasen,Per 0.5 h Viborg Nielsen,Jens Ove Fries 2.division I
2009 6 2 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Viborg Larsen,Olav D. 2.division I
2009 6 3 Pedersen,Svend 0.5 h Viborg Ejdum,Søren 2.division I
2009 6 4 Sørensen,Bent 0.5 s Viborg Rossen,Claus 2.division I
2009 6 5 Christiansen,Jens J. 0.5 h Viborg Nielsen,Anders Bodholt 2.division I
2009 6 6 Nielsen,John B. 1 s Viborg Harholm,Uffe 2.division I
2009 6 7 Nielsen,Tommy 0 h Viborg Graves,Peter 2.division I
2009 6 8 Willumsen,Henrik 1 s Viborg Fabrin,Morten 2.division I
2009 7 1 Andreasen,Per 0.5 s Esbjerg Hartvig,Ove Weiss 2.division I
2009 7 2 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Esbjerg Pedersen,Gunnar 2.division I
2009 7 3 Pedersen,Svend 1 s Esbjerg Maarup,Michael 2.division I
2009 7 4 Sørensen,Bent 1 h Esbjerg Bønnelykke,Ole 2.division I
2009 7 5 Christiansen,Jens J. 0 s Esbjerg Jensen,Henrik Tranberg 2.division I
2009 7 6 Kaysfeld,Henrik 0.5 h Esbjerg Hansen,Ragnar 2.division I
2009 7 7 Nielsen,John B. 1 s Esbjerg Jensen,Torben Richard 2.division I
2009 7 8 Willumsen,Henrik 0.5 h Esbjerg Pedersen,Jens Kristian 2.division I
2009 1 1 Nielsen,Lars 0.5 s Jetsmark III Luther,Lasse M-rækken II
2009 1 2 Guldberg,Torben 1 h Jetsmark III Søndergaard,Bjarne M-rækken II
2009 1 3 Hove,Arne 1 s Jetsmark III Hoffmann,Merete  M-rækken II
2009 1 4 Bojsen,Bent 0.5 h Jetsmark III Nielsen,Andreas Vigen M-rækken II
2009 1 5 Dyhr,Søren 1 s Jetsmark III Nielsen,Morten Randrup M-rækken II
2009 1 6 Nielsen,Ole 1 h Jetsmark III Larsen,Andreas Vandborg M-rækken II
2009 2 1 Olesen,Poul Erik N. 1 s Aalborg IV Falberg,Hugo M-rækken II
2009 2 2 Nielsen,Lars 0.5 h Aalborg IV Fjordside,Arne M-rækken II
2009 2 3 Guldberg,Torben 1 s Aalborg IV Hansen,Sune Ørbæk M-rækken II
2009 2 4 Hove,Arne 0 h Aalborg IV Rasmussen,Hans Peter M-rækken II
2009 2 5 Dyhr,Søren 0 s Aalborg IV Antonisen,Kasper M-rækken II
2009 2 6 Madsen,Ole Rysgaard 1 h Aalborg IV Aramburu,Ricardo M-rækken II
2009 3 1 Nielsen,Lars 0 h Aalborg III Hansen,Jørn Bach M-rækken II
2009 3 2 Guldberg,Torben 0.5 s Aalborg III Nielsen,Christian Volmer M-rækken II
2009 3 3 Hove,Arne 0.5 h Aalborg III Søndergård,Thomas M-rækken II
2009 3 4 Dyhr,Søren 0 s Aalborg III Sigaard,Georg M-rækken II
2009 3 5 Hansen,Norman A. 0 h Aalborg III Nielsen,Preben M-rækken II
2009 3 6 Sørensen,Svend Aage 0 s Aalborg III Antonisen,Kasper M-rækken II
2009 4 1 Olesen,Poul Erik N. 0 h Hadsund I Salomonsen,Jesper M-rækken II
2009 4 2 Nielsen,Lars 0 s Hadsund I Mikkelsen,Peter M-rækken II
2009 4 3 Guldberg,Torben 0 h Hadsund I Hauge,Søren M-rækken II
2009 4 4 Hove,Arne 0 s Hadsund I Lassen,Bo Bøgh M-rækken II
2009 4 5 Dyhr,Søren 1 h Hadsund I Carstens,Bjarke M-rækken II
2009 4 6 Madsen,Ole Rysgaard 1 s Hadsund I Vernesen,Jan M-rækken II
2009 5 1 Nielsen,Lars 0 s Skørping I Davidsen,Niels Christian M-rækken II
2009 5 2 Guldberg,Torben 0 h Skørping I Møller,Steen M-rækken II
2009 5 3 Hove,Arne 0.5 s Skørping I Fogh,Jacob M-rækken II
2009 5 4 Bojsen,Bent 0.5 h Skørping I Struijk,Johannes Jan M-rækken II
2009 5 5 Dyhr,Søren 0 s Skørping I Andersen,Hans M-rækken II
2009 5 6 Nielsen,Per Friis 1 h Skørping I Østergaard,Svend Erik M-rækken II
2009 6 1 Olesen,Poul Erik N. 1 h Sæby I Christiansen,Allan M-rækken II
2009 6 2 Nielsen,Lars 1 s Sæby I Munch,Esben M-rækken II
2009 6 3 Hove,Arne 0.5 h Sæby I Jensen,Jens Chr. M-rækken II
2009 6 4 Dyhr,Søren 0.5 s Sæby I Hansen,Jens Emil M-rækken II
2009 6 5 Flinta,Ulrik 0.5 h Sæby I Grøn,Niels M-rækken II
2009 6 6 Madsen,Ole Rysgaard 1 s Sæby I Riis,Jens M-rækken II
2009 7 1 Olesen,Poul Erik N. 0.5 s Aarsnibe I Pedersen,Niels M-rækken II
2009 7 2 Nielsen,Lars 1 h Aarsnibe I Grønhøj,Benny M-rækken II
2009 7 3 Hove,Arne 0 s Aarsnibe I Christensen,Bent M-rækken II
2009 7 4 Dyhr,Søren 0 h Aarsnibe I Nielsen,Mogens M-rækken II
2009 7 5 Flinta,Ulrik 1 s Aarsnibe I Jespersen,Hardy M-rækken II
2009 7 6 Nielsen,Ole 0 h Aarsnibe I Thomsen,Søren M-rækken II
2009 1 1 Madsen,Ole Rysgaard 1 s Nørresundby IV Petersen,Jan A-rækken III
2009 1 2 Lane,Håkan 1 h Nørresundby IV Christensen,Bent H. A-rækken III
2009 1 3 Hansen,Norman A. 1 s Nørresundby IV Sørensen,Svend Aage A-rækken III
2009 1 4 Hermansen,Mogens 1 h Nørresundby IV Kristensen,Peter Duun A-rækken III
2009 2 1 Madsen,Ole Rysgaard 0 h Aabybro I Petersen,Kurt A-rækken III
2009 2 2 Lane,Håkan 0 s Aabybro I Nielsen,Karsten A-rækken III
2009 2 3 Nielsen,Ole 0 h Aabybro I Sørensen,Allan Kaufmann A-rækken III
2009 2 4 Hermansen,Mogens 1 s Aabybro I Christensen,Jens-Erik A-rækken III
2009 3 1 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Aalborg V Holmstrøm,Johan A-rækken III
2009 3 2 Lane,Håkan 1 h Aalborg V Aramburu,Ricardo A-rækken III
2009 3 3 Hansen,Norman A. 0 s Aalborg V Jacobsen,Per A-rækken III
2009 3 4 Hermansen,Mogens 1 h Aalborg V Lindegaard,Peter A-rækken III
2009 4 1 Madsen,Ole Rysgaard 1 h Sæby II Vittrup,Thomas A-rækken III
2009 4 2 Lane,Håkan 1 s Sæby II Christiansen,Jens A-rækken III
2009 4 3 Hansen,Norman A. 1 h Sæby II Hæsum,Jens Chr. A-rækken III
2009 4 4 Hermansen,Mogens 1 s Sæby II Christensen,Tommy A-rækken III
2009 5 1 Madsen,Ole Rysgaard 1 s Aalborg VI Tranholm,Brian A-rækken III
2009 5 2 Lane,Håkan 1 h Aalborg VI Laursen,Karl Henrik A-rækken III
2009 5 3 Nielsen,Ole 0 s Aalborg VI Sørensen,Leif A-rækken III
2009 5 4 Hansen,Norman A. 1 h Aalborg VI Bjørn,Finn A-rækken III
2009 6 1 Madsen,Ole Rysgaard 1 s Tranum I Nielsen,Klaus A-rækken III
2009 6 2 Lane,Håkan 0 h Tranum I Andersen,Peter V. A-rækken III
2009 6 3 Hermansen,Mogens 0.5 s Tranum I Eriksen,Allan A-rækken III
2009 6 4 Sørensen,Svend Aage 0.5 h Tranum I Pedersen,Henning A-rækken III
2009 7 1 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 h Vejgaard I Pedersen,Claus Rønø A-rækken III
2009 7 2 Lane,Håkan 0 s Vejgaard I Nielsen,Bo Gerner A-rækken III
2009 7 3 Hansen,Norman A. 0.5 h Vejgaard I Winkler,Torben A-rækken III
2009 7 4 Hermansen,Mogens 0 s Vejgaard I Løntoft,Sven A-rækken III
2009 1 1 Petersen,Jan 0 h Nørresundby III Madsen,Ole Rysgaard A-rækken IV
2009 1 2 Christensen,Bent H. 0 s Nørresundby III Lane,Håkan A-rækken IV
2009 1 3 Sørensen,Svend Aage 0 h Nørresundby III Hansen,Norman A. A-rækken IV
2009 1 4 Kristensen,Peter Duun 0 s Nørresundby III Hermansen,Mogens A-rækken IV
2009 2 1 Petersen,Jan 1 s Tranum I Nielsen,Klaus A-rækken IV
2009 2 2 Christensen,Bent H. 0 h Tranum I Andersen,Peter V. A-rækken IV
2009 2 3 Sørensen,Svend Aage 0 s Tranum I Eriksen,Allan A-rækken IV
2009 2 4 Kristensen,Peter Duun 0 h Tranum I Pedersen,Henning A-rækken IV
2009 3 1 Petersen,Jan 0 h Vejgaard I Højfeldt,Erik A-rækken IV
2009 3 2 Christensen,Bent H. 0 s Vejgaard I Pedersen,Claus Rønø A-rækken IV
2009 3 3 Sørensen,Svend Aage 0 h Vejgaard I Nielsen,Bo Gerner A-rækken IV
2009 3 4 Kristensen,Peter Duun 0 s Vejgaard I Winkler,Torben A-rækken IV
2009 4 1 Christensen,Bent H. 0 h Aalborg VI Tranholm,Brian A-rækken IV
2009 4 2 Sørensen,Svend Aage 0 s Aalborg VI Laursen,Karl Henrik A-rækken IV
2009 4 3 Kristensen,Peter Duun 0 h Aalborg VI Sørensen,Leif A-rækken IV
2009 4 4 Nielsen,Pia 0 s Aalborg VI Bjørn,Finn A-rækken IV
2009 5 1 Petersen,Jan 0 s Aabybro I Petersen,Kurt A-rækken IV
2009 5 2 Christensen,Bent H. 0 h Aabybro I Nielsen,Karsten A-rækken IV
2009 5 3 Sørensen,Svend Aage 0 s Aabybro I Sørensen,Allan Kaufmann A-rækken IV
2009 5 4 Kristensen,Peter Duun 0 h Aabybro I Andersen,Birger A-rækken IV
2009 6 1 Nielsen,Ole 1 h Aalborg V Antonisen,Kasper A-rækken IV
2009 6 2 Christensen,Bent H. 0 s Aalborg V Aramburu,Ricardo A-rækken IV
2009 6 3 Sørensen,Svend Aage 0 h Aalborg V Jacobsen,Per A-rækken IV
2009 6 4 Kristensen,Peter Duun 0 s Aalborg V Olesen,Orla A-rækken IV
2009 7 1 Gottschalck,Chr. 0.5 s Sæby II Christiansen,Jens A-rækken IV
2009 7 2 Christensen,Bent H. 1 h Sæby II Hæsum,Jens Chr. A-rækken IV
2009 7 3 Sørensen,Svend Aage 1 s Sæby II Christensen,Tommy A-rækken IV
2009 7 4 Ingen modstander 0 h Sæby II Christensen,Asbjørn A-rækken IV
2008 1 1 Jørgensen,Jørgen 1 s Kjellerup Kristensen,Leif Søgaard 2.division I
2008 1 2 Nielsen,Tommy 0.5 h Kjellerup Nilsson,Erik 2.division I
2008 1 3 Pedersen,Svend 0.5 s Kjellerup Ladegaard,Søren 2.division I
2008 1 4 Sørensen,Bent 0.5 h Kjellerup Mejrup,Søren 2.division I
2008 1 5 Christiansen,Jens J. 1 s Kjellerup Almind,Heinrick D. 2.division I
2008 1 6 Kaysfeld,Henrik 1 h Kjellerup Jensen,Kim Lund 2.division I
2008 1 7 Willumsen,Henrik 0 s Kjellerup Almtoft,Niels Kristian 2.division I
2008 1 8 Poulsen,Eddie 0.5 h Kjellerup Nielsen,Claus Kåre 2.division I
2008 2 1 Jørgensen,Jørgen 0 s SK 1968 II Steffensen,Torben 2.division I
2008 2 2 Nielsen,Tommy 0.5 h SK 1968 II Harholm,Uffe 2.division I
2008 2 3 Pedersen,Svend 1 s SK 1968 II Bangsbo,Allan 2.division I
2008 2 4 Sørensen,Bent 1 h SK 1968 II Hansen,Jesper Maul 2.division I
2008 2 5 Christiansen,Jens J. 0.5 s SK 1968 II Pedersen,Bjarne 2.division I
2008 2 6 Kaysfeld,Henrik 0.5 h SK 1968 II Kastberg,Andreas 2.division I
2008 2 7 Willumsen,Henrik 0.5 s SK 1968 II Pedersen,Karsten N. 2.division I
2008 2 8 Olesen,Poul Erik N. 0 h SK 1968 II Cordes,Steffen 2.division I
2008 3 1 Jørgensen,Jørgen 0 s SK 1968 I Matthiesen,Martin 2.division I
2008 3 2 Andreasen,Per 0.5 h SK 1968 I Holst,Allan 2.division I
2008 3 3 Nielsen,Tommy 0 s SK 1968 I Søbjerg,Erik 2.division I
2008 3 4 Pedersen,Svend 0.5 h SK 1968 I Matthiesen,Arne 2.division I
2008 3 5 Sørensen,Bent 0 s SK 1968 I Hansen,Bjarne 2.division I
2008 3 6 Christiansen,Jens J. 0.5 h SK 1968 I Lindfeldt,Magnus 2.division I
2008 3 7 Kaysfeld,Henrik 0.5 s SK 1968 I Alkærsig,Ole 2.division I
2008 3 8 Poulsen,Eddie 1 h SK 1968 I Mortensen,John 2.division I
2008 4 1 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Herning Mikkelsen,Ole Helmer 2.division I
2008 4 2 Andreasen,Per 1 s Herning Nielsen,Flemming Ekas 2.division I
2008 4 3 Nielsen,Tommy 0.5 h Herning Storgaard,Morten Swayne 2.division I
2008 4 4 Pedersen,Svend 0 s Herning Østergaard,Ole 2.division I
2008 4 5 Sørensen,Bent 0.5 h Herning Noe,John 2.division I
2008 4 6 Christiansen,Jens J. 0.5 s Herning Bering,Steen Vitus 2.division I
2008 4 7 Poulsen,Eddie 1 h Herning Vestergård,Holger 2.division I
2008 4 8 Olesen,Poul Erik N. 1 s Herning Broberg,Søren Gøgsig 2.division I
2008 5 1 Jørgensen,Jørgen 0 s Silkeborg Knudsen,Per 2.division I
2008 5 2 Andreasen,Per 1 h Silkeborg Andersen,Per Skov 2.division I
2008 5 3 Nielsen,Tommy 0 s Silkeborg Sørensen,Michael D.F. 2.division I
2008 5 4 Pedersen,Svend 0.5 h Silkeborg Andersen,Torben Bødskov 2.division I
2008 5 5 Sørensen,Bent 1 s Silkeborg Petersen,Tom 2.division I
2008 5 6 Christiansen,Jens J. 1 h Silkeborg Haarup,Peter 2.division I
2008 5 7 Kaysfeld,Henrik 1 s Silkeborg Poulsen,Peter Risgaard 2.division I
2008 5 8 Willumsen,Henrik 1 h Silkeborg Matzen,Peter 2.division I
2008 6 1 Jørgensen,Jørgen 0 s Viby Skjoldborg,Jesper 2.division I
2008 6 2 Andreasen,Per 1 h Viby Hougaard,Lars G. 2.division I
2008 6 3 Nielsen,Tommy 0 s Viby Grove,Peter 2.division I
2008 6 4 Pedersen,Svend 0 h Viby Andersen,Steen Nørgaard 2.division I
2008 6 5 Sørensen,Bent 0 s Viby Fogh,Jens Olaf Svanholm 2.division I
2008 6 6 Christiansen,Jens J. 1 h Viby Seegert,Kristian 2.division I
2008 6 7 Kaysfeld,Henrik 0.5 s Viby Matzen,Henning 2.division I
2008 6 8 Willumsen,Henrik 1 h Viby Bøje,Tobias R 2.division I
2008 7 1 Jørgensen,Jørgen 1 h Århus/Skolerne II Rendboe,John 2.division I
2008 7 2 Nielsen,Tommy 0 s Århus/Skolerne II Rewitz,Poul 2.division I
2008 7 3 Pedersen,Svend 0 h Århus/Skolerne II Jensen,Jakob Bjerre 2.division I
2008 7 4 Sørensen,Bent 0.5 s Århus/Skolerne II Pedersen,Jan Rode 2.division I
2008 7 5 Christiansen,Jens J. 0.5 h Århus/Skolerne II Jakobsen,Martin Skov 2.division I
2008 7 6 Kaysfeld,Henrik 0.5 s Århus/Skolerne II Husted,Peter 2.division I
2008 7 7 Willumsen,Henrik 0.5 h Århus/Skolerne II Hagen,Kresten Skytte 2.division I
2008 7 8 Olesen,Poul Erik N. 0.5 s Århus/Skolerne II Tettinek,Michael 2.division I
2008 1 1 Karstensen,Christian 0.5 s Sæby I Andersen,Richard M-rækken II
2008 1 2 Gottschalck,Chr. 0 h Sæby I Christensen,Allan N. M-rækken II
2008 1 3 Bojsen,Bent 0.5 s Sæby I Jensen,Jens Chr. M-rækken II
2008 1 4 Dyhr,Søren 1 h Sæby I Andersen,Brian M-rækken II
2008 1 5 Hove,Arne 1 s Sæby I Vittrup,Thomas M-rækken II
2008 1 6 Nielsen,Ole 1 h Sæby I Christensen,Tommy M-rækken II
2008 2 1 Olesen,Poul Erik N. 1 h Årsnibe II Stewart,Tanya M-rækken II
2008 2 2 Karstensen,Christian 0.5 s Årsnibe II Jensen,Flemming Bøgh M-rækken II
2008 2 3 Gottschalck,Chr. 1 h Årsnibe II Larsen,Henning M-rækken II
2008 2 4 Bojsen,Bent 1 s Årsnibe II Sørensen,Allan Bo M-rækken II
2008 2 5 Dyhr,Søren 1 h Årsnibe II Espensen,Carsten Rich. M-rækken II
2008 2 6 Hove,Arne 0.5 s Årsnibe II Sørensen,Hakon M-rækken II
2008 3 1 Sørensen,Svend Aage 0 s Aalborg III Nielsen,Christian Volmer M-rækken II
2008 3 2 Karstensen,Christian 0 h Aalborg III Kovshøj,Sune M-rækken II
2008 3 3 Bojsen,Bent 1 s Aalborg III Jensen,Bo Torpegaard M-rækken II
2008 3 4 Dyhr,Søren 1 h Aalborg III Jensen,Thomas H. M-rækken II
2008 3 5 Hove,Arne 1 s Aalborg III Nielsen,Rune M-rækken II
2008 3 6 Nielsen,Ole 0 h Aalborg III Hansen,Sune Ørbæk M-rækken II
2008 4 1 Olesen,Poul Erik N. 0.5 h Vejgaard I Højfeldt,Erik M-rækken II
2008 4 2 Gottschalck,Chr. 0.5 s Vejgaard I Nielsen.Lars M-rækken II
2008 4 3 Bojsen,Bent 0 h Vejgaard I Winkler,Torben M-rækken II
2008 4 4 Dyhr,Søren 0.5 s Vejgaard I Rüdinger,Niels Peder M-rækken II
2008 4 5 Hove,Arne 1 h Vejgaard I Hansen,Norman A. Asger M-rækken II
2008 4 6 Østergaard,Jonas Juhl 0.5 s Vejgaard I Løntoft,Sven M-rækken II
2008 5 1 Olesen,Poul Erik N. 1 s Årsnibe I Christensen,Bent M-rækken II
2008 5 2 Dyhr,Søren 0 h Årsnibe I Thomsen,Søren M-rækken II
2008 5 3 Hove,Arne 0 s Årsnibe I Pedersen,Niels M-rækken II
2008 5 4 Madsen,Ole Rysgaard 1 h Årsnibe I Jespersen,Hardy M-rækken II
2008 5 5 Nielsen,Ole 0 s Årsnibe I Nielsen,Mogens M-rækken II
2008 5 6 Hermansen,Mogens 0 h Årsnibe I Jensen,Flemming Bøgh M-rækken II
2008 6 1 Olesen,Poul Erik N. 0 h Jetsmark II Nielsen,Jan M-rækken II
2008 6 2 Gottschalck,Chr. 0 s Jetsmark II Grubert,Christian M-rækken II
2008 6 3 Dyhr,Søren 0 h Jetsmark II Clausen,Tommy M-rækken II
2008 6 4 Hove,Arne 1 s Jetsmark II Hoffmann,Tobias M-rækken II
2008 6 5 Østergaard,Jonas Juhl 0.5 h Jetsmark II Nielsen,Lasse Simoni M-rækken II
2008 6 6 Madsen,Ole Rysgaard 1 s Jetsmark II Luther,Lasse M-rækken II
2008 7 1 Olesen,Poul Erik N. 1 h Aalborg IV Lysberg,Peter M-rækken II
2008 7 2 Dyhr,Søren 1 s Aalborg IV Falberg,Hugo M-rækken II
2008 7 3 Hove,Arne 1 h Aalborg IV Fjordside,Arne M-rækken II
2008 7 4 Østergaard,Jonas Juhl 0 s Aalborg IV Villumsen,Gert M-rækken II
2008 7 5 Nielsen,Ole 1 h Aalborg IV Rasmussen,Hans Peter M-rækken II
2008 7 6 Lane,Håkan 1 s Aalborg IV Hansen,Sune Ørbæk M-rækken II
2008 1 1 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 s Aalborg V Aramburu,Ricardo A-rækken III
2008 1 2 Lane,Håkan 1 h Aalborg V Andersen,Kresten T A-rækken III
2008 1 3 Hermansen,Mogens 0.5 s Aalborg V Meyer,Johannes A-rækken III
2008 1 4 Petersen,Jan 0.5 h Aalborg V Dagilis,Sigis A-rækken III
2008 2 1 Madsen,Ole Rysgaard 1 h Sæby II Andersen,Brian A-rækken III
2008 2 2 Nielsen,Ole 1 s Sæby II Ingen modstander A-rækken III
2008 2 3 Lane,Håkan 1 h Sæby II Hæsum,Jens Chr. A-rækken III
2008 2 4 Hermansen,Mogens 1 s Sæby II Christensen,Asbjørn A-rækken III
2008 3 1 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Aabybro I Pedersen,Kurt A-rækken III
2008 3 2 Lane,Håkan 0 h Aabybro I Nielsen,Karsten A-rækken III
2008 3 3 Hermansen,Mogens 0.5 s Aabybro I Pedersen,Kristian A-rækken III
2008 3 4 Petersen,Jan 1 h Aabybro I Christensen,Jens-Erik A-rækken III
2008 4 1 Madsen,Ole Rysgaard 1 h Aalborg VIII Egeberg,Uffe Brixen A-rækken III
2008 4 2 Nielsen,Ole 0 s Aalborg VIII Andersen,Mathias A-rækken III
2008 4 3 Lane,Håkan 1 h Aalborg VIII Harild,Jon A-rækken III
2008 4 4 Hermansen,Mogens 0 s Aalborg VIII Sørensen,Aage A-rækken III
2008 5 1 Madsen,Ole Rysgaard 0 h Jetsmark III Søndergaard,Bjarne A-rækken III
2008 5 2 Nielsen,Ole 1 s Jetsmark III Nielsen,Andreas Vigen A-rækken III
2008 5 3 Lane,Håkan 0 h Jetsmark III Luther,Lasse A-rækken III
2008 5 4 Hermansen,Mogens 0.5 s Jetsmark III Nielsen,Morten Randrup A-rækken III
2008 6 1 Madsen,Ole Rysgaard 1 s Aalborg VII Antonisen,Kasper A-rækken III
2008 6 2 Lane,Håkan 1 h Aalborg VII Olesen,Orla A-rækken III
2008 6 3 Hermansen,Mogens 0.5 s Aalborg VII Jacobsen,Per A-rækken III
2008 6 4 Sørensen,Svend Aage 1 h Aalborg VII Sønderstrup,Emil A-rækken III
2007 1 1 Andreasen,Per 0 s K41 Hansen,Jacob Øst 1.division I
2007 1 2 Nielsen,Tommy 0 h K41 Lund,Esben 1.division I
2007 1 3 Willumsen,Henrik 0.5 s K41 Schmidt,Kristen 1.division I
2007 1 4 Jørgensen,Jørgen 0 h K41 Greger,Roland 1.division I
2007 1 5 Pedersen,Svend 0 s K41 Larsen,Karsten 1.division I
2007 1 6 Nielsen,John B. 0 h K41 Olesen,Martin 1.division I
2007 1 7 Sørensen,Bent 0 s K41 Semcessen,Daniel 1.division I
2007 1 8 Christiansen,Jens J. 0 h K41 Næs,Flovin Tør 1.division I
2007 2 1 Andreasen,Per 0 h Skolerne Rasmussen,Karsten 1.division I
2007 2 2 Nielsen,Tommy 0 s Skolerne Sørensen,Jan 1.division I
2007 2 3 Willumsen,Henrik 0 h Skolerne Vinther-Schou,Uffe 1.division I
2007 2 4 Jørgensen,Jørgen 1 s Skolerne Pedersen,Finn 1.division I
2007 2 5 Pedersen,Svend 0.5 h Skolerne Jacobsen,Bo 1.division I
2007 2 6 Nielsen,John B. 0 s Skolerne Hagen,Andreas Skytte 1.division I
2007 2 7 Sørensen,Bent 0.5 h Skolerne Rewitz,Poul 1.division I
2007 2 8 Christiansen,Jens J. 0.5 s Skolerne Grand,Hans-Henrik 1.division I
2007 3 1 Nielsen,Tommy 0 s Jetsmark Glud,Jacob Vang 1.division I
2007 3 2 Willumsen,Henrik 0 h Jetsmark Rasmussen,Allan 1.division I
2007 3 3 Jørgensen,Jørgen 0 s Jetsmark Nielsen,Jens Ove Fries 1.division I
2007 3 4 Pedersen,Svend 0.5 h Jetsmark Christensen,Stefan 1.division I
2007 3 5 Nielsen,John B. 1 s Jetsmark Jensen,Bjarke 1.division I
2007 3 6 Sørensen,Bent 0.5 h Jetsmark Rasmussen,Henning 1.division I
2007 3 7 Christiansen,Jens J. 0 s Jetsmark Helledie,Anders 1.division I
2007 3 8 Kaysfeld,Henrik 1 h Jetsmark Hoffmann,Tobias 1.division I
2007 4 1 Andreasen,Per 0 s Helsingør Hansen,Sune Berg 1.division I
2007 4 2 Nielsen,Tommy 0.5 h Helsingør Mortensen,Erling 1.division I
2007 4 3 Willumsen,Henrik 0 s Helsingør Nielsen,Nicholas Roland 1.division I
2007 4 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Helsingør Larsen,Ole Bøgh 1.division I
2007 4 5 Pedersen,Svend 1 s Helsingør Jørgensen, Michael B. 1.division I
2007 4 6 Nielsen,John B. 1 h Helsingør Dalsberg,Sandra de B. 1.division I
2007 4 7 Sørensen,Bent 1 s Helsingør Jensen,Ib 1.division I
2007 4 8 Christiansen,Jens J. 1 h Helsingør Petersen,Aage 1.division I
2007 5 1 Andreasen,Per 0 h Helsinge Nielsen,Peter Heine 1.division I
2007 5 2 Nielsen,Tommy 0 s Helsinge Hutters,Tomas 1.division I
2007 5 3 Willumsen,Henrik 0 h Helsinge Nielsen,Niels Jørgen Fries 1.division I
2007 5 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Helsinge Bekker-Jensen,Simon 1.division I
2007 5 5 Pedersen,Svend 0 h Helsinge Ziska,Helgi Dam 1.division I
2007 5 6 Nielsen,John B. 0.5 s Helsinge Lauridsen,Jesper Mørch 1.division I
2007 5 7 Sørensen,Bent 0 h Helsinge Anderson,Bjørn 1.division I
2007 5 8 Christiansen,Jens J. 0.5 s Helsinge Bjørntoft,Peter 1.division I
2007 6 1 Nielsen,Tommy 0.5 h SK 1968 I Matthiesen,Martin 1.division I
2007 6 2 Willumsen,Henrik 0.5 s SK 1968 I Matthiesen,Arne 1.division I
2007 6 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 h SK 1968 I Holst,Allan 1.division I
2007 6 4 Pedersen,Svend 0 s SK 1968 I Søbjerg,Erik 1.division I
2007 6 5 Nielsen,John B. 0 h SK 1968 I Lindfeldt,Magnus 1.division I
2007 6 6 Sørensen,Bent 1 s SK 1968 I Hansen,Lars 1.division I
2007 6 7 Christiansen,Jens J. 0.5 h SK 1968 I Hansen,Bjarne 1.division I
2007 6 8 Kaysfeld,Henrik 0.5 s SK 1968 I Nielsen,Søren Holst 1.division I
2007 7 1 Nielsen,Tommy 0 s Aalborg I Pedersen,Nicolai V 1.division I
2007 7 2 Willumsen,Henrik 0 h Aalborg I Pedersen,Erik 1.division I
2007 7 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Aalborg I Jakobsen,Lars V. 1.division I
2007 7 4 Pedersen,Svend 0.5 h Aalborg I Meyer,Lars 1.division I
2007 7 5 Nielsen,John B. 0.5 s Aalborg I Hellegaard,Carsten 1.division I
2007 7 6 Sørensen,Bent 1 h Aalborg I Nielsen,Steffen 1.division I
2007 7 7 Christiansen,Jens J. 0.5 s Aalborg I Nielsen,Jørgen 1.division I
2007 7 8 Kaysfeld,Henrik 1 h Aalborg I Christensen,Jens Johan 1.division I
2007 8 1 Andreasen,Per 0 s Nordkalotten Hector,Jonny 1.division I
2007 8 2 Nielsen,Tommy 0 h Nordkalotten Brynell,Stellan 1.division I
2007 8 3 Willumsen,Henrik 0 s Nordkalotten Kristensen,Kåre Hove 1.division I
2007 8 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Nordkalotten Ejsing,Esben 1.division I
2007 8 5 Pedersen,Svend 1 s Nordkalotten Nielsen,Lars Aaes 1.division I
2007 8 6 Nielsen,John B. 0 h Nordkalotten Jakobsen,Peter 1.division I
2007 8 7 Sørensen,Bent 0.5 s Nordkalotten Lilja,Richard 1.division I
2007 8 8 Christiansen,Jens J. 0 h Nordkalotten Koch,Søren A. 1.division I
2007 9 1 Andreasen,Per 0 s Brønshøj Hillarp-Persson,Tiger 1.division I
2007 9 2 Nielsen,Tommy 0.5 h Brønshøj Høi,Carsten 1.division I
2007 9 3 Willumsen,Henrik 0 s Brønshøj Pilgaard,Kim 1.division I
2007 9 4 Jørgensen,Jørgen 0 h Brønshøj Bromann,Thorbjørn 1.division I
2007 9 5 Pedersen,Svend 0 s Brønshøj Brinck-Claussen,Bjørn 1.division I
2007 9 6 Nielsen,John B. 0 h Brønshøj Carstensen,Jacob 1.division I
2007 9 7 Sørensen,Bent 0.5 s Brønshøj Palm,Nikolaj 1.division I
2007 9 8 Christiansen,Jens J. 1 h Brønshøj Aabling-Thomsen,Jakob 1.division I
2007 1 1 Olesen,Poul Erik N. 0 s Viborg Ejdum,Søren 3.division II
2007 1 2 Poulsen,Eddie 0.5 h Viborg Larsen,Olav D. 3.division II
2007 1 3 Jensen,Lars 0 s Viborg Rossen,Claus 3.division II
2007 1 4 Karstensen,Christian 1 h Viborg Graves,Peter 3.division II
2007 1 5 Østergaard,Jonas Juhl 0 s Viborg Fabrin,Morten 3.division II
2007 1 6 Bojsen,Bent 0.5 h Viborg Olesen,Michael Jacob 3.division II
2007 1 7 Dyhr,Søren 0.5 s Viborg Pedersen,Thomas 3.division II
2007 1 8 Hove,Arne 1 h Viborg Søndergaard,Poul 3.division II
2007 2 1 Olesen,Poul Erik N. 0 h Nordre II Andersen,Lars René 3.division II
2007 2 2 Jensen,Lars 0.5 s Nordre II Rewitz,Jan 3.division II
2007 2 3 Karstensen,Christian 0.5 h Nordre II Pedersen,Peer Ole 3.division II
2007 2 4 Østergaard,Jonas Juhl 0 s Nordre II Søby,Frode 3.division II
2007 2 5 Dyhr,Søren 1 h Nordre II Rasmussen,Hans Peter 3.division II
2007 2 6 Nielsen,Ole 0 s Nordre II Andersen,Thomas Klitgård 3.division II
2007 2 7 Hove,Arne 0.5 h Nordre II Thomassen,Poul 3.division II
2007 2 8 Sørensen,Svend Aage 1 s Nordre II Borup,Mads 3.division II
2007 3 1 Olesen,Poul Erik N. 0 s SK 1968 III Pedersen,Karsten N. 3.division II
2007 3 2 Jensen,Lars 0 h SK 1968 III Cordes,Steffen 3.division II
2007 3 3 Karstensen,Christian 0 s SK 1968 III Christensen,Henrik 3.division II
2007 3 4 Østergaard,Jonas Juhl 0.5 h SK 1968 III Bøye,Niels 3.division II
2007 3 5 Bojsen,Bent 0.5 s SK 1968 III Hansen,Jens Martin 3.division II
2007 3 6 Dyhr,Søren 0 h SK 1968 III Vestergård,Thomas 3.division II
2007 3 7 Nielsen,Ole 0.5 s SK 1968 III Karup,Jesper 3.division II
2007 3 8 Hove,Arne 0 h SK 1968 III Sørensen,Ole Lynge 3.division II
2007 4 1 Olesen,Poul Erik N. 1 h Aalborg III Hansen,Jørn Bach 3.division II
2007 4 2 Jensen,Lars 0.5 s Aalborg III Nielsen,Christian Volmer 3.division II
2007 4 3 Karstensen,Christian 1 h Aalborg III Jensen,Thomas H. 3.division II
2007 4 4 Østergaard,Jonas Juhl 0 s Aalborg III Andersen,Carl Johan 3.division II
2007 4 5 Bojsen,Bent 0 h Aalborg III Momme,Jesper 3.division II
2007 4 6 Dyhr,Søren 0 s Aalborg III Rasmussen,Hans Peter 3.division II
2007 4 7 Madsen,Ole Rysgaard 0 h Aalborg III Falberg,Hugo 3.division II
2007 4 8 Hove,Arne 1 s Aalborg III Bech,Thomas 3.division II
2007 5 1 Olesen,Poul Erik N. 0 h Kjellerup Christensen,Paw 3.division II
2007 5 2 Jensen,Lars 0 s Kjellerup Ladegaard,Søren 3.division II
2007 5 3 Karstensen,Christian 0.5 h Kjellerup Mejrup,Søren 3.division II
2007 5 4 Østergaard,Jonas Juhl 1 s Kjellerup Almind,Heinrick D. 3.division II
2007 5 5 Dyhr,Søren 0.5 h Kjellerup Nielsen,Niels Kristian 3.division II
2007 5 6 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Kjellerup Bjørn,Morten 3.division II
2007 5 7 Hove,Arne 0 h Kjellerup Jensen,Kim Lund 3.division II
2007 5 8 Sørensen,Svend Aage 0 s Kjellerup Nielsen,Claus Kåre 3.division II
2007 6 1 Olesen,Poul Erik N. 0 s Aalborg II Nielsen,Finn Winther 3.division II
2007 6 2 Poulsen,Eddie 0.5 h Aalborg II Hansen,John Nyholm 3.division II
2007 6 3 Karstensen,Christian 0.5 s Aalborg II Houlberg,Kim 3.division II
2007 6 4 Østergaard,Jonas Juhl 0 h Aalborg II Rasmussen,René 3.division II
2007 6 5 Bojsen,Bent 0.5 s Aalborg II Sønderstrup,Bjarne 3.division II
2007 6 6 Dyhr,Søren 1 h Aalborg II Rasmussen,Hans Peter 3.division II
2007 6 7 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Aalborg II Falberg,Hugo 3.division II
2007 6 8 Hove,Arne 0.5 h Aalborg II Kovshøj,Sune 3.division II
2007 7 1 Olesen,Poul Erik N. 0.5 s Randers Christiansen,Arne 3.division II
2007 7 2 Poulsen,Eddie 0.5 h Randers Thorsen,Finn 3.division II
2007 7 3 Jensen,Lars 0 s Randers Tanggaard,Hans 3.division II
2007 7 4 Karstensen,Christian 0.5 h Randers Olsen,Aage Dalstrup 3.division II
2007 7 5 Østergaard,Jonas Juhl 0 s Randers Mortensen,Steen Juul 3.division II
2007 7 6 Dyhr,Søren 0 h Randers Madsen,Svend Aage 3.division II
2007 7 7 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 s Randers Øe,Oluf 3.division II
2007 7 8 Hove,Arne 1 h Randers Larsen,Finn 3.division II
2007 1 1 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Aabybro I Nielsen,Karsten A-rækken III
2007 1 2 Gottschalck,Chr. 1 h Aabybro I Pedersen,Kristian A-rækken III
2007 1 3 Nielsen,Ole 1 s Aabybro I Christensen,Jens-Erik A-rækken III
2007 1 4 Hove,Arne 1 h Aabybro I Andersen,Birger A-rækken III
2007 2 1 Madsen,Ole Rysgaard 1 h Aalborg VIII Kristensen,Uffe A-rækken III
2007 2 2 Gottschalck,Chr. 1 s Aalborg VIII Sørensen,Aage A-rækken III
2007 2 3 Nielsen,Ole 1 h Aalborg VIII Harild,Jon A-rækken III
2007 2 4 Hove,Arne 1 s Aalborg VIII Sloth,Niels Peter A-rækken III
2007 3 1 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 s Sæby I Christiansen,Allan A-rækken III
2007 3 2 Nielsen,Ole 0 h Sæby I Munch,Esben A-rækken III
2007 3 3 Hove,Arne 0 s Sæby I Hansen,Jens Emil A-rækken III
2007 3 4 Hermansen,Mogens 0.5 h Sæby I Andersen,Per Visti A-rækken III
2007 1 1 h Sæby III A-rækken III
2007 1 2 s Sæby III A-rækken III
2007 1 3 h Sæby III A-rækken III
2007 1 4 s Sæby III A-rækken III
2007 2 1 s Aalborg V A-rækken III
2007 2 2 h Aalborg V A-rækken III
2007 2 3 s Aalborg V A-rækken III
2007 2 4 h Aalborg V A-rækken III
2007 3 1 h Jetsmark III A-rækken III
2007 3 2 s Jetsmark III A-rækken III
2007 3 3 h Jetsmark III A-rækken III
2007 3 4 s Jetsmark III A-rækken III
2006 1 1 Andreasen,Per 0.5 h Føroyar Næs,Flovin Tør 1.division I
2006 1 2 Bentzen,Eric 0.5 s Føroyar Rasmussen,Rogvi W 1.division I
2006 1 3 Sørensen,Bent 0 h Føroyar Andreasen,Henrik 1.division I
2006 1 4 Jørgensen,Jørgen 1 s Føroyar Petersen,Terji 1.division I
2006 1 5 Pedersen,Svend 0.5 h Føroyar Hansen,Herluf 1.division I
2006 1 6 Nielsen,Tommy 0.5 s Føroyar Hansen,Poul Martin 1.division I
2006 1 7 Willumsen,Henrik 1 h Føroyar Rimestad,Arild 1.division I
2006 1 8 Nielsen,John B. 0.5 s Føroyar Gaard,Ingolf 1.division I
2006 2 1 Andreasen,Per 0 s SK 1968 Matthiesen,Martin 1.division I
2006 2 2 Bentzen,Eric 1 h SK 1968 Matthiesen,Arne 1.division I
2006 2 3 Sørensen,Bent 0 s SK 1968 Hansen,Lars 1.division I
2006 2 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 h SK 1968 Søbjerg,Erik 1.division I
2006 2 5 Pedersen,Svend 0.5 s SK 1968 Lindfeldt,Magnus 1.division I
2006 2 6 Nielsen,Tommy 1 h SK 1968 Hansen,Bjarne 1.division I
2006 2 7 Willumsen,Henrik 0.5 s SK 1968 Alkærsig,Ole 1.division I
2006 2 8 Nielsen,John B. 1 h SK 1968 Søgaard,Søren 1.division I
2006 3 1 Bentzen,Eric 0.5 h Aalborg  Pedersen,Nicolai V 1.division I
2006 3 2 Sørensen,Bent 0 s Aalborg  Pedersen,Erik 1.division I
2006 3 3 Jørgensen,Jørgen 1 h Aalborg  Jakobsen,Lars V. 1.division I
2006 3 4 Pedersen,Svend 0 s Aalborg  Meyer,Lars 1.division I
2006 3 5 Nielsen,Tommy 1 h Aalborg  Hellegaard,Carsten 1.division I
2006 3 6 Willumsen,Henrik 0.5 s Aalborg  Nielsen,Steffen 1.division I
2006 3 7 Nielsen,John B. 1 h Aalborg  Hjorth,Torben 1.division I
2006 3 8 Christiansen,Jens J. 0.5 s Aalborg  Nielsen,Jørgen 1.division I
2006 4 1 Andreasen,Per 0 h Helsingør Hansen,Sune Berg 1.division I
2006 4 2 Sørensen,Bent 0 s Helsingør Mortensen,Erling 1.division I
2006 4 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Helsingør Holmsgaard,Henrik 1.division I
2006 4 4 Pedersen,Svend 0 s Helsingør Nielsen,Nicholas Roland 1.division I
2006 4 5 Nielsen,Tommy 0.5 h Helsingør Larsen,Ole Bøgh 1.division I
2006 4 6 Willumsen,Henrik 0 s Helsingør Jørgensen, Michael B. 1.division I
2006 4 7 Nielsen,John B. 1 h Helsingør Dalsberg,Sandra de B. 1.division I
2006 4 8 Kaysfeld,Henrik 1 s Helsingør Jensen,Ib 1.division I
2006 5 1 Andreasen,Per 0 s Brønshøj Hillarp-Persson,Tiger 1.division I
2006 5 2 Sørensen,Bent 0 h Brønshøj Pilgaard,Kim 1.division I
2006 5 3 Jørgensen,Jørgen 0 s Brønshøj Høi,Carsten 1.division I
2006 5 4 Pedersen,Svend 1 h Brønshøj Bromann,Thorbjørn 1.division I
2006 5 5 Nielsen,Tommy 0 s Brønshøj Brinck-Claussen,Bjørn 1.division I
2006 5 6 Willumsen,Henrik 0 h Brønshøj Carstensen,Jacob 1.division I
2006 5 7 Nielsen,John B. 0.5 s Brønshøj Palm,Nikolaj 1.division I
2006 5 8 Kaysfeld,Henrik 0.5 h Brønshøj Ligaard,Morten Lund 1.division I
2006 6 1 Andreasen,Per 0.5 s Skolerne Rasmusen,Karsten 1.division I
2006 6 2 Bentzen,Eric 0.5 h Skolerne Sørensen,Jan 1.division I
2006 6 3 Sørensen,Bent 0 s Skolerne Glud,Jacob Vang 1.division I
2006 6 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Skolerne Ochsner,Thomas 1.division I
2006 6 5 Pedersen,Svend 0 s Skolerne Christensen,Tobias 1.division I
2006 6 6 Nielsen,Tommy 1 h Skolerne Rasmussen,Casper 1.division I
2006 6 7 Willumsen,Henrik 0 s Skolerne Pedersen,Finn 1.division I
2006 6 8 Nielsen,John B. 0 h Skolerne Jacobsen,Bo 1.division I
2006 7 1 Andreasen,Per 0 s Nordre Kyndel,Christian 1.division I
2006 7 2 Bentzen,Eric 1 h Nordre Christensen,Jan  1.division I
2006 7 3 Sørensen,Bent 0.5 s Nordre Petersen,Tom Petri 1.division I
2006 7 4 Jørgensen,Jørgen 0 h Nordre Høiberg,Nina 1.division I
2006 7 5 Pedersen,Svend 0.5 s Nordre Veng,Johnni 1.division I
2006 7 6 Nielsen,Tommy 0.5 h Nordre Pedersen,Karl 1.division I
2006 7 7 Willumsen,Henrik 0.5 s Nordre Hansen,Per 1.division I
2006 7 8 Nielsen,John B. 1 h Nordre Danstrup,Niels 1.division I
2006 8 1 Andreasen,Per 0 s Helsinge Schandorf,Lars 1.division I
2006 8 2 Sørensen,Bent 1 h Helsinge Hutters,Tomas 1.division I
2006 8 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Helsinge Pedersen,Steffen 1.division I
2006 8 4 Pedersen,Svend 0 h Helsinge Berg,Klaus 1.division I
2006 8 5 Nielsen,Tommy 0.5 s Helsinge Bekker-Jensen,Simon 1.division I
2006 8 6 Willumsen,Henrik 1 h Helsinge Bekker-Jensen,David 1.division I
2006 8 7 Nielsen,John B. 0 s Helsinge Lauridsen,Jesper Mørch 1.division I
2006 8 8 Kaysfeld,Henrik 1 h Helsinge Anderson,Bjørn 1.division I
2006 9 1 Andreasen,Per 0 h Nordkalotten Hector,Jonny 1.division I
2006 9 2 Sørensen,Bent 0 s Nordkalotten Kristensen,Kåre Hove 1.division I
2006 9 3 Jørgensen,Jørgen 0 h Nordkalotten Nielsen,Lars Aaes 1.division I
2006 9 4 Pedersen,Svend 0.5 s Nordkalotten Jakobsen,Peter 1.division I
2006 9 5 Nielsen,Tommy 0.5 h Nordkalotten Koch,Søren A. 1.division I
2006 9 6 Willumsen,Henrik 1 s Nordkalotten Doucha,Ludvig 1.division I
2006 9 7 Nielsen,John B. 0.5 h Nordkalotten Lilja,Richard 1.division I
2006 9 8 Kaysfeld,Henrik 1 s Nordkalotten Andersen,Peter V. 1.division I
2006 1 1 Christiansen,Jens J. 0 s Skive Nielsen,Erling Møller 3.division II
2006 1 2 Kaysfeld,Henrik 0.5 h Skive Nielsen,Per 3.division II
2006 1 3 Poulsen,Eddie 0.5 s Skive Støvring,Claus 3.division II
2006 1 4 Olesen,Poul Erik N. 1 h Skive Schøning,Lars 3.division II
2006 1 5 Andreasen,Bjarke 1 s Skive Subasic,Mirsad 3.division II
2006 1 6 Jensen,Lars 0.5 h Skive Agger,Lars 3.division II
2006 1 7 Hove,Arne 0.5 s Skive Kristensen,Jens 3.division II
2006 1 8 Østergaard,Jonas Juhl 1 h Skive Hammershøj,Thor 3.division II
2006 2 1 Kaysfeld,Henrik 1 h SK 1968 III Rasmussen,Per 3.division II
2006 2 2 Poulsen,Eddie 0.5 s SK 1968 III Pedersen,Karsten N. 3.division II
2006 2 3 Olesen,Poul Erik N. 1 h SK 1968 III Cordes,Steffen 3.division II
2006 2 4 Andreasen,Bjarke 0.5 s SK 1968 III Pedersen,Bjarne 3.division II
2006 2 5 Jensen,Lars 0 h SK 1968 III Gudmundsson,Stefan 3.division II
2006 2 6 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 s SK 1968 III Vestergård,Thomas 3.division II
2006 2 7 Hove,Arne 0 h SK 1968 III Christensen,Henrik 3.division II
2006 2 8 Østergaard,Jonas Juhl 1 s SK 1968 III Dahl-Andersen,Henrik 3.division II
2006 3 1 Christiansen,Jens J. 0.5 h Nordthy Kroll,Ove 3.division II
2006 3 2 Kaysfeld,Henrik 1 s Nordthy Petersen,Per 3.division II
2006 3 3 Poulsen,Eddie 0.5 h Nordthy Madsen,Jens R. 3.division II
2006 3 4 Olesen,Poul Erik N. 1 s Nordthy Sørensen,Jens Chr.Grud 3.division II
2006 3 5 Jensen,Lars 0.5 h Nordthy Jacobsen,Tummas 3.division II
2006 3 6 Madsen,Ole Rysgaard 1 s Nordthy Jessen,Oluf 3.division II
2006 3 7 Hove,Arne 0.5 h Nordthy Andersen,Finn Munk 3.division II
2006 3 8 Dyhr,Søren 1 s Nordthy Ubbesen,Svend Aage 3.division II
2006 4 1 Christiansen,Jens J. 0.5 s Aalborg II Nielsen,Jan 3.division II
2006 4 2 Olesen,Poul Erik N. 1 h Aalborg II Andersen,Søren 3.division II
2006 4 3 Andreasen,Bjarke 0.5 s Aalborg II Sønderstrup,Bjarne 3.division II
2006 4 4 Jensen,Lars 0 h Aalborg II Steffensen,Elena 3.division II
2006 4 5 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 s Aalborg II Rasmussen,René 3.division II
2006 4 6 Nielsen,Ole 0 h Aalborg II Hansen,John Nyholm 3.division II
2006 4 7 Dyhr,Søren 0 s Aalborg II Nielsen,Finn Winther 3.division II
2006 4 8 Carstensen,Christian 0 h Aalborg II Würtz,Jacob 3.division II
2006 5 1 Christiansen,Jens J. 0.5 s Randers Thorsen,Finn 3.division II
2006 5 2 Kaysfeld,Henrik 0.5 h Randers Christiansen,Arne 3.division II
2006 5 3 Poulsen,Eddie 0.5 s Randers Olsen,Aage Dalstrup 3.division II
2006 5 4 Olesen,Poul Erik N. 0 h Randers Tanggaard,Hans 3.division II
2006 5 5 Andreasen,Bjarke 0.5 s Randers Øe,Oluf 3.division II
2006 5 6 Jensen,Lars 0.5 h Randers Mortensen,Steen Juul 3.division II
2006 5 7 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 s Randers Madsen,Svend Aage 3.division II
2006 5 8 Hove,Arne 0 h Randers Sørensen,Jørn Bach 3.division II
2006 6 1 Christiansen,Jens J. 0 s Herning Mikkelsen,Ole Helmer 3.division II
2006 6 2 Kaysfeld,Henrik 0 h Herning Krabbe,Daniel 3.division II
2006 6 3 Poulsen,Eddie 0 s Herning Nielsen,Flemming Ekas 3.division II
2006 6 4 Olesen,Poul Erik N. 1 h Herning Noe,John 3.division II
2006 6 5 Andreasen,Bjarke 1 s Herning Østergaard,Ole 3.division II
2006 6 6 Jensen,Lars 0.5 h Herning Petersen,Steen Funch 3.division II
2006 6 7 Hove,Arne 0 s Herning Bering,Steen Vitus 3.division II
2006 6 8 Gottschalck,Chr. 0.5 h Herning Vestergaard,Holger 3.division II
2006 7 1 Christiansen,Jens J. 0.5 h Silkeborg Knudsen,Per 3.division II
2006 7 2 Poulsen,Eddie 0.5 s Silkeborg Hundebøll,Flemming 3.division II
2006 7 3 Olesen,Poul Erik N. 1 h Silkeborg Sørensen,Michael D.F. 3.division II
2006 7 4 Andreasen,Bjarke 0.5 s Silkeborg Andersen,Torben Bødskov 3.division II
2006 7 5 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 h Silkeborg Haarup,Peter 3.division II
2006 7 6 Nielsen,Ole 0.5 s Silkeborg Nielsen,Steen 3.division II
2006 7 7 Hove,Arne 0 h Silkeborg Jensen,Bjarne 3.division II
2006 7 8 Dyhr,Søren 0.5 s Silkeborg Petersen,Tom    3.division II
2006 1 1 Nielsen,Ole 1 h Aars II Sørensen,Hakon A-rækken III
2006 1 2 Gottschalck,Chr. 0.5 s Aars II Espersen,Carsten A-rækken III
2006 1 3 Hove,Arne 1 h Aars II Laursen,Birger A-rækken III
2006 1 4 Dyhr,Søren 0 s Aars II Nielsen,Rune A-rækken III
2006 2 1 Nielsen,Ole 1 s Nibe II Pape,Jan A-rækken III
2006 2 2 Hove,Arne 1 h Nibe II Andersen,Aage A-rækken III
2006 2 3 Dyhr,Søren 1 s Nibe II Jaserevic,Hussein A-rækken III
2006 2 4 Hermansen,Mogens 1 h Nibe II Kristensen,Peter Duun A-rækken III
2006 3 1 Gottschalck,Chr. 0 h Aalborg VI Laursen,Karl Henrik A-rækken III
2006 3 2 Hove,Arne 1 s Aalborg VI Tranholm,Brian A-rækken III
2006 3 3 Dyhr,Søren 0.5 h Aalborg VI Madsen,Peter A-rækken III
2006 3 4 Hermansen,Mogens 0 s Aalborg VI Bjørn,Finn A-rækken III
2006 4 1 Nielsen,Ole 1 s Terndrup Struijk,Johannes Jan A-rækken III
2006 4 2 Gottschalck,Chr. 0.5 h Terndrup Henriksen,Tage A-rækken III
2006 4 3 Hove,Arne 0 s Terndrup Kristiansen,Rasmus Thor A-rækken III
2006 4 4 Dyhr,Søren 1 h Terndrup Pedersen,Svend A-rækken III
2006 5 1 Nielsen,Ole 1 h Skørping II Østergaard,Svend Erik A-rækken III
2006 5 2 Gottschalck,Chr. 0.5 s Skørping II Søgaard,Jacob A-rækken III
2006 5 3 Hove,Arne 1 h Skørping II Poulsen,Frederik A-rækken III
2006 5 4 Dyhr,Søren 1 s Skørping II Pedersen,Brian A-rækken III
2006 6 1 Nielsen,Ole 1 s Vejgaard III Pedersen,Brian Elgaard A-rækken III
2006 6 2 Hove,Arne 0.5 h Vejgaard III Pedersen,Jesper L. A-rækken III
2006 6 3 Dyhr,Søren 1 s Vejgaard III Kræmmergaard,Leif A-rækken III
2006 6 4 Hermansen,Mogens 1 h Vejgaard III A-rækken III
2006 7 1 A-rækken III
2006 7 2 A-rækken III
2006 7 3 A-rækken III
2006 7 4 A-rækken III
2006 1 1 Østergaard,Jonas Juhl 0 h Aabybro Pedersen,Kurt A-rækken IV
2006 1 2 Petersen,Jan 0 s Aabybro Pedersen,Kristian A-rækken IV
2006 1 3 Sørensen,Svend Aage 0.5 h Aabybro Christensen,Jens-Erik A-rækken IV
2006 1 4 Carstensen,Christian 0.5 s Aabybro Andersen,Birger A-rækken IV
2006 2 1 Østergaard,Jonas Juhl 0.5 s Sæby II Andersen,Brian A-rækken IV
2006 2 2 Petersen,Jan 1 h Sæby II Christiansen,Jens A-rækken IV
2006 2 3 Sørensen,Svend Aage 0 s Sæby II Riis,Jens A-rækken IV
2006 2 4 Carstensen,Christian 0.5 h Sæby II Hæsum,Jens Chr. A-rækken IV
2006 3 1 Østergaard,Jonas Juhl 0 h Hjørring Simonsen,Michael A-rækken IV
2006 3 2 Petersen,Jan 0 s Hjørring Svenninggaard,Kenneth A-rækken IV
2006 3 3 Sørensen,Svend Aage 0 h Hjørring Troelsen,Tommy A-rækken IV
2006 3 4 Carstensen,Christian 1 s Hjørring Jensen,Jim A-rækken IV
2006 4 1 Østergaard,Jonas Juhl 0 s Tranum Nielsen,Klaus A-rækken IV
2006 4 2 Petersen,Jan 0 h Tranum Frandsen,Jesper A-rækken IV
2006 4 3 Sørensen,Svend Aage 1 s Tranum Christensen,Niels Chr. A-rækken IV
2006 4 4 Carstensen,Christian 1 h Tranum Pedersen,Henning A-rækken IV
2006 5 1 Østergaard,Jonas Juhl 0 s Jetsmark II Grubert,Morten A-rækken IV
2006 5 2 Petersen,Jan 0.5 h Jetsmark II Søndergaard,Merete A-rækken IV
2006 5 3 Sørensen,Svend Aage 0 s Jetsmark II Søndergaard,Bjarne A-rækken IV
2006 5 4 Carstensen,Christian 1 h Jetsmark II Simonsen,Lasse A-rækken IV
2006 6 1 Østergaard,Jonas Juhl 0 h Aalborg VII Dagilis,Sigis A-rækken IV
2006 6 2 Petersen,Jan 0.5 s Aalborg VII Simonsen,Finn A-rækken IV
2006 6 3 Sørensen,Svend Aage 0.5 h Aalborg VII Andersen,Jacob A-rækken IV
2006 6 4 Carstensen,Christian 1 s Aalborg VII Kovshøj,Sune A-rækken IV
2006 7 1 A-rækken IV
2006 7 2 A-rækken IV
2006 7 3 A-rækken IV
2006 7 4 A-rækken IV
2005 1 1 Andreasen,Per 0.5 h Haderslev Krogh,Carsten 2.division I
2005 1 2 Bentzen,Eric 0.5 s Haderslev Brautsch,Søren 2.division I
2005 1 3 Jørgensen,Jørgen 1 h Haderslev Bjørnskov,Kai C. 2.division I
2005 1 4 Pedersen,Svend 0.5 s Haderslev Gemzøe,Jacob 2.division I
2005 1 5 Willumsen,Henrik 0.5 h Haderslev Garbrecht,Jan 2.division I
2005 1 6 Sørensen,Bent 1 s Haderslev Hermannsen,Allan S. 2.division I
2005 1 7 Nielsen,Tommy 1 h Haderslev Mogensen,Claus 2.division I
2005 1 8 Nielsen,John B. 0 s Haderslev Hye,Allan 2.division I
2005 2 1 Andreasen,Per 0.5 h Jetsmark  Rasmussen,Allan 2.division I
2005 2 2 Bentzen,Eric 0.5 s Jetsmark  Christensen,Stefan 2.division I
2005 2 3 Jørgensen,Jørgen 1 h Jetsmark  Jensen,Bjarke 2.division I
2005 2 4 Pedersen,Svend 1 s Jetsmark  Rathlev,Jacob 2.division I
2005 2 5 Willumsen,Henrik 1 h Jetsmark  Grubert,Christian 2.division I
2005 2 6 Sørensen,Bent 1 s Jetsmark  Rasmussen,Henning 2.division I
2005 2 7 Nielsen,Tommy 1 h Jetsmark  Hoffmann,Tobias 2.division I
2005 2 8 Christiansen,Jens J. 1 s Jetsmark  Lundtoft,Lars 2.division I
2005 3 1 Andreasen,Per 0.5 s Viborg Larsen,Olav D. 2.division I
2005 3 2 Bentzen,Eric 0.5 h Viborg Ejdum,Søren 2.division I
2005 3 3 Jørgensen,Jørgen 0 s Viborg Nielsen,Anders Bodholt 2.division I
2005 3 4 Pedersen,Svend 1 h Viborg Rossen,Claus 2.division I
2005 3 5 Willumsen,Henrik 0.5 s Viborg Graves,Peter 2.division I
2005 3 6 Sørensen,Bent 0.5 h Viborg Fabrin,Morten 2.division I
2005 3 7 Nielsen,Tommy 1 s Viborg Nording,Jens 2.division I
2005 3 8 Nielsen,John B. 1 h Viborg Lauritsen,Martin Lee 2.division I
2005 4 1 Andreasen,Per 0.5 s Skolerne II Rasmussen,Casper 2.division I
2005 4 2 Bentzen,Eric 1 h Skolerne II Rewitz,Poul 2.division I
2005 4 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Skolerne II Bækgaard,Martin 2.division I
2005 4 4 Pedersen,Svend 1 h Skolerne II Christensen,Janus 2.division I
2005 4 5 Willumsen,Henrik 1 s Skolerne II Mortensen,Martin Lind 2.division I
2005 4 6 Sørensen,Bent 1 h Skolerne II Andersen,Thomas Klitgård 2.division I
2005 4 7 Nielsen,Tommy 0.5 s Skolerne II Tettenik,Michael 2.division I
2005 4 8 Nielsen,John B. 1 h Skolerne II Grand,Hans-Henrik 2.division I
2005 5 1 Andreasen,Per 0.5 h Aalborg I Pedersen,Nicolai V 2.division I
2005 5 2 Bentzen,Eric 1 s Aalborg I Jakobsen,Lars V. 2.division I
2005 5 3 Jørgensen,Jørgen 1 h Aalborg I Friis,Carsten Bank 2.division I
2005 5 4 Pedersen,Svend 0.5 s Aalborg I Meyer,Lars 2.division I
2005 5 5 Willumsen,Henrik 0.5 h Aalborg I Hellegaard,Carsten 2.division I
2005 5 6 Sørensen,Bent 0 s Aalborg I Hjorth,Torben 2.division I
2005 5 7 Nielsen,Tommy 0.5 h Aalborg I Nielsen,Jan 2.division I
2005 5 8 Nielsen,John B. 0 s Aalborg I Nielsen,Jørgen 2.division I
2005 6 1 Andreasen,Per 0 s SK 1968 II Hansen,Bjarne 2.division I
2005 6 2 Bentzen,Eric 0.5 h SK 1968 II Alkærsig,Ole 2.division I
2005 6 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 s SK 1968 II Søgaard,Søren 2.division I
2005 6 4 Pedersen,Svend 0.5 h SK 1968 II Mortensen,John 2.division I
2005 6 5 Willumsen,Henrik 0.5 s SK 1968 II Harholm,Uffe,Jes 2.division I
2005 6 6 Sørensen,Bent 0.5 h SK 1968 II Bangsbo,Allan 2.division I
2005 6 7 Nielsen,Tommy 0 s SK 1968 II Andreasen,Henrik 2.division I
2005 6 8 Nielsen,John B. 0.5 h SK 1968 II Cordes,Steffen 2.division I
2005 7 1 Andreasen,Per 0.5 h Århus Skytte,Rasmus 2.division I
2005 7 2 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Århus Andersen,Jackie 2.division I
2005 7 3 Pedersen,Svend 0 h Århus Pedersen,Daniel V. 2.division I
2005 7 4 Willumsen,Henrik 1 s Århus Rendboe,John 2.division I
2005 7 5 Sørensen,Bent 1 h Århus Husted,Peter 2.division I
2005 7 6 Nielsen,Tommy 0 s Århus Pedersen,Jan Rode 2.division I
2005 7 7 Nielsen,John B. 1 h Århus Bjerre,Jakob 2.division I
2005 7 8 Christiansen,Jens J. 0 s Århus Jakobsen,Martin Skov 2.division I
2005 1 1 Christiansen,Jens J. 0.5 h Skive Smedemark,Henrik 3.division II
2005 1 2 Kaysfeld,Henrik 0.5 s Skive Nielsen,Per 3.division II
2005 1 3 Olesen,Poul Erik N. 1 h Skive Støvring,Claus 3.division II
2005 1 4 Andreasen,Bjarke 1 s Skive Glibstrup,Michael 3.division II
2005 1 5 Jensen,Lars 1 h Skive Schøning,Lars 3.division II
2005 1 6 Bojsen,Bent 1 s Skive Agger,Lars 3.division II
2005 1 7 Holmstrøm,Johan 0 h Skive Subasic,Mirsad 3.division II
2005 1 8 Gottschalck,Chr. 0.5 s Skive Diderichsen,Rolf 3.division II
2005 2 1 Kaysfeld,Henrik 1 h Aars Christensen,Bent 3.division II
2005 2 2 Olesen,Poul Erik N. 0.5 s Aars Grønhøj,Benny 3.division II
2005 2 3 Poulsen,Eddie 1 h Aars Christensen,Allan N. 3.division II
2005 2 4 Andreasen,Bjarke 0 s Aars Jacobsen,Kurt 3.division II
2005 2 5 Jensen,Lars 1 h Aars Larsen,Henning 3.division II
2005 2 6 Bojsen,Bent 0.5 s Aars Sørensen,Allan Bo 3.division II
2005 2 7 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 h Aars Sørensen,Hakon 3.division II
2005 2 8 Lunden,Henrik 1 s Aars Nielsen,Allan B 3.division II
2005 3 1 Christiansen,Jens J. 0 s Nordthy Pedersen,Erik 3.division II
2005 3 2 Kaysfeld,Henrik 0.5 h Nordthy Kroll,Ove 3.division II
2005 3 3 Olesen,Poul Erik N. 0 s Nordthy Petersen,Per 3.division II
2005 3 4 Poulsen,Eddie 1 h Nordthy Madsen,Jens R. 3.division II
2005 3 5 Andreasen,Bjarke 1 s Nordthy Sørensen,Jens Chr.Grud 3.division II
2005 3 6 Jensen,Lars 0 h Nordthy Jacobsen,Tummas 3.division II
2005 3 7 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 s Nordthy Madsen,Egon R 3.division II
2005 3 8 Bojsen,Bent 1 h Nordthy Ladefoged,Poul H. 3.division II
2005 4 1 Christiansen,Jens J. 0.5 s Randers Thorsen,Finn 3.division II
2005 4 2 Kaysfeld,Henrik 0.5 h Randers Christiansen,Arne 3.division II
2005 4 3 Olesen,Poul Erik N. 0 s Randers Olsen,Aage Dalstrup 3.division II
2005 4 4 Poulsen,Eddie 0.5 h Randers Tanggaard,Hans 3.division II
2005 4 5 Andreasen,Bjarke 0.5 s Randers Øe,Oluf 3.division II
2005 4 6 Jensen,Lars 0.5 h Randers Mortensen,Steen Juul 3.division II
2005 4 7 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Randers Madsen,Svend Aage 3.division II
2005 4 8 Bojsen,Bent 0.5 h Randers Sørensen,Jørn Bach 3.division II
2005 5 1 Christiansen,Jens J. 0.5 h Vejgaard Øe,Michael 3.division II
2005 5 2 Kaysfeld,Henrik 0.5 s Vejgaard Pedersen,Claus Rønø 3.division II
2005 5 3 Olesen,Poul Erik N. 1 h Vejgaard Skøttrup-Jensen,Fl. Bo 3.division II
2005 5 4 Andreasen,Bjarke 1 s Vejgaard Rasmussen,Kasper  3.division II
2005 5 5 Jensen,Lars 1 h Vejgaard Winkler,Torben 3.division II
2005 5 6 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 s Vejgaard Rüdinger,Niels Peder 3.division II
2005 5 7 Bojsen,Bent 1 h Vejgaard Nielsen,Lars 3.division II
2005 5 8 Østergaard,Jonas Juhl 1 s Vejgaard Odborg,Jens Jørn 3.division II
2005 6 1 Christiansen,Jens J. 1 s Aalborg II Sønderstrup,Bjarne 3.division II
2005 6 2 Kaysfeld,Henrik 1 h Aalborg II Hansen,John Nyholm 3.division II
2005 6 3 Poulsen,Eddie 0 s Aalborg II Rasmussen,René 3.division II
2005 6 4 Andreasen,Bjarke 0.5 h Aalborg II Hansen,Jørn Bach 3.division II
2005 6 5 Jensen,Lars 0.5 s Aalborg II Hansen,Sune 3.division II
2005 6 6 Bojsen,Bent 1 h Aalborg II Lysberg,Peter 3.division II
2005 6 7 Nielsen,Ole 0 s Aalborg II Nielsen,Christian Volmer 3.division II
2005 6 8 Gottschalck,Chr. 0 h Aalborg II Nielsen,Finn Winther 3.division II
2005 7 1 Kaysfeld,Henrik 0 h Viby Skjoldborg,Jesper 3.division II
2005 7 2 Olesen,Poul Erik N. 0 s Viby Jensen,Jacob Kjær 3.division II
2005 7 3 Jensen,Lars 0.5 h Viby Hougaard,Lars G. 3.division II
2005 7 4 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Viby Jensen,Kristian Kjær 3.division II
2005 7 5 Bojsen,Bent 0 h Viby Andersen,Steen Nørgaard 3.division II
2005 7 6 Nielsen,Ole 0 s Viby Matzen,Henning 3.division II
2005 7 7 Gottschalck,Chr. 0.5 h Viby Lauridsen,Benny 3.division II
2005 7 8 Østergaard,Jonas Juhl 0 s Viby Grove,Peter 3.division II
2005 1 1 Nielsen,Ole 0 s Hjørring Kølbæk,Jens M-rækken III
2005 1 2 Holmstrøm,Johan 1 h Hjørring Simonsen,Michael M-rækken III
2005 1 3 Dyhr,Søren 1 s Hjørring Hansen,Peter M. M-rækken III
2005 1 4 Gottschalck,Chr. 1 h Hjørring Jensen,Jim M-rækken III
2005 1 5 Hove,Arne 1 s Hjørring Troelsen,Tommy M-rækken III
2005 1 6 Hermansen,Mogens 1 h Hjørring Risager,Søren M-rækken III
2005 2 1 Nielsen,Ole 0 h Hadsund Salomonsen,Jesper M-rækken III
2005 2 2 Holmstrøm,Johan 0.5 s Hadsund Mikkelsen,Peter M-rækken III
2005 2 3 Dyhr,Søren 0 h Hadsund Hauge,Søren M-rækken III
2005 2 4 Gottschalck,Chr. 1 s Hadsund Bertelsen,Ib M-rækken III
2005 2 5 Hove,Arne 0.5 h Hadsund Carstensen,Ole M-rækken III
2005 2 6 Hermansen,Mogens 0 s Hadsund Pedersen,Mark M-rækken III
2005 3 1 Nielsen,Ole 0.5 s Aalborg IV Guldberg,Torben M-rækken III
2005 3 2 Holmstrøm,Johan 0 h Aalborg IV Jensen,Thomas H. M-rækken III
2005 3 3 Dyhr,Søren 0 s Aalborg IV Villumsen,Gert M-rækken III
2005 3 4 Gottschalck,Chr. 0 h Aalborg IV Fjordside,Arne M-rækken III
2005 3 5 Hove,Arne 0.5 s Aalborg IV Andersen,Kresten M-rækken III
2005 3 6 Hermansen,Mogens 1 h Aalborg IV Korshøj,Sune M-rækken III
2005 4 1 Nielsen,Ole 0 h Aalborg III Nielsen,Finn Winther M-rækken III
2005 4 2 Holmstrøm,Johan 0.5 s Aalborg III Faldberg,Hugo M-rækken III
2005 4 3 Dyhr,Søren 0.5 h Aalborg III Würtz,Jacob M-rækken III
2005 4 4 Gottschalck,Chr. 0.5 s Aalborg III Søndergård,Thomas M-rækken III
2005 4 5 Hove,Arne 0 h Aalborg III Bech,Thomas M-rækken III
2005 4 6 Hermansen,Mogens 0 s Aalborg III Rasmussen,Hans Peter M-rækken III
2005 5 1 Nielsen,Ole 1 h Jetsmark II Poulsen,Kjeld M-rækken III
2005 5 2 Dyhr,Søren 1 s Jetsmark II Lundtoft,Lars M-rækken III
2005 5 3 Gottschalck,Chr. 0 h Jetsmark II Søndergaard,Merete M-rækken III
2005 5 4 Hove,Arne 0 s Jetsmark II Schack,Henrik M-rækken III
2005 5 5 Hermansen,Mogens 1 h Jetsmark II Søndergaard,Bjarne M-rækken III
2005 5 6 Østergaard,Jonas Juhl 0.5 s Jetsmark II Larsen,Lars K M-rækken III
2005 6 1 Nielsen,Ole 0 s Nibe Pedersen,Niels M-rækken III
2005 6 2 Dyhr,Søren 0.5 h Nibe Nielsen,Mogens M-rækken III
2005 6 3 Gottschalck,Chr. 0.5 s Nibe Jensen,Flemming Bøgh M-rækken III
2005 6 4 Hove,Arne 0.5 h Nibe Thomsen,Søren M-rækken III
2005 6 5 Hermansen,Mogens 0.5 s Nibe Hedegaard,Karl M-rækken III
2005 6 6 Østergaard,Jonas Juhl 0.5 h Nibe Jensen,Kristen M-rækken III
2005 7 1 s Aabybro M-rækken III
2005 7 2 h Aabybro M-rækken III
2005 7 3 s Aabybro M-rækken III
2005 7 4 h Aabybro M-rækken III
2005 7 5 s Aabybro M-rækken III
2005 7 6 h Aabybro M-rækken III
2005 1 1 Nielsen,Per Friis 0 s Brønderslev Holm,Claus A-rækken IV
2005 1 2 Petersen,Jan 0.5 h Brønderslev Hansen,Børge L A-rækken IV
2005 1 3 Østergaard,Jonas Juhl 1 s Brønderslev Iversen,Thomas A-rækken IV
2005 1 4 Sørensen,Svend Aage 1 h Brønderslev Larsen,Lars K A-rækken IV
2005 2 1 Sæby I A-rækken IV
2005 2 2 Sæby I A-rækken IV
2005 2 3 Sæby I A-rækken IV
2005 2 4 Sæby I A-rækken IV
2005 3 1 Tranum A-rækken IV
2005 3 2 Tranum A-rækken IV
2005 3 3 Tranum A-rækken IV
2005 3 4 Tranum A-rækken IV
2005 4 1 Petersen,Jan 0.5 s Aalborg VI Egebjerg,Uffe B A-rækken IV
2005 4 2 Dahl,Steve 0.5 h Aalborg VI Nielsen,Johnny S A-rækken IV
2005 4 3 Sørensen,Svend Aage 0 s Aalborg VI Brodie,Iain A-rækken IV
2005 4 4 Kragh,Erling 0 h Aalborg VI Andersen,Jacob A-rækken IV
2005 5 1 Petersen,Jan 0 h Sæby II Grøn,Niels A-rækken IV
2005 5 2 Dahl,Steve 1 s Sæby II Vittrup,Thomas A-rækken IV
2005 5 3 Sørensen,Svend Aage 0 h Sæby II Riis,Jens A-rækken IV
2005 5 4 Karstensen,Christian 0.5 s Sæby II Andersen,Brian A-rækken IV
2004 1 1 Andreasen,Per 0.5 h Føroyar Gausel,Einar 1.division I
2004 1 2 Bentzen,Eric 0 s Føroyar Borge,Nikolaj 1.division I
2004 1 3 Nielsen,Tommy 0 h Føroyar Nilssen,John Arne 1.division I
2004 1 4 Pedersen,Svend 0 s Føroyar Næs,Flovin Tør 1.division I
2004 1 5 Sørensen,Bent 0.5 h Føroyar Olsen,Heini 1.division I
2004 1 6 Jørgensen,Jørgen 1 s Føroyar Nolsøe,Eydun 1.division I
2004 1 7 Willumsen,Henrik 0 h Føroyar Nolsøe,Carl Eli 1.division I
2004 1 8 Christiansen,Jens J. 0.5 s Føroyar Danielsen,Heini 1.division I
2004 2 1 Andreasen,Per 0 s Brønshøj Hillarp-Persson,Tiger 1.division I
2004 2 2 Bentzen,Eric 0.5 h Brønshøj Pilgaard,Kim 1.division I
2004 2 3 Nielsen,Tommy 0 s Brønshøj Høi,Carsten 1.division I
2004 2 4 Pedersen,Svend 0.5 h Brønshøj Bromann,Thorbjørn 1.division I
2004 2 5 Sørensen,Bent 0 s Brønshøj Brinck-Claussen,Bjørn 1.division I
2004 2 6 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Brønshøj Carstensen,Jacob 1.division I
2004 2 7 Willumsen,Henrik 0 s Brønshøj Palm,Nikolaj 1.division I
2004 2 8 Christiansen,Jens J. 0.5 h Brønshøj Varberg,Kenneth 1.division I
2004 3 1 Andreasen,Per 0.5 s Århus Skytte,Rasmus 1.division I
2004 3 2 Bentzen,Eric 0 h Århus Pedersen,Daniel V. 1.division I
2004 3 3 Nielsen,Tommy 0 s Århus Rendboe,John 1.division I
2004 3 4 Pedersen,Svend 0.5 h Århus Bjerre,Jakob 1.division I
2004 3 5 Sørensen,Bent 0 s Århus Pedersen,Jan Rode 1.division I
2004 3 6 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Århus Husted,Peter 1.division I
2004 3 7 Willumsen,Henrik 1 s Århus Jacobsen,Martin 1.division I
2004 3 8 Christiansen,Jens J. 0.5 h Århus Christensen,Klaus 1.division I
2004 4 1 Andreasen,Per 0.5 h Skolerne  Palo,Davor 1.division I
2004 4 2 Bentzen,Eric 0 s Skolerne  Rasmussen,Karsten 1.division I
2004 4 3 Nielsen,Tommy 0 h Skolerne  El-Kher,Henrik 1.division I
2004 4 4 Pedersen,Svend 0 s Skolerne  Sørensen,Jan 1.division I
2004 4 5 Sørensen,Bent 0.5 h Skolerne  Boe,Mads 1.division I
2004 4 6 Jørgensen,Jørgen 0 s Skolerne  Vinther-Schou,Uffe 1.division I
2004 4 7 Nielsen,John B. 0.5 h Skolerne  Christensen,Tobias 1.division I
2004 4 8 Willumsen,Henrik 0.5 s Skolerne  Ochsner,Thomas 1.division I
2004 5 1 Andreasen,Per 0.5 s SK 1968 Holst,Allan 1.division I
2004 5 2 Bentzen,Eric 0 h SK 1968 Matthiesen,Arne 1.division I
2004 5 3 Nielsen,Tommy 0.5 s SK 1968 Lindfeldt,Magnus 1.division I
2004 5 4 Pedersen,Svend 0.5 h SK 1968 Søbjerg,Erik 1.division I
2004 5 5 Sørensen,Bent 0.5 s SK 1968 Bank,Pelle 1.division I
2004 5 6 Jørgensen,Jørgen 0.5 h SK 1968 Matthiesen,Martin 1.division I
2004 5 7 Nielsen,John B. 0 s SK 1968 Christensen,Thomas 1.division I
2004 5 8 Willumsen,Henrik 0 h SK 1968 Harholm,Uffe,Jes 1.division I
2004 6 1 Andreasen,Per 0 s Helsinge Nielsen,Peter Heine 1.division I
2004 6 2 Bentzen,Eric 0.5 h Helsinge Schandorf,Lars 1.division I
2004 6 3 Nielsen,Tommy 0 s Helsinge Berg,Klaus 1.division I
2004 6 4 Pedersen,Svend 0.5 h Helsinge Pedersen,Steffen 1.division I
2004 6 5 Sørensen,Bent 1 s Helsinge Hutters,Tomas 1.division I
2004 6 6 Jørgensen,Jørgen 0 h Helsinge Nielsen,Niels Jørgen Fries 1.division I
2004 6 7 Nielsen,John B. 0.5 s Helsinge Bekker-Jensen,Simon 1.division I
2004 6 8 Willumsen,Henrik 1 h Helsinge Bekker-Jensen,David 1.division I
2004 7 1 Andreasen,Per 0.5 h K41 Danielsen,Henrik 1.division I
2004 7 2 Bentzen,Eric 0.5 s K41 Hansen,Jacob Øst 1.division I
2004 7 3 Nielsen,Tommy 0 h K41 Lund,Esben 1.division I
2004 7 4 Pedersen,Svend 0 s K41 Schmidt,Kristen 1.division I
2004 7 5 Sørensen,Bent 1 h K41 Greger,Roland 1.division I
2004 7 6 Jørgensen,Jørgen 0.5 s K41 Hartung,Jens 1.division I
2004 7 7 Nielsen,John B. 0.5 h K41 Brøndum,Eric 1.division I
2004 7 8 Willumsen,Henrik 0 s K41 Jørgensen,Brian 1.division I
2004 1 1 Christiansen,Jens J. 0.5 h Nordthy Pedersen,Erik 3.division II
2004 1 2 Olesen,Poul Erik N. 0 s Nordthy Kroll,Ove 3.division II
2004 1 3 Kaysfeld,Henrik 1 h Nordthy Petersen,Per 3.division II
2004 1 4 Poulsen,Eddie 0.5 s Nordthy Madsen,Jens R. 3.division II
2004 1 5 Jensen,Lars 0.5 h Nordthy Jacobsen,Tummas 3.division II
2004 1 6 Nielsen,Ole 0 s Nordthy Jessen,Kai 3.division II
2004 1 7 Dyhr,Søren 0 h Nordthy Udmark,Jonas Rune 3.division II
2004 1 8 Hove,Arne 0.5 s Nordthy Raunborg,Hans Jørgen 3.division II
2004 2 1 Olesen,Poul Erik N. 0.5 h Randers Thorsen,Finn 3.division II
2004 2 2 Kaysfeld,Henrik 0 s Randers Christiansen,Arne 3.division II
2004 2 3 Poulsen,Eddie 1 h Randers Olsen,Aage Dalstrup 3.division II
2004 2 4 Andreasen,Bjarke 0 s Randers Tanggaard,Hans 3.division II
2004 2 5 Jensen,Lars 0.5 h Randers Øe,Oluf 3.division II
2004 2 6 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 s Randers Madsen,Svend Aage 3.division II
2004 2 7 Bojsen,Bent 0.5 h Randers Mortensen,Steen Juul 3.division II
2004 2 8 Nielsen,Ole 0 s Randers Byrge,Henrik 3.division II
2004 3 1 Olesen,Poul Erik N. 0 s Viborg Larsen,Olav D. 3.division II
2004 3 2 Kaysfeld,Henrik 1 h Viborg Ejdum,Søren 3.division II
2004 3 3 Poulsen,Eddie 0 s Viborg Nielsen,Anders Bodholt 3.division II
2004 3 4 Jensen,Lars 1 h Viborg Rossen,Claus 3.division II
2004 3 5 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Viborg Graves,Peter 3.division II
2004 3 6 Bojsen,Bent 0.5 h Viborg Nording,Jens 3.division II
2004 3 7 Nielsen,Ole 0 s Viborg Damm,Rasmus 3.division II
2004 3 8 Holmstrøm,Johan 0 h Viborg Jacobsen,Højvang 3.division II
2004 4 1 Christiansen,Jens J. 0.5 s Skive Smedemark,Henrik 3.division II
2004 4 2 Olesen,Poul Erik N. 0 h Skive Støvring,Claus 3.division II
2004 4 3 Andreasen,Bjarke 0 s Skive Glibstrup,Michael 3.division II
2004 4 4 Jensen,Lars 0.5 h Skive Nielsen.Per 3.division II
2004 4 5 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Skive Subasic,Mirsad 3.division II
2004 4 6 Bojsen,Bent 0.5 h Skive Schøning,Lars 3.division II
2004 4 7 Nielsen,Ole 0 s Skive Agger,Lars 3.division II
2004 4 8 Hove,Arne 1 h Skive Diderichsen,Rolf 3.division II
2004 5 1 Christiansen,Jens J. 0 s Aalborg II Hellegaard,Carsten 3.division II
2004 5 2 Olesen,Poul Erik N. 0 h Aalborg II Nielsen,Jan 3.division II
2004 5 3 Kaysfeld,Henrik 1 s Aalborg II Nielsen,Finn Winther 3.division II
2004 5 4 Poulsen,Eddie 1 h Aalborg II Rasmussen,René 3.division II
2004 5 5 Andreasen,Bjarke 1 s Aalborg II Jacobsen,Mads 3.division II
2004 5 6 Jensen,Lars 0 h Aalborg II Hansen,John Nyholm 3.division II
2004 5 7 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 s Aalborg II Nielsen,Christian Volmer 3.division II
2004 5 8 Bojsen,Bent 0.5 h Aalborg II Hansen,Sune 3.division II
2004 6 1 Christiansen,Jens J. 0 h Hjørring Kølbæk,Jens 3.division II
2004 6 2 Olesen,Poul Erik N. 1 s Hjørring Simonsen,Michael 3.division II
2004 6 3 Kaysfeld,Henrik 1 h Hjørring Svenninggaard,Kenneth 3.division II
2004 6 4 Poulsen,Eddie 1 s Hjørring Troelsen,Tommy 3.division II
2004 6 5 Andreasen,Bjarke 0.5 h Hjørring Jensen,Jim 3.division II
2004 6 6 Jensen,Lars 0.5 s Hjørring la Cour,René 3.division II
2004 6 7 Madsen,Ole Rysgaard 0 h Hjørring Hansen,Peter M. 3.division II
2004 6 8 Bojsen,Bent 0 s Hjørring Jakobsen,Torben 3.division II
2004 7 1 Christiansen,Jens J. 0.5 h Aars Grabow,Steen 3.division II
2004 7 2 Olesen,Poul Erik N. 1 s Aars Christensen,Bent 3.division II
2004 7 3 Kaysfeld,Henrik 1 h Aars Grønhøj,Benny 3.division II
2004 7 4 Poulsen,Eddie 0.5 s Aars Christesen,Allan 3.division II
2004 7 5 Andreasen,Bjarke 1 h Aars Jespersen,Hardy 3.division II
2004 7 6 Jensen,Lars 1 s Aars Jacobsen,Kurt 3.division II
2004 7 7 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 h Aars Larsen,Henning 3.division II
2004 7 8 Bojsen,Bent 0 s Aars Sørensen,Allan Bo 3.division II
2004 1 1 Nielsen,Ole 1 h Aalborg V Jacobsen,Per A-rækken III
2004 1 2 Dyhr,Søren 1 s Aalborg V Nielsen,Johnny S A-rækken III
2004 1 3 Hove,Arne 1 h Aalborg V Møller,Kim A-rækken III
2004 1 4 Gottschalck,Chr. 1 s Aalborg V Poulsen,Troels S A-rækken III
2004 1 5 Hermansen,Mogens 0.5 h Aalborg V Mæng,Henning A-rækken III
2004 1 6 Østergaard,Jonas Juhl 0.5 s Aalborg V Rasmussen,Anders A-rækken III
2004 2 1 Nielsen,Ole 1 s Tranum Andersen,Peter A-rækken III
2004 2 2 Dyhr,Søren 0 h Tranum Nielsen,Klaus A-rækken III
2004 2 3 Hove,Arne 1 s Tranum Fransen,Jesper A-rækken III
2004 2 4 Hermansen,Mogens 0.5 h Tranum Christensen,Niels Chr. A-rækken III
2004 2 5 Nielsen,Per Friis 0 s Tranum Olesen,Henrik A-rækken III
2004 2 6 Østergaard,Jonas Juhl 0.5 h Tranum Christensen,Bent A-rækken III
2004 3 1 Nielsen,Ole 1 h Fredederikshavn Rasmussen,Fritz A-rækken III
2004 3 2 Dyhr,Søren 1 s Fredederikshavn Pedersen,Svend A-rækken III
2004 3 3 Hove,Arne 0 h Fredederikshavn Nielsen,Lennart A-rækken III
2004 3 4 Gottschalck,Chr. 1 s Fredederikshavn Hansen,Mogens A-rækken III
2004 3 5 Hermansen,Mogens 1 h Fredederikshavn Nielsen,Jesper A-rækken III
2004 3 6 Østergaard,Jonas Juhl 0.5 s Fredederikshavn Pedersen,Jens H. A-rækken III
2004 4 1 Nielsen,Ole 0 s Sæby Christiansen,Allan A-rækken III
2004 4 2 Dyhr,Søren 1 h Sæby Hansen,Jens E. A-rækken III
2004 4 3 Hove,Arne 0.5 s Sæby Andersen,Brian A-rækken III
2004 4 4 Hermansen,Mogens 1 h Sæby Christiansen,Ole A-rækken III
2004 4 5 Nielsen,Per Friis 1 s Sæby Hæsum,Jens Chr. A-rækken III
2004 4 6 Østergaard,Jonas Juhl 1 h Sæby Mathiasen,Jens A-rækken III
2004 5 1 Nielsen,Ole 0 s Sindal Pedersen,H.C. A-rækken III
2004 5 2 Dyhr,Søren 0.5 h Sindal Hansen,Tonni A-rækken III
2004 5 3 Hove,Arne 0.5 s Sindal Søvold,Raidar A-rækken III
2004 5 4 Hermansen,Mogens 1 h Sindal Christiansen,Kristian A-rækken III
2004 5 5 Nielsen,Per Friis 0.5 s Sindal Ulrik,Svend A-rækken III
2004 5 6 Østergaard,Jonas Juhl 0 h Sindal Christiansen,Kurt A-rækken III
2003 1 1 Bentzen,Eric 0 s Aalborg Pedersen,Nicolai V 2.division I
2003 1 2 Nielsen,Tommy 1 h Aalborg Jakobsen,Lars V. 2.division I
2003 1 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Aalborg Salakhutdinov,Ildar 2.division I
2003 1 4 Pedersen,Svend 0.5 h Aalborg Hjorth,Torben 2.division I
2003 1 5 Sørensen,Bent 0.5 s Aalborg Nielsen,Jørgen 2.division I
2003 1 6 Christiansen,Jens J. 1 h Aalborg Nielsen,Steffen 2.division I
2003 1 7 Nielsen,John B. 0 s Aalborg Sønderstrup,Bjarne 2.division I
2003 1 8 Nielsen,Jan 0 h Aalborg Houlberg,Kim 2.division I
2003 2 1 Bentzen,Eric 0.5 h Kjellerup Kristensen,Leif 2.division I
2003 2 2 Nielsen,Tommy 0 s Kjellerup Christensen,Paw 2.division I
2003 2 3 Jørgensen,Jørgen 1 h Kjellerup Ladegaard,Søren 2.division I
2003 2 4 Pedersen,Svend 1 s Kjellerup Nilsson,Erik 2.division I
2003 2 5 Sørensen,Bent 0 h Kjellerup Veng,Johnni 2.division I
2003 2 6 Christiansen,Jens J. 0 s Kjellerup Mejrup,Søren 2.division I
2003 2 7 Nielsen,John B. 1 h Kjellerup Almind,Heinrick D. 2.division I
2003 2 8 Nielsen,Jan 1 s Kjellerup Jensen,Kim Lund 2.division I
2003 3 1 Bentzen,Eric 1 h Jetsmark Nielsen,Jens Ove Fries 2.division I
2003 3 2 Nielsen,Tommy 0.5 s Jetsmark Rasmussen,Allan 2.division I
2003 3 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Jetsmark Christensen,Stefan 2.division I
2003 3 4 Pedersen,Svend 0.5 s Jetsmark Jensen,Bjarke 2.division I
2003 3 5 Sørensen,Bent 1 h Jetsmark Helledie, Anders 2.division I
2003 3 6 Christiansen,Jens J. 0.5 s Jetsmark Rathlev,Jacob 2.division I
2003 3 7 Nielsen,John B. 1 h Jetsmark Grubert,Christian 2.division I
2003 3 8 Nielsen,Jan 0.5 s Jetsmark Hoffmann,Tobias 2.division I
2003 4 1 Andreasen,Per 1 h Læseforeningen Friis,Carsten Bank 2.division I
2003 4 2 Bentzen,Eric 0.5 s Læseforeningen Stentebjerg,Per 2.division I
2003 4 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Læseforeningen Østergreen,Torben 2.division I
2003 4 4 Pedersen,Svend 1 s Læseforeningen Rud,Morten 2.division I
2003 4 5 Sørensen,Bent 1 h Læseforeningen Sørensen,Michael D.F. 2.division I
2003 4 6 Christiansen,Jens J. 0.5 s Læseforeningen Vollertsen,Robert 2.division I
2003 4 7 Nielsen,John B. 0.5 h Læseforeningen Moestrup,Jørn 2.division I
2003 4 8 Willumsen,Henrik 0 s Læseforeningen Jakobsen,Martin Skov 2.division I
2003 5 1 Andreasen,Per 1 s Silkeborg Knudsen,Per 2.division I
2003 5 2 Bentzen,Eric 1 h Silkeborg Andersen,Torben Bødskov 2.division I
2003 5 3 Nielsen,Tommy 0.5 s Silkeborg Andersen,Steen Skov 2.division I
2003 5 4 Jørgensen,Jørgen 1 h Silkeborg Breinholt,Morten 2.division I
2003 5 5 Pedersen,Svend 1 s Silkeborg Poulsen,Peter Risgaard 2.division I
2003 5 6 Sørensen,Bent 1 h Silkeborg Haarup,Peter 2.division I
2003 5 7 Christiansen,Jens J. 0 s Silkeborg Petersen,Tom 2.division I
2003 5 8 Nielsen,John B. 1 h Silkeborg Matzen,Peter 2.division I
2003 6 1 Andreasen,Per 0 s SK 1968 II Hansen,Bjarne 2.division I
2003 6 2 Bentzen,Eric 1 h SK 1968 II Alkærsig,Ole 2.division I
2003 6 3 Jørgensen,Jørgen 1 s SK 1968 II Andreasen,Henrik 2.division I
2003 6 4 Pedersen,Svend 1 h SK 1968 II Leimand,Jens Chr. 2.division I
2003 6 5 Sørensen,Bent 1 s SK 1968 II Pedersen,Bjarne 2.division I
2003 6 6 Christiansen,Jens J. 1 h SK 1968 II Cordes,Steffen 2.division I
2003 6 7 Nielsen,John B. 1 s SK 1968 II Kastberg,Andreas 2.division I
2003 6 8 Nielsen,Jan 1 h SK 1968 II Olesen,Niels H. 2.division I
2003 7 1 Andreasen,Per 0.5 h Viby Skjoldborg,Jesper 2.division I
2003 7 2 Bentzen,Eric 1 s Viby Jensen,Kristian Kjær 2.division I
2003 7 3 Nielsen,Tommy 1 h Viby Poulsen,Morten Kjær 2.division I
2003 7 4 Jørgensen,Jørgen 0 s Viby Jensen,Jacob Kjær 2.division I
2003 7 5 Pedersen,Svend 1 h Viby Hougaard,Lars G. 2.division I
2003 7 6 Sørensen,Bent 1 s Viby Matzen,Peter 2.division I
2003 7 7 Christiansen,Jens J. 1 h Viby Andersen,Steen Nørgaard 2.division I
2003 7 8 Nielsen,John B. 0.5 s Viby Jensen,Bjarne 2.division I
2003 1 1 Willumsen,Henrik 1 s Aalborg II Hansen,John Nyholm 3.division II
2003 1 2 Olesen,Poul Erik N. 1 h Aalborg II Nielsen,Finn Winther 3.division II
2003 1 3 Poulsen,Eddie 0.5 s Aalborg II Lysberg,Peter 3.division II
2003 1 4 Kaysfeld,Henrik 1 h Aalborg II Rasmussen,Réne 3.division II
2003 1 5 Jensen,Lars 1 s Aalborg II Rasmussen,Hans Peter 3.division II
2003 1 6 Pedersen,Mogens K. 0 h Aalborg II Guldberg,Torben 3.division II
2003 1 7 Nielsen,Ole 0 s Aalborg II Villumsen,Gert 3.division II
2003 1 8 Bojsen,Bent 1 h Aalborg II Jensen,Flemming Bøgh 3.division II
2003 2 1 Willumsen,Henrik 1 s Skolerne II Rasmussen,Casper 3.division II
2003 2 2 Olesen,Poul Erik N. 0 h Skolerne II Rewitz,Poul 3.division II
2003 2 3 Poulsen,Eddie 0.5 s Skolerne II Bækgaard,Martin 3.division II
2003 2 4 Kaysfeld,Henrik 1 h Skolerne II Böhlke,Christian 3.division II
2003 2 5 Jensen,Lars 0.5 s Skolerne II Tettinek,Michael 3.division II
2003 2 6 Madsen,Ole Rysgaard 0 h Skolerne II Grand,Hans-Henrik 3.division II
2003 2 7 Pedersen,Mogens K. 0 s Skolerne II Poulsen,Kim Hjort 3.division II
2003 2 8 Lunden,Henrik 0 h Skolerne II Christensen,Niels Chr. 3.division II
2003 3 1 Willumsen,Henrik 0 h Nordthy Kroll,Ove 3.division II
2003 3 2 Olesen,Poul Erik N. 0 s Nordthy Petersen,Per 3.division II
2003 3 3 Poulsen,Eddie 0 h Nordthy Madsen,Jens R. 3.division II
2003 3 4 Kaysfeld,Henrik 0 s Nordthy Jacobsen,Tummas 3.division II
2003 3 5 Jensen,Lars 0 h Nordthy Jessen,Kai 3.division II
2003 3 6 Andreasen,Bjarke 0.5 s Nordthy Klemmensen,Peter 3.division II
2003 3 7 Madsen,Ole Rysgaard 1 h Nordthy Ladefoged,Poul H. 3.division II
2003 3 8 Hermansen,Mogens 0 s Nordthy Holler,Freddy 3.division II
2003 4 1 Olesen,Poul Erik N. 1 h Hadsund Salomonsen,Jesper 3.division II
2003 4 2 Poulsen,Eddie 0 s Hadsund Mikkelsen,Peter 3.division II
2003 4 3 Kaysfeld,Henrik 1 h Hadsund Jakobsen,Torben 3.division II
2003 4 4 Jensen,Lars 1 s Hadsund Hauge,Søren 3.division II
2003 4 5 Andreasen,Bjarke 0.5 h Hadsund Brogaard,Karsten 3.division II
2003 4 6 Madsen,Ole Rysgaard 1 s Hadsund Larsen,Toke 3.division II
2003 4 7 Lunden,Henrik 1 h Hadsund Larsen,Gunnar 3.division II
2003 4 8 Nielsen,Ole 1 s Hadsund Christensen,Poul F. 3.division II
2003 5 1 Nielsen,Jan 1 s Randers Tanggaard,Hans 3.division II
2003 5 2 Willumsen,Henrik 0.5 h Randers Thorsen,Finn 3.division II
2003 5 3 Olesen,Poul Erik N. 0 s Randers Christiansen,Arne 3.division II
2003 5 4 Poulsen,Eddie 0 h Randers Øe,Oluf 3.division II
2003 5 5 Kaysfeld,Henrik 0.5 s Randers Madsen,Svend Aage 3.division II
2003 5 6 Jensen,Lars 0.5 h Randers Byrge,Henrik 3.division II
2003 5 7 Andreasen,Bjarke 1 s Randers Mortensen,Steen Juul 3.division II
2003 5 8 Dyhr,Søren 0 h Randers Rasmussen,Søren 3.division II
2003 6 1 Willumsen,Henrik 1 h Nordre II Clerico,Antonio 3.division II
2003 6 2 Olesen,Poul Erik N. 1 s Nordre II Rewitz,Jan 3.division II
2003 6 3 Poulsen,Eddie 0.5 h Nordre II Thomassen,Poul 3.division II
2003 6 4 Kaysfeld,Henrik 0.5 s Nordre II Møller,Leif 3.division II
2003 6 5 Jensen,Lars 1 h Nordre II Rudbeck,Jørgen 3.division II
2003 6 6 Andreasen,Bjarke 0.5 s Nordre II Christiansen,Lars 3.division II
2003 6 7 Lunden,Henrik 1 h Nordre II 3.division II
2003 6 8 Hermansen,Mogens 1 s Nordre II 3.division II
2003 7 1 Nielsen,Jan 0.5 h Aars Meyer,Lars 3.division II
2003 7 2 Willumsen,Henrik 0 s Aars Christensen,Bent 3.division II
2003 7 3 Olesen,Poul Erik N. 0.5 h Aars Grønhøj,Benny 3.division II
2003 7 4 Poulsen,Eddie 0.5 s Aars Jespersen,Hardy 3.division II
2003 7 5 Kaysfeld,Henrik 1 h Aars Laursen,Erik 3.division II
2003 7 6 Jensen,Lars 0.5 s Aars Jacobsen,Kurt 3.division II
2003 7 7 Madsen,Ole Rysgaard 1 h Aars Larsen,Henning 3.division II
2003 7 8 Nielsen,Ole 0.5 s Aars Sørensen,Allan Bo 3.division II
2003 1 1 Pedersen,Mogens K. 0.5 h Aalborg III Nielsen,Chr. Volmer M-rækken III
2003 1 2 Nielsen,Ole 0 s Aalborg III Rasmussen,Hans Peter M-rækken III
2003 1 3 Bojsen,Bent 1 h Aalborg III Bech,Thomas M-rækken III
2003 1 4 Dyhr,Søren 0.5 s Aalborg III Søndergård,Thomas M-rækken III
2003 1 5 Hove,Arne 1 h Aalborg III Guldberg,Torben M-rækken III
2003 1 6 Hermansen,Mogens 0 s Aalborg III Villumsen,Gert M-rækken III
2003 1 7 Dahl,Steve 0 h Aalborg III Hansen,Sune M-rækken III
2003 1 8 0 s Aalborg III Jensen,Flemming Bøgh M-rækken III
2003 2 1 Nielsen,Ole 0 s Vejgaard Pedersen,Claus Rønø M-rækken III
2003 2 2 Bojsen,Bent 0.5 h Vejgaard Nielsen,Bo Gerner M-rækken III
2003 2 3 Dyhr,Søren 1 s Vejgaard Fördös,Zoltan M-rækken III
2003 2 4 Hove,Arne 0 h Vejgaard Winkler,Torben M-rækken III
2003 2 5 Thomsen,Peter 0 s Vejgaard Rüdinger,Niels Peder M-rækken III
2003 2 6 Dahl,Steve 0 h Vejgaard Søvold,Raidar M-rækken III
2003 2 7 Kragh,Erling 1 s Vejgaard Pedersen,Jesper L. M-rækken III
2003 2 8 Palmkvist,Ove 0.5 h Vejgaard Petersen,Erik M-rækken III
2003 3 1 Nielsen,Ole 0 h Nibe Pedersen,Niels M-rækken III
2003 3 2 Bojsen,Bent 0.5 s Nibe Nielsen,Mogens M-rækken III
2003 3 3 Dyhr,Søren 0.5 h Nibe Thomsen,Søren M-rækken III
2003 3 4 Hove,Arne 0 s Nibe Hedegaard,Karl M-rækken III
2003 3 5 Holmstrøm,Johan 1 h Nibe Pape,Jan M-rækken III
2003 3 6 Thomsen,Peter 0 s Nibe Jensen,Kresten M-rækken III
2003 3 7 Dahl,Steve 0 h Nibe Andersen,Aage M-rækken III
2003 3 8 Sørensen,Svend Aage 0 s Nibe Jasarevic,Husein M-rækken III
2003 4 1 Pedersen,Mogens K. 0.5 s Aabybro Pedersen,Kurt M-rækken III
2003 4 2 Bojsen,Bent 1 h Aabybro Nielsen,Carsten M-rækken III
2003 4 3 Dyhr,Søren 0 s Aabybro Nielsen,Flemming Bo M-rækken III
2003 4 4 Hove,Arne 0 h Aabybro Kaufmann,Allan M-rækken III
2003 4 5 Thomsen,Peter 1 s Aabybro Pedersen,Christian M-rækken III
2003 4 6 Dahl,Steve 0.5 h Aabybro Christensen,Jens E. M-rækken III
2003 4 7 Sørensen,Svend Aage 0 s Aabybro Nielsen,Bo M-rækken III
2003 4 8 Kragh,Erling 0 h Aabybro Andersen,Birger M-rækken III
2003 5 1 Pedersen,Mogens K. 0 s Jetsmark II Hoffmann,Tobias M-rækken III
2003 5 2 Nielsen,Ole 1 h Jetsmark II Clausen,Tommy M-rækken III
2003 5 3 Bojsen,Bent 0.5 s Jetsmark II Poulsen,Kjeld M-rækken III
2003 5 4 Hove,Arne 0.5 h Jetsmark II Grubert,Morten M-rækken III
2003 5 5 Gottschalck,Chr. 1 s Jetsmark II Lütken,Joachim M-rækken III
2003 5 6 Thomsen,Peter 0 h Jetsmark II Søndergaard,Merete M-rækken III
2003 5 7 Kragh,Erling 0 s Jetsmark II Søndergaard,Bjarne M-rækken III
2003 5 8 0 h Jetsmark II Jensen,Lasse M-rækken III
2003 6 1 Nielsen,Ole 0.5 h Frederikshavn Kjærgaard,Henry M-rækken III
2003 6 2 Bojsen,Bent 1 s Frederikshavn Filskov,Sten M-rækken III
2003 6 3 Dyhr,Søren 0.5 h Frederikshavn Pedersen,Jens H M-rækken III
2003 6 4 Hove,Arne 1 s Frederikshavn Jacobsen,John M-rækken III
2003 6 5 Gottschalck,Chr. 0 h Frederikshavn Nordentoft,Carsten M-rækken III
2003 6 6 Holmstrøm,Johan 0.5 s Frederikshavn Khnled,Monawer M-rækken III
2003 6 7 Thomsen,Peter 1 h Frederikshavn Rasmussen,Fritz M-rækken III
2003 6 8 Kragh,Erling 0 s Frederikshavn Lund,Morten M-rækken III
2003 7 1 Pedersen,Mogens K. 0 s Hjørring Kølbæk,Jens M-rækken III
2003 7 2 Lunden,Henrik 0 h Hjørring Simonsen,Michael M-rækken III
2003 7 3 Bojsen,Bent 0.5 s Hjørring Christensen,Jens Johan M-rækken III
2003 7 4 Dyhr,Søren 1 h Hjørring Svenninggaard,Kenneth M-rækken III
2003 7 5 Hove,Arne 1 s Hjørring Jensen,Jim M-rækken III
2003 7 6 Holmstrøm,Johan 0.5 h Hjørring Troelsen,Tommy M-rækken III
2003 7 7 Thomsen,Peter 0.5 s Hjørring la Cour,René M-rækken III
2003 7 8 Sørensen,Svend Aage 0.5 h Hjørring Hansen,Peter M. M-rækken III
2002 1 1 Bentzen,Eric 0.5 h Nordre Kyndel,Christian 1.division I
2002 1 2 Nielsen,Tommy 0 s Nordre Nielsen,Poul Erik 1.division I
2002 1 3 Jørgensen,Jørgen 1 h Nordre Christensen,Jan 1.division I
2002 1 4 Pedersen,Svend 0.5 s Nordre Høiberg,Nina 1.division I
2002 1 5 Sørensen,Bent 1 h Nordre Danstrup,Niels 1.division I
2002 1 6 Andreasen,Per 0.5 s Nordre Holst,Per 1.division I
2002 1 7 Christiansen,Jens J. 0.5 h Nordre Petersen,Tom Petri 1.division I
2002 1 8 Nielsen,John B. 0 s Nordre Pedersen,Karl 1.division I
2002 2 1 Bentzen,Eric 0 h Brønshøj Hillard-Persson,Tiger 1.division I
2002 2 2 Nielsen,Tommy 0 s Brønshøj Pilgaard,Kim 1.division I
2002 2 3 Jørgensen,Jørgen 0 h Brønshøj Høi,Carsten 1.division I
2002 2 4 Pedersen,Svend 0 s Brønshøj Brinck-Claussen,Bjørn 1.division I
2002 2 5 Andreasen,Per 0 h Brønshøj Bromann,Thorbjørn 1.division I
2002 2 6 Christiansen,Jens J. 0 s Brønshøj Skousen,Nikolai 1.division I
2002 2 7 Nielsen,John B. 0 h Brønshøj Palm,Nikolaj 1.division I
2002 2 8 Nielsen,Jan 0 s Brønshøj Carstensen,Jacob 1.division I
2002 3 1 Bentzen,Eric 0 s Helsinge Nielsen,Peter Heine 1.division I
2002 3 2 Nielsen,Tommy 0.5 h Helsinge Schandorf,Lars 1.division I
2002 3 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Helsinge Pedersen,Steffen 1.division I
2002 3 4 Pedersen,Svend 0 h Helsinge Berg,Klaus 1.division I
2002 3 5 Andreasen,Per 0.5 s Helsinge Bekker-Jensen,Simon 1.division I
2002 3 6 Christiansen,Jens J. 0.5 h Helsinge Hutters,Tomas 1.division I
2002 3 7 Nielsen,John B. 0 s Helsinge Bekker-Jensen,David 1.division I
2002 3 8 Nielsen,Jan 1 h Helsinge Bjørntoft,Peter 1.division I
2002 4 1 Bentzen,Eric 0 s Skolerne Sørensen,Jan 1.division I
2002 4 2 Nielsen,Tommy 0 h Skolerne Palo,Davor 1.division I
2002 4 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Skolerne Vinther-Schou,Uffe 1.division I
2002 4 4 Pedersen,Svend 0.5 h Skolerne Ochsner,Thomas 1.division I
2002 4 5 Sørensen,Bent 0 s Skolerne Pedersen,Finn 1.division I
2002 4 6 Andreasen,Per 0.5 h Skolerne Rasmussen,Carsten 1.division I
2002 4 7 Christiansen,Jens J. 0 s Skolerne Jacobsen,Bo 1.division I
2002 4 8 Nielsen,John B. 1 h Skolerne Rewitz,Poul 1.division I
2002 5 1 Bentzen,Eric 0.5 s SK 1968 Holst,Allan 1.division I
2002 5 2 Nielsen,Tommy 0 h SK 1968 Matthiesen,Martin 1.division I
2002 5 3 Jørgensen,Jørgen 0 s SK 1968 Lindfeldt,Magnus 1.division I
2002 5 4 Pedersen,Svend 0.5 h SK 1968 Hansen,Lars 1.division I
2002 5 5 Sørensen,Bent 0 s SK 1968 Bank,Pelle 1.division I
2002 5 6 Andreasen,Per 0 h SK 1968 Søbjerg,Erik 1.division I
2002 5 7 Christiansen,Jens J. 0.5 s SK 1968 Christensen,Thomas 1.division I
2002 5 8 Nielsen,John B. 0 h SK 1968 Leimand,Jens Chr. 1.division I
2002 6 1 Bentzen,Eric 0.5 s Sydkysten Jakobsen,Ole 1.division I
2002 6 2 Nielsen,Tommy 0 h Sydkysten Kristiansen,Jens 1.division I
2002 6 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Sydkysten Hansen,Jacob Øst 1.division I
2002 6 4 Pedersen,Svend 0.5 h Sydkysten Larsen,Steen Skovlund 1.division I
2002 6 5 Sørensen,Bent 1 s Sydkysten Larsen,Peter 1.division I
2002 6 6 Andreasen,Per 1 h Sydkysten Strange,Mikkel 1.division I
2002 6 7 Christiansen,Jens J. 0 s Sydkysten Pedersen,Henrik Dahl 1.division I
2002 6 8 Nielsen,John B. 0 h Sydkysten Pedersen,Hans Dahl 1.division I
2002 7 1 Bentzen,Eric 0 h SK 1934  Mortensen,Erling 1.division I
2002 7 2 Nielsen,Tommy 0.5 s SK 1934  Nicontovic,Semir 1.division I
2002 7 3 Jørgensen,Jørgen 1 h SK 1934  Nielsen,Henning 1.division I
2002 7 4 Pedersen,Svend 1 s SK 1934  Larsen,Erling 1.division I
2002 7 5 Sørensen,Bent 1 h SK 1934  Pedersen,Erik 1.division I
2002 7 6 Andreasen,Per 1 s SK 1934  Jensen,Henrik Sandberg 1.division I
2002 7 7 Christiansen,Jens J. 1 h SK 1934  1.division I
2002 7 8 Nielsen,John B. 1 s SK 1934  1.division I
2002 1 1 Nielsen,Jan 0 s Randers Thorsen,Finn 3.division II
2002 1 2 Olesen,Poul Erik N. 0.5 h Randers Christiansen,Arne 3.division II
2002 1 3 Willumsen,Henrik 1 s Randers Tanggaard,Hans 3.division II
2002 1 4 Poulsen,Eddie 0.5 h Randers Madsen,Svend Aage 3.division II
2002 1 5 Kaysfeld,Henrik 0 s Randers Øe,Oluf 3.division II
2002 1 6 Jensen,Lars 1 h Randers Mortensen,Steen Juul 3.division II
2002 1 7 Bojsen,Bent 0 s Randers Byrge,Henrik 3.division II
2002 1 8 Nielsen,Ole 0 h Randers Rasmussen,Søren 3.division II
2002 2 1 Olesen,Poul Erik N. 1 h Viby Skjoldborg,Jesper 3.division II
2002 2 2 Willumsen,Henrik 1 s Viby Jensen,Jacob Kjær 3.division II
2002 2 3 Poulsen,Eddie 0.5 h Viby Hougaard,Lars G. 3.division II
2002 2 4 Kaysfeld,Henrik 1 s Viby Jensen,Kristian Kjær 3.division II
2002 2 5 Jensen,Lars 0 h Viby Matzen,Henning 3.division II
2002 2 6 Nielsen,Ole 0 s Viby Andersen,Steen Nørgaard 3.division II
2002 2 7 Pedersen,Mogens K. 0 h Viby Poulsen,Morten Kjær 3.division II
2002 2 8 Andreasen,Bjarke 0 s Viby Nielsen,Brian Cetnic 3.division II
2002 3 1 Olesen,Poul Erik N. 0 h Viborg Larsen,Olav D. 3.division II
2002 3 2 Willumsen,Henrik 1 s Viborg Fabrin,Morten 3.division II
2002 3 3 Poulsen,Eddie 1 h Viborg Graves,Peter 3.division II
2002 3 4 Kaysfeld,Henrik 0 s Viborg Larsen,Finn Normann 3.division II
2002 3 5 Jensen,Lars 0.5 h Viborg Andersen,Thomas Klitgård 3.division II
2002 3 6 Nielsen,Ole 0.5 s Viborg Porsgaard,Tom 3.division II
2002 3 7 Gottschalck,Chr. 0.5 h Viborg Søndergaard,Poul 3.division II
2002 3 8 Andreasen,Bjarke 1 s Viborg Thougaard,Simon 3.division II
2002 4 1 Olesen,Poul Erik N. 1 s Aalborg II Alberg,Mads 3.division II
2002 4 2 Willumsen,Henrik 0.5 h Aalborg II Hansen,John Nyholm 3.division II
2002 4 3 Poulsen,Eddie 0 s Aalborg II Hansen,Jørn Bach 3.division II
2002 4 4 Kaysfeld,Henrik 1 h Aalborg II Rasmussen,René 3.division II
2002 4 5 Pedersen,Børge 0 s Aalborg II Momme,Jesper 3.division II
2002 4 6 Jensen,Lars 0.5 h Aalborg II Stage,Jan 3.division II
2002 4 7 Bojsen,Bent 0 s Aalborg II Lysberg,Peter 3.division II
2002 4 8 Nielsen,Ole 1 h Aalborg II Nielsen,Finn Winther 3.division II
2002 5 1 Nielsen,Jan 0.5 s Aars Meyer,Lars 3.division II
2002 5 2 Olesen,Poul Erik N. 0.5 h Aars Kristensen,Jøregen Juul 3.division II
2002 5 3 Willumsen,Henrik 0 s Aars Grabow,Steen 3.division II
2002 5 4 Poulsen,Eddie 0.5 h Aars Christensen,Bent 3.division II
2002 5 5 Kaysfeld,Henrik 1 s Aars Christensen,Allan N. 3.division II
2002 5 6 Pedersen,Børge 0 h Aars Grønhøj,Benny 3.division II
2002 5 7 Bojsen,Bent 0.5 s Aars Jespersen,Hardy 3.division II
2002 5 8 Nielsen,Ole 0.5 h Aars Jacobsen,Kurt 3.division II
2002 6 1 Nielsen,Jan 0.5 h Vejgaard Højfeldt,Erik 3.division II
2002 6 2 Olesen,Poul Erik N. 1 s Vejgaard Pedersen,Claus Rønø 3.division II
2002 6 3 Willumsen,Henrik 1 h Vejgaard Nielsen,Bo Gerner 3.division II
2002 6 4 Poulsen,Eddie 1 s Vejgaard Fog,Jacob 3.division II
2002 6 5 Pedersen,Børge 1 h Vejgaard Rûdinger,Hans Peder 3.division II
2002 6 6 Jensen,Lars 0.5 s Vejgaard Winkler,Torben 3.division II
2002 6 7 Bojsen,Bent 0 h Vejgaard Rasmussen,Casper A 3.division II
2002 6 8 Nielsen,Ole 0.5 s Vejgaard Hess-Nielsen,Nikolaj 3.division II
2002 7 1 Nielsen,Jan 0.5 s Nordre III Thomassen,Poul 3.division II
2002 7 2 Olesen,Poul Erik N. 0 h Nordre III Møller,Leif 3.division II
2002 7 3 Willumsen,Henrik 1 s Nordre III Thomassen,Ulrik 3.division II
2002 7 4 Poulsen,Eddie 1 h Nordre III Noe,Lars 3.division II
2002 7 5 Kaysfeld,Henrik 0 s Nordre III Andersen,Henning 3.division II
2002 7 6 Pedersen,Børge 0 h Nordre III Hardlei,Kim 3.division II
2002 7 7 Jensen,Lars 0 s Nordre III Nørgaard,Mikkel 3.division II
2002 7 8 Nielsen,Ole 1 h Nordre III Hansen,Mikkel 3.division II
2002 1 1 Pedersen,Mogens K. 0.5 s Sæby Andersen,Richard M-rækken III
2002 1 2 Lunden,Henrik 1 h Sæby Jensen,Jensen M-rækken III
2002 1 3 Hove,Arne 0.5 s Sæby Hansen,Jens E. M-rækken III
2002 1 4 Dyhr,Søren 0.5 h Sæby Christiansen,Allan M-rækken III
2002 1 5 Gottschalck,Chr. 0 s Sæby Foli,Karsten M-rækken III
2002 1 6 Holmstrøm,Johan 1 h Sæby Pedersen,Kewin M-rækken III
2002 1 7 Petersen,Jan 0 s Sæby Riis,Jens M-rækken III
2002 1 8 Andreasen,Bjarke 1 h Sæby Andersen,Brian M-rækken III
2002 2 1 M-rækken III
2002 2 2 M-rækken III
2002 2 3 M-rækken III
2002 2 4 M-rækken III
2002 2 5 M-rækken III
2002 2 6 M-rækken III
2002 2 7 M-rækken III
2002 2 8 M-rækken III
2002 3 1 M-rækken III
2002 3 2 M-rækken III
2002 3 3 M-rækken III
2002 3 4 M-rækken III
2002 3 5 M-rækken III
2002 3 6 M-rækken III
2002 3 7 M-rækken III
2002 3 8 M-rækken III
2002 4 1 Pedersen,Mogens K. 1 s Aalborg III Rasmussen,Hans Peter M-rækken III
2002 4 2 Lunden,Henrik 1 h Aalborg III Bech,Thomas M-rækken III
2002 4 3 Madsen,Ole Rysgaard 1 s Aalborg III Willumsen,Gert M-rækken III
2002 4 4 Hove,Arne 0.5 h Aalborg III Fjordside,Arne M-rækken III
2002 4 5 Dyhr,Søren 0 s Aalborg III Jensen,Thomas H. M-rækken III
2002 4 6 Gottschalck,Chr. 0.5 h Aalborg III Guldberg,Torben M-rækken III
2002 4 7 Holmstrøm,Johan 1 s Aalborg III Hansen,Sune M-rækken III
2002 4 8 Andreasen,Bjarke 1 h Aalborg III Møller,Kim M-rækken III
2002 5 1 Bisgaard,Peter 1 s Nibe Pedersen,Niels M-rækken III
2002 5 2 Lunden,Henrik 0.5 h Nibe Nielsen,Mogens M-rækken III
2002 5 3 Hove,Arne 1 s Nibe Thomsen,Søren M-rækken III
2002 5 4 Dyhr,Søren 0.5 h Nibe Pape,Jan M-rækken III
2002 5 5 Holmstrøm,Johan 1 s Nibe Jensen,Kresten M-rækken III
2002 5 6 Hermansen,Mogens 0.5 h Nibe Andersen,Aage M-rækken III
2002 5 7 Andreasen,Bjarke 0.5 s Nibe Jasarevic,Husein M-rækken III
2002 5 8 Kragh,Erling 1 h Nibe Dizoarevic,Ismet M-rækken III
2002 6 1 M-rækken III
2002 6 2 M-rækken III
2002 6 3 M-rækken III
2002 6 4 M-rækken III
2002 6 5 M-rækken III
2002 6 6 M-rækken III
2002 6 7 M-rækken III
2002 6 8 M-rækken III
2002 7 1 M-rækken III
2002 7 2 M-rækken III
2002 7 3 M-rækken III
2002 7 4 M-rækken III
2002 7 5 M-rækken III
2002 7 6 M-rækken III
2002 7 7 M-rækken III
2002 7 8 M-rækken III
2001 1 1 Bentzen,Eric 1 s Nørresundby II Olesen,Poul Erik N. 2.division I
2001 1 2 Pedersen,Svend 0 h Nørresundby II Nielsen,Jan 2.division I
2001 1 3 Nielsen,Tommy 0.5 s Nørresundby II Poulsen,Eddie 2.division I
2001 1 4 Christiansen,Jens J. 0.5 h Nørresundby II Pedersen,Børge 2.division I
2001 1 5 Sørensen,Bent 0.5 s Nørresundby II Willumsen,Henrik 2.division I
2001 1 6 Andreasen,Per 0.5 h Nørresundby II Kaysfeld,Henrik 2.division I
2001 1 7 Nielsen,John B. 0 s Nørresundby II Bojsen,Jesper 2.division I
2001 1 8 Jensen,Lars 0.5 h Nørresundby II Bisgaard,Peter 2.division I
2001 2 1 Bentzen,Eric 0.5 h Haderslev Krog,Carsten 2.division I
2001 2 2 Pedersen,Svend 1 s Haderslev Bjørnskov,Kai C. 2.division I
2001 2 3 Jørgensen,Jørgen 1 h Haderslev Hermannsen,Allan 2.division I
2001 2 4 Nielsen,Tommy 1 s Haderslev Hansen,Carsten 2.division I
2001 2 5 Christiansen,Jens J. 0.5 h Haderslev Hye,Allan 2.division I
2001 2 6 Sørensen,Bent 1 s Haderslev Mogensen,Claus 2.division I
2001 2 7 Andreasen,Per 1 h Haderslev Vognsen,Hans Henrik 2.division I
2001 2 8 Nielsen,John B. 0.5 s Haderslev Poulsen,Ole T. 2.division I
2001 3 1 Bentzen,Eric 0.5 s Læseforeningen Friis,Carsten Bank 2.division I
2001 3 2 Pedersen,Svend 0 h Læseforeningen Stentebjerg,Per 2.division I
2001 3 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Læseforeningen Rud,Morten 2.division I
2001 3 4 Nielsen,Tommy 1 h Læseforeningen Skow,Jannick 2.division I
2001 3 5 Christiansen,Jens J. 0.5 s Læseforeningen Vollertsen,Robert 2.division I
2001 3 6 Sørensen,Bent 1 h Læseforeningen Grau,Peter 2.division I
2001 3 7 Andreasen,Per 0.5 s Læseforeningen Hansen,René Rauer 2.division I
2001 3 8 Nielsen,John B. 1 h Læseforeningen Jacobsen,Martin 2.division I
2001 4 1 Bentzen,Eric 0.5 h Kjellerup Kristensen,Leif 2.division I
2001 4 2 Pedersen,Svend 0 s Kjellerup Christensen,Paw 2.division I
2001 4 3 Jørgensen,Jørgen 1 h Kjellerup Pedersen,Jacob 2.division I
2001 4 4 Christiansen,Jens J. 1 s Kjellerup Ladegaard,Søren 2.division I
2001 4 5 Sørensen,Bent 0.5 h Kjellerup Nilsson,Erik 2.division I
2001 4 6 Andreasen,Per 1 s Kjellerup Mejrup,Søren 2.division I
2001 4 7 Nielsen,John B. 1 h Kjellerup Jensen,Kim Lund 2.division I
2001 4 8 Poulsen,Eddie 0 s Kjellerup Pedersen,Olaf Corydon 2.division I
2001 5 1 Bentzen,Eric 1 s SK 1968 II Agergaard,Lars 2.division I
2001 5 2 Pedersen,Svend 0.5 h SK 1968 II Mortensen,John 2.division I
2001 5 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 s SK 1968 II Guindy,Esmat 2.division I
2001 5 4 Nielsen,Tommy 1 h SK 1968 II Steffensen,Torben 2.division I
2001 5 5 Christiansen,Jens J. 0.5 s SK 1968 II Bangsbo,Allan 2.division I
2001 5 6 Sørensen,Bent 0.5 h SK 1968 II Pedersen,Bjarne 2.division I
2001 5 7 Andreasen,Per 1 s SK 1968 II Bjerre,Tavs 2.division I
2001 5 8 Nielsen,John B. 1 h SK 1968 II Cordes,Steffen 2.division I
2001 6 1 Bentzen,Eric 1 h Jetsmark Nielsen,Jens Ove Fries 2.division I
2001 6 2 Pedersen,Svend 0.5 s Jetsmark Rasmussen,Allan 2.division I
2001 6 3 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Jetsmark Jensen,Bjarke 2.division I
2001 6 4 Nielsen,Tommy 1 s Jetsmark Christensen,Stefan 2.division I
2001 6 5 Christiansen,Jens J. 1 h Jetsmark Rathlev,Jacob 2.division I
2001 6 6 Sørensen,Bent 1 s Jetsmark Grubert,Christian 2.division I
2001 6 7 Andreasen,Per 1 h Jetsmark Rasmussen,Henning 2.division I
2001 6 8 Nielsen,John B. 1 s Jetsmark Hoffmann,Tobias 2.division I
2001 7 1 Bentzen,Eric 0.5 s Holstebro Pedersen,Jan Rode 2.division I
2001 7 2 Pedersen,Svend 1 h Holstebro Jepsen,Thomas 2.division I
2001 7 3 Jørgensen,Jørgen 1 s Holstebro Nielsen,Poul Erik 2.division I
2001 7 4 Nielsen,Tommy 0.5 h Holstebro Høiberg,Erling 2.division I
2001 7 5 Christiansen,Jens J. 1 s Holstebro Rindum,Sigurd 2.division I
2001 7 6 Sørensen,Bent 1 h Holstebro Jacobsen,Henrik 2.division I
2001 7 7 Andreasen,Per 0.5 s Holstebro Nielsen,Henrik L. 2.division I
2001 7 8 Nielsen,John B. 1 h Holstebro Thomsen,Alfred 2.division I
2001 2 1 Olesen,Poul Erik N. 0 h Jetsmark Nielsen,Jens Ove Fries 2.division II
2001 2 2 Nielsen,Jan 0 s Jetsmark Rasmussen,Allan 2.division II
2001 2 3 Poulsen,Eddie 0 h Jetsmark Jensen,Bjarke 2.division II
2001 2 4 Willumsen,Henrik 0 s Jetsmark Christensen,Stefan 2.division II
2001 2 5 Kaysfeld,Henrik 0 h Jetsmark Rathlev,Jacob 2.division II
2001 2 6 Bojsen,Jesper 0.5 s Jetsmark Grubert,Christian 2.division II
2001 2 7 Jensen,Lars 0 h Jetsmark Rasmussen,Henning 2.division II
2001 2 8 Bisgaard,Peter 0 s Jetsmark Hoffmann,Tobias 2.division II
2001 3 1 Olesen,Poul Erik N. 0 s Kjellerup Kristensen,Leif 2.division II
2001 3 2 Nielsen,Jan 1 h Kjellerup Christensen,Paw 2.division II
2001 3 3 Poulsen,Eddie 0 s Kjellerup Pedersen,Jacob 2.division II
2001 3 4 Bojsen,Jesper 0.5 h Kjellerup Ladegaard,Søren 2.division II
2001 3 5 Jensen,Lars 0.5 s Kjellerup Nilsson,Erik 2.division II
2001 3 6 Bisgaard,Peter 1 h Kjellerup Mejrup,Søren 2.division II
2001 3 7 Pedersen,Mogens K. 0 s Kjellerup Andersen,Lars 2.division II
2001 3 8 Bojsen,Bent 0 h Kjellerup Jensen,Kim Lund 2.division II
2001 4 1 Olesen,Poul Erik N. 0 h SK 1968 II Hansen,Bjarne 2.division II
2001 4 2 Nielsen,Jan 0.5 s SK 1968 II Mortensen,John 2.division II
2001 4 3 Willumsen,Henrik 1 h SK 1968 II Guindy,Esmat 2.division II
2001 4 4 Kaysfeld,Henrik 0 s SK 1968 II Steffensen,Torben 2.division II
2001 4 5 Bojsen,Jesper 0.5 h SK 1968 II Bangsbo,Allan 2.division II
2001 4 6 Bisgaard,Peter 0 s SK 1968 II Pedersen,Bjarne 2.division II
2001 4 7 Pedersen,Mogens K. 0.5 h SK 1968 II Bjerre,Tavs 2.division II
2001 4 8 Nielsen,Lars 0 s SK 1968 II Cordes,Steffen 2.division II
2001 5 1 Olesen,Poul Erik N. 1 s Haderslev Light,Bjarne 2.division II
2001 5 2 Nielsen,Jan 0 h Haderslev Bjørnskov,Kai C. 2.division II
2001 5 3 Poulsen,Eddie 0 s Haderslev Hermannsen,Allan 2.division II
2001 5 4 Pedersen,Børge 0.5 h Haderslev Hansen,Carsten 2.division II
2001 5 5 Willumsen,Henrik 1 s Haderslev Hye,Allan 2.division II
2001 5 6 Kaysfeld,Henrik 0.5 h Haderslev Jönk,Gert 2.division II
2001 5 7 Bojsen,Jesper 0.5 s Haderslev Munch,Anders 2.division II
2001 5 8 Jensen,Lars 0.5 h Haderslev Straarup,Eigil 2.division II
2001 6 1 Olesen,Poul Erik N. 1 h Holstebro Pedersen,Jan Rode 2.division II
2001 6 2 Poulsen,Eddie 0.5 s Holstebro Jepsen,Thomas 2.division II
2001 6 3 Pedersen,Børge 0.5 h Holstebro Nielsen,Poul Erik 2.division II
2001 6 4 Willumsen,Henrik 0 s Holstebro Høiberg,Erling 2.division II
2001 6 5 Kaysfeld,Henrik 1 h Holstebro Østergaard,Bjarne 2.division II
2001 6 6 Bojsen,Jesper 0 s Holstebro Rindum,Sigurd 2.division II
2001 6 7 Jensen,Lars 1 h Holstebro Jacobsen,Henrik 2.division II
2001 6 8 Nielsen,Ole 1 s Holstebro Nielsen,Henrik L. 2.division II
2001 7 1 Olesen,Poul Erik N. 0 s Læseforeningen Friis,Carsten Bank 2.division II
2001 7 2 Nielsen,Jan 1 h Læseforeningen Stentebjerg,Per 2.division II
2001 7 3 Poulsen,Eddie 0 s Læseforeningen Rud,Morten 2.division II
2001 7 4 Pedersen,Børge 0 h Læseforeningen Skow,Jannick 2.division II
2001 7 5 Willumsen,Henrik 0.5 s Læseforeningen Moestrup,Jørn 2.division II
2001 7 6 Kaysfeld,Henrik 0.5 h Læseforeningen Vollertsen,Robert 2.division II
2001 7 7 Bojsen,Jesper 0.5 s Læseforeningen Grau,Peter 2.division II
2001 7 8 Jensen,Lars 1 h Læseforeningen Hansen,René Rauer 2.division II
2000 1 1 Bentzen,Eric 1 s Århus Pedersen,Erik 1.division I
2000 1 2 Andreasen,Per 0.5 h Århus Pedersen,Daniel V. 1.division I
2000 1 3 Sørensen,Bent 0 s Århus Skytte,Rasmus 1.division I
2000 1 4 Pedersen,Svend 0.5 h Århus Olsen,Heini 1.division I
2000 1 5 Nielsen,Tommy 0.5 s Århus Husted,Peter 1.division I
2000 1 6 Nielsen,John B. 0 h Århus Löwenstein,Nicolai 1.division I
2000 1 7 Nielsen,Jan 0 s Århus Sørensen,Michael D. 1.division I
2000 1 8 Christiansen,Jens J. 0 h Århus Olsen,Aage 1.division I
2000 2 1 Bentzen,Eric 0 s Helsinge Nielsen,Peter Heine 1.division I
2000 2 2 Andreasen,Per 0 h Helsinge Schandorf,Lars 1.division I
2000 2 3 Sørensen,Bent 0 s Helsinge Hall,Jesper 1.division I
2000 2 4 Pedersen,Svend 1 h Helsinge Kristiansen,Jens 1.division I
2000 2 5 Nielsen,Tommy 0 s Helsinge Bekker-Jensen,Simon 1.division I
2000 2 6 Nielsen,John B. 0 h Helsinge Nielsen,Niels J. Fries 1.division I
2000 2 7 Nielsen,Jan 0 s Helsinge Bekker-Jensen,David 1.division I
2000 2 8 Christiansen,Jens J. 1 h Helsinge Sylvan,Jacob 1.division I
2000 3 1 Bentzen,Eric 0 h SK 1934 Hansen, Lars BO 1.division I
2000 3 2 Andreasen,Per 0 s SK 1934 Danielsen,Henrik 1.division I
2000 3 3 Sørensen,Bent 0 h SK 1934 Mortensen,Erling 1.division I
2000 3 4 Pedersen,Svend 0 s SK 1934 Antonsen,Mikkel 1.division I
2000 3 5 Nielsen,Tommy 0.5 h SK 1934 Nikontovic,Semir 1.division I
2000 3 6 Nielsen,John B. 0 s SK 1934 Nielsen, Jens Hartung 1.division I
2000 3 7 Nielsen,Jan 0 h SK 1934 Nielsen,Henning 1.division I
2000 3 8 Christiansen,Jens J. 0.5 s SK 1934 Kristensen,Kasper 1.division I
2000 4 1 Bentzen,Eric 0.5 s Nordre Berg,Klaus 1.division I
2000 4 2 Andreasen,Per 0.5 h Nordre Kjeldsen,Jens 1.division I
2000 4 3 Sørensen,Bent 0.5 s Nordre Pedersen,Nikolai V. 1.division I
2000 4 4 Pedersen,Svend 1 h Nordre Boe,Mads 1.division I
2000 4 5 Nielsen,Tommy 0 s Nordre Pedersen,Jan 1.division I
2000 4 6 Nielsen,John B. 0.5 h Nordre Nielsen,Poul Erik 1.division I
2000 4 7 Nielsen,Jan 0 s Nordre Høiberg,Nina 1.division I
2000 4 8 Christiansen,Jens J. 1 h Nordre Christensen,Jan 1.division I
2000 5 1 Bentzen,Eric 1 h Skolerne Sørensen,Jan 1.division I
2000 5 2 Andreasen,Per 0 s Skolerne Ochsner,Thomas 1.division I
2000 5 3 Sørensen,Bent 0.5 h Skolerne Pedersen,Finn 1.division I
2000 5 4 Pedersen,Svend 1 s Skolerne Rewitz,Poul 1.division I
2000 5 5 Nielsen,Tommy 0.5 h Skolerne Jacobsen,Bo 1.division I
2000 5 6 Nielsen,John B. 0.5 s Skolerne Rasmussen,Carsten 1.division I
2000 5 7 Nielsen,Jan 0.5 h Skolerne Palo,Davor 1.division I
2000 5 8 Christiansen,Jens J. 1 s Skolerne Bækgaard,Martin 1.division I
2000 6 1 Bentzen,Eric 0.5 s Sydøstfyn Pedersen,Steffen 1.division I
2000 6 2 Andreasen,Per 0 h Sydøstfyn Borbjerggaard,Lars 1.division I
2000 6 3 Sørensen,Bent 0 s Sydøstfyn Rath,Ulrik 1.division I
2000 6 4 Pedersen,Svend 0.5 h Sydøstfyn Nordenbæk,Jan 1.division I
2000 6 5 Nielsen,Tommy 0 s Sydøstfyn Jensen,Vagn 1.division I
2000 6 6 Nielsen,John B. 0 h Sydøstfyn Ejdum,Søren 1.division I
2000 6 7 Nielsen,Jan 1 s Sydøstfyn Wilton,Lars 1.division I
2000 6 8 Christiansen,Jens J. 1 h Sydøstfyn Mikkelsen,Jacob 1.division I
2000 7 1 Bentzen,Eric 0 h Brønshøj Høi,Carsten 1.division I
2000 7 2 Andreasen,Per 0.5 s Brønshøj Palm,Nikolaj 1.division I
2000 7 3 Sørensen,Bent 1 h Brønshøj Andersen,Kåre Visssing 1.division I
2000 7 4 Pedersen,Svend 0.5 s Brønshøj Petersen,Steen 1.division I
2000 7 5 Nielsen,Tommy 1 h Brønshøj Petersen,Peter Brondt 1.division I
2000 7 6 Nielsen,John B. 0 s Brønshøj Yssing,Klaus 1.division I
2000 7 7 Nielsen,Jan 0.5 h Brønshøj Paaske,Asger 1.division I
2000 7 8 Christiansen,Jens J. 0.5 s Brønshøj Andersen,Niels Erik 1.division I
2000 1 1 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Frem Renboe,John 2.division II
2000 1 2 Olesen,Poul Erik N. 0 h Frem Skaanning,Kim 2.division II
2000 1 3 Beyerholm,Arne 0 s Frem Jepsen,Svend 2.division II
2000 1 4 Poulsen,Eddie 1 h Frem Nielsen,Niels Erik 2.division II
2000 1 5 Willumsen,Henrik 1 s Frem Jensen,Lars M. 2.division II
2000 1 6 Pedersen,Børge 1 h Frem Frantsen,Tom 2.division II
2000 1 7 Kaysfeld,Henrik 1 s Frem Mathiesen,Erik 2.division II
2000 1 8 Jensen,Lars 0 h Frem Nykjær,Jess 2.division II
2000 2 1 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Evans Madsen,Peder 2.division II
2000 2 2 Olesen,Poul Erik N. 0.5 h Evans Sørensen,Preben 2.division II
2000 2 3 Beyerholm,Arne 0.5 s Evans Aaskov,Jørgen 2.division II
2000 2 4 Poulsen,Eddie 0.5 h Evans Nielsen,Simon S. 2.division II
2000 2 5 Willumsen,Henrik 1 s Evans Lysdal,Knud 2.division II
2000 2 6 Pedersen,Børge 0.5 h Evans Dahl,Christian 2.division II
2000 2 7 Jensen,Lars 0.5 s Evans Laursen,Bjørn 2.division II
2000 2 8 Bojsen,Jesper 1 h Evans Campara,Zijad 2.division II
2000 3 1 Jørgensen,Jørgen 1 h Haderslev Light,Bjarne 2.division II
2000 3 2 Beyerholm,Arne 0.5 s Haderslev Bangsbo,Allan 2.division II
2000 3 3 Poulsen,Eddie 0.5 h Haderslev Bjørnskov,Kai C. 2.division II
2000 3 4 Willumsen,Henrik 0 s Haderslev Gemzøe,Jakob 2.division II
2000 3 5 Pedersen,Børge 1 h Haderslev Hermannsen,Allan 2.division II
2000 3 6 Kaysfeld,Henrik 0 s Haderslev Hansen,Carsten 2.division II
2000 3 7 Jensen,Lars 0.5 h Haderslev Mogensen,Claus 2.division II
2000 3 8 Bojsen,Jesper 0.5 s Haderslev Andersen,Christian 2.division II
2000 4 1 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Nordre II Johansen,Morten 2.division II
2000 4 2 Olesen,Poul Erik N. 0 h Nordre II Abildlund,Jens 2.division II
2000 4 3 Beyerholm,Arne 0.5 s Nordre II Danstrup,Niels 2.division II
2000 4 4 Poulsen,Eddie 1 h Nordre II Holst,Per 2.division II
2000 4 5 Willumsen,Henrik 0.5 s Nordre II Poulsen,Michael 2.division II
2000 4 6 Pedersen,Børge 1 h Nordre II Becher,Jan 2.division II
2000 4 7 Kaysfeld,Henrik 1 s Nordre II Hansen,Per 2.division II
2000 4 8 Jensen,Lars 0 h Nordre II Rewitz,Jan 2.division II
2000 5 1 Jørgensen,Jørgen 0.5 s SK 1968  Holst,Allan 2.division II
2000 5 2 Olesen,Poul Erik N. 0.5 h SK 1968  Matthiesen,Martin 2.division II
2000 5 3 Beyerholm,Arne 0 s SK 1968  Lindfeldt,Magnus 2.division II
2000 5 4 Poulsen,Eddie 0.5 h SK 1968  Hansen,Lars 2.division II
2000 5 5 Willumsen,Henrik 0 s SK 1968  Bank,Pelle 2.division II
2000 5 6 Pedersen,Børge 0 h SK 1968  Brautsch,Søren 2.division II
2000 5 7 Kaysfeld,Henrik 0.5 s SK 1968  Søbjerg,Erik 2.division II
2000 5 8 Jensen,Lars 0.5 h SK 1968  Larsen,Allan 2.division II
2000 6 1 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Kjellerup Kristensen,Leif 2.division II
2000 6 2 Olesen,Poul Erik N. 0 s Kjellerup Christensen,Paw 2.division II
2000 6 3 Beyerholm,Arne 0.5 h Kjellerup Ladegaard,Søren 2.division II
2000 6 4 Willumsen,Henrik 0.5 s Kjellerup Bjørn,Morten 2.division II
2000 6 5 Pedersen,Børge 0.5 h Kjellerup Nilsson,Erik 2.division II
2000 6 6 Kaysfeld,Henrik 0 s Kjellerup Mejrup,Søren 2.division II
2000 6 7 Jensen,Lars 1 h Kjellerup Jensen,Kim Lund 2.division II
2000 6 8 Bojsen,Jesper 1 s Kjellerup Pedersen,Olaf Corydon 2.division II
2000 7 1 Jørgensen,Jørgen 0.5 h SK 1968 II Søbjerg,Erik 2.division II
2000 7 2 Olesen,Poul Erik N. 0.5 s SK 1968 II Alkærsig,Ole 2.division II
2000 7 3 Beyerholm,Arne 0.5 h SK 1968 II Hansen,Bjarne 2.division II
2000 7 4 Poulsen,Eddie 0 s SK 1968 II Mortensen,John 2.division II
2000 7 5 Willumsen,Henrik 0 h SK 1968 II Steffensen,Torben 2.division II
2000 7 6 Pedersen,Børge 0.5 s SK 1968 II Pedersen,Bjarne 2.division II
2000 7 7 Kaysfeld,Henrik 0 h SK 1968 II Kristinsson,Baldur 2.division II
2000 7 8 Jensen,Lars 0 s SK 1968 II Cordes,Steffen 2.division II
2000 1 1 Bojsen,Jesper 1 s Sæby Andersen,Richard M-rækken III
2000 1 2 Nøhr,Finn 0.5 h Sæby Pedersen,Svend Erik M-rækken III
2000 1 3 Bisgaard,Peter 1 s Sæby Jensen,Jens C. M-rækken III
2000 1 4 Nielsen,Ole 1 h Sæby Hansen,Jens E. M-rækken III
2000 1 5 Dyhr,Søren 0.5 s Sæby Foli,Karsten M-rækken III
2000 1 6 Nielsen,Lars 1 h Sæby Vittrup,Thomas M-rækken III
2000 1 7 Holmstrøm,Johan 1 s Sæby Riis,Jens M-rækken III
2000 1 8 Sørensen,Svend Aage 0 h Sæby Grøn,Niels M-rækken III
2000 2 1 Bisgaard,Peter 0.5 h Aars Lars Meyer M-rækken III
2000 2 2 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Aars Jørgen Juul Kristensen M-rækken III
2000 2 3 Nielsen,Ole 1 h Aars Hans Kelstrup M-rækken III
2000 2 4 Hove,Arne 0 s Aars Jimmy Andersen M-rækken III
2000 2 5 Dyhr,Søren 0.5 h Aars Bent Christensen M-rækken III
2000 2 6 Nielsen,Lars 0 s Aars Allan N. Christensen M-rækken III
2000 2 7 Hermansen,Mogens 1 h Aars Benny Grønhøj M-rækken III
2000 2 8 Holmstrøm,Johan 1 s Aars Kurt Jacobsen M-rækken III
2000 3 1 Bisgaard,Peter 0.5 h Abybro Kurt Pedersen M-rækken III
2000 3 2 Per Grevlund 1 s Abybro Karsten Nielsen M-rækken III
2000 3 3 Nielsen,Ole 0 h Abybro Kristian Pedersen M-rækken III
2000 3 4 Hove,Arne 1 s Abybro Jens-Erik Christensen M-rækken III
2000 3 5 Dyhr,Søren 1 h Abybro Hans Møller Nielsen M-rækken III
2000 3 6 Nielsen,Lars 1 s Abybro Birger Andersen M-rækken III
2000 3 7 Hermansen,Mogens 1 h Abybro Allan Nielsen M-rækken III
2000 3 8 Pedersen,Helle K. 1 s Abybro M-rækken III
2000 4 1 Bojsen,Jesper 1 s Nibe Niels Pedersen M-rækken III
2000 4 2 Bisgaard,Peter 0.5 h Nibe Mogens Nielsen M-rækken III
2000 4 3 Madsen,Ole Rysgaard 0 s Nibe Søren Thomsen M-rækken III
2000 4 4 Per Grevlund 1 h Nibe Kristen Jensen M-rækken III
2000 4 5 Nielsen,Ole 0 s Nibe Jan Pape M-rækken III
2000 4 6 Hove,Arne 1 h Nibe Aage Andersen M-rækken III
2000 4 7 Dyhr,Søren 1 s Nibe Husein Jasarevi M-rækken III
2000 4 8 Nielsen,Lars 0.5 h Nibe Erling Lauerersen M-rækken III
2000 5 1 Bojsen,Jesper 0.5 h Aalborg II John Nyholm Hansen M-rækken III
2000 5 2 Bisgaard,Peter 1 s Aalborg II Jan Stage M-rækken III
2000 5 3 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 h Aalborg II Kim Houlberg M-rækken III
2000 5 4 Nielsen,Ole 0.5 s Aalborg II Jørn Bach Hansen M-rækken III
2000 5 5 Hove,Arne 0 h Aalborg II Mads Jacobsen M-rækken III
2000 5 6 Dyhr,Søren 0 s Aalborg II René Rasmussen M-rækken III
2000 5 7 Gottschalck,Chr. 0 h Aalborg II Thomas Heine Bech M-rækken III
2000 5 8 Holmstrøm,Johan 0 s Aalborg II Jesper Momme M-rækken III
2000 6 1 Bojsen,Jesper 0 s Frederikshavn Mads A. Overmark M-rækken III
2000 6 2 Bisgaard,Peter 0.5 h Frederikshavn Henry Kjærgård M-rækken III
2000 6 3 Per Grevlund 1 s Frederikshavn Khaled Monawar  M-rækken III
2000 6 4 Nielsen,Ole 0.5 h Frederikshavn Sten Filskov M-rækken III
2000 6 5 Hove,Arne 0 s Frederikshavn Preben Jensen M-rækken III
2000 6 6 Dyhr,Søren 0 h Frederikshavn John Jacobsen M-rækken III
2000 6 7 Nielsen,Lars 0.5 s Frederikshavn Claus M. Andersen M-rækken III
2000 6 8 Hermansen,Mogens 0 h Frederikshavn Carsten Nordentoft M-rækken III
2000 7 1 Bojsen,Jesper 1 h Hjørring Jens Kølbæk M-rækken III
2000 7 2 Bisgaard,Peter 0 s Hjørring Jens Johan Christensen M-rækken III
2000 7 3 Madsen,Ole Rysgaard 0 h Hjørring Michael Simonsen M-rækken III
2000 7 4 Nielsen,Ole 0 s Hjørring Kenneth Svendinggård M-rækken III
2000 7 5 Hove,Arne 0.5 h Hjørring Jim Jensen M-rækken III
2000 7 6 Dyhr,Søren 1 s Hjørring Tommy Troelsen M-rækken III
2000 7 7 Hermansen,Mogens 0.5 h Hjørring Peter Hansen M-rækken III
2000 7 8 Gottschalck,Chr. 0 s Hjørring Daniel Dandanell M-rækken III
1999 1 1 Bentzen,Eric 0.5 s Nørresundby II Beyerholm,Arne 2.division I
1999 1 2 Sørensen,Bent 1 h Nørresundby II Olesen,Poul Erik N. 2.division I
1999 1 3 Larsen,Olav D. 1 s Nørresundby II Poulsen,Eddie 2.division I
1999 1 4 Pedersen,Svend 1 h Nørresundby II Kaysfeld,Henrik 2.division I
1999 1 5 Jørgensen,Jørgen 1 s Nørresundby II Bojsen,Jesper 2.division I
1999 1 6 Christiansen,Jens J. 0.5 h Nørresundby II Willumsen,Henrik 2.division I
1999 1 7 Nielsen,John B. 0.5 s Nørresundby II Jensen,Lars 2.division I
1999 1 8 Pedersen,Børge 0 h Nørresundby II Bisgaard,Peter 2.division I
1999 2 1 Bentzen,Eric 1 s Evans Steffensen,Torben 2.division I
1999 2 2 Sørensen,Bent 0 h Evans Aaskov,Jørgen 2.division I
1999 2 3 Larsen,Olav D. 0.5 s Evans Madsen,Peder 2.division I
1999 2 4 Pedersen,Svend 0.5 h Evans Sørensen,Preben 2.division I
1999 2 5 Andreasen,Per 0.5 s Evans Lysdal,Knud 2.division I
1999 2 6 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Evans Hansen,Thomas 2.division I
1999 2 7 Christiansen,Jens J. 0.5 s Evans Nielsen,Simon S. 2.division I
1999 2 8 Nielsen,John B. 1 h Evans Dahl,Christian 2.division I
1999 3 1 Bentzen,Eric 0.5 h SK 1968 Hansen,Lars 2.division I
1999 3 2 Sørensen,Bent 0.5 s SK 1968 Matthiesen,Martin 2.division I
1999 3 3 Larsen,Olav D. 1 h SK 1968 Bank,Pelle 2.division I
1999 3 4 Pedersen,Svend 0.5 s SK 1968 Lindfeldt,Magnus 2.division I
1999 3 5 Andreasen,Per 0.5 h SK 1968 Brautsch,Søren 2.division I
1999 3 6 Jørgensen,Jørgen 0 s SK 1968 Christensen,Thomas 2.division I
1999 3 7 Christiansen,Jens J. 1 h SK 1968 Lindestrøm,Torsten 2.division I
1999 3 8 Nielsen,John B. 0 s SK 1968 Søbjerg,Erik 2.division I
1999 4 1 Bentzen,Eric 1 h Holstebro Husted,Peter 2.division I
1999 4 2 Sørensen,Bent 0 s Holstebro Jepsen,Thomas 2.division I
1999 4 3 Larsen,Olav D. 1 h Holstebro Høiberg,Erling 2.division I
1999 4 4 Pedersen,Svend 1 s Holstebro Nielsen,Poul Erik 2.division I
1999 4 5 Andreasen,Per 1 h Holstebro Præstholm,Arne 2.division I
1999 4 6 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Holstebro Thomsen,Alfred 2.division I
1999 4 7 Christiansen,Jens J. 1 h Holstebro Nielsen,Henrik 2.division I
1999 4 8 Nielsen,John B. 1 s Holstebro Nielsen,Kenneth 2.division I
1999 5 1 Bentzen,Eric 1 s SK 1968 II Hansen,Bjarne 2.division I
1999 5 2 Sørensen,Bent 0.5 h SK 1968 II Alkærsig,Ole 2.division I
1999 5 3 Larsen,Olav D. 1 s SK 1968 II Guindy,Esmat 2.division I
1999 5 4 Pedersen,Svend 0.5 h SK 1968 II Pedersen,Bjarne 2.division I
1999 5 5 Andreasen,Per 0.5 s SK 1968 II Harholm,Uffe,Jes 2.division I
1999 5 6 Jørgensen,Jørgen 1 h SK 1968 II Cordes,Steffen 2.division I
1999 5 7 Christiansen,Jens J. 0 s SK 1968 II Kristinson,Baldur 2.division I
1999 5 8 Nielsen,John B. 0.5 h SK 1968 II Bjerre,Tavs 2.division I
1999 6 1 Bentzen,Eric 1 h Aalborg Nielsen,Jørgen 2.division I
1999 6 2 Sørensen,Bent 0.5 s Aalborg Hjorth,Torben 2.division I
1999 6 3 Larsen,Olav D. 0.5 h Aalborg Andersen,Frank 2.division I
1999 6 4 Pedersen,Svend 1 s Aalborg Sønderstrup,Bjarne 2.division I
1999 6 5 Andreasen,Per 1 h Aalborg Hansen,John Nyholm 2.division I
1999 6 6 Jørgensen,Jørgen 0.5 s Aalborg Thomsen,Anders 2.division I
1999 6 7 Christiansen,Jens J. 1 h Aalborg Rasmussen,René 2.division I
1999 6 8 Nielsen,John B. 0.5 s Aalborg Houlberg,Kim 2.division I
1999 7 1 Bentzen,Eric 0.5 s Haderslev Light,Bjarne 2.division I
1999 7 2 Sørensen,Bent 0.5 h Haderslev Bangsbo,Allan 2.division I
1999 7 3 Larsen,Olav D. 1 s Haderslev Hermannsen,Allan 2.division I
1999 7 4 Pedersen,Svend 0 h Haderslev Bjørnskov,Kai C. 2.division I
1999 7 5 Andreasen,Per 0.5 s Haderslev Gemzøe,Jakob 2.division I
1999 7 6 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Haderslev Mogensen,Claus 2.division I
1999 7 7 Christiansen,Jens J. 0 s Haderslev Hansen,Carsten 2.division I
1999 7 8 Nielsen,John B. 1 h Haderslev Munch,Anders 2.division I
1999 2 1 Beyerholm,Arne 0.5 s Aalborg Nielsen,Jørgen 2.division II
1999 2 2 Olesen,Poul Erik N. 1 h Aalborg Hjorth,Torben 2.division II
1999 2 3 Pedersen,Børge 0.5 s Aalborg Andersen,Frank 2.division II
1999 2 4 Poulsen,Eddie 1 h Aalborg Sønderstrup,Bjarne 2.division II
1999 2 5 Kaysfeld,Henrik 0.5 s Aalborg Hansen,John Nyholm 2.division II
1999 2 6 Bojsen,Jesper 0 h Aalborg Hansen,Jørn Bach 2.division II
1999 2 7 Willumsen,Henrik 0.5 s Aalborg Thomsen,Anders 2.division II
1999 2 8 Jensen,Lars 1 h Aalborg Rasmussen,René 2.division II
1999 3 1 Beyerholm,Arne 0 h SK 1968 II Hansen,Bjarne 2.division II
1999 3 2 Olesen,Poul Erik N. 1 s SK 1968 II Alkærsig,Ole 2.division II
1999 3 3 Pedersen,Børge 0.5 h SK 1968 II Guindy,Esmat 2.division II
1999 3 4 Poulsen,Eddie 0.5 s SK 1968 II Pedersen,Bjarne 2.division II
1999 3 5 Kaysfeld,Henrik 0.5 h SK 1968 II Harholm,Uffe,Jes 2.division II
1999 3 6 Bojsen,Jesper 0.5 s SK 1968 II Cordes,Steffen 2.division II
1999 3 7 Willumsen,Henrik 1 h SK 1968 II Kristinson,Baldur 2.division II
1999 3 8 Jensen,Lars 0.5 s SK 1968 II Bjerre,Tavs 2.division II
1999 4 1 Beyerholm,Arne 0.5 h Haderslev Light,Bjarne 2.division II
1999 4 2 Olesen,Poul Erik N. 0.5 s Haderslev Bangsbo,Allan 2.division II
1999 4 3 Pedersen,Børge 0 h Haderslev Hermannsen,Allan 2.division II
1999 4 4 Poulsen,Eddie 0.5 s Haderslev Bjørnskov,Kai C. 2.division II
1999 4 5 Kaysfeld,Henrik 0 h Haderslev Gemzøe,Jakob 2.division II
1999 4 6 Bojsen,Jesper 0.5 s Haderslev Mogensen,Claus 2.division II
1999 4 7 Willumsen,Henrik 0 h Haderslev Hansen,Carsten 2.division II
1999 4 8 Jensen,Lars 0.5 s Haderslev Bjelosevic,Bahria 2.division II
1999 5 1 Beyerholm,Arne 1 s SK 1968 Hansen,Lars 2.division II
1999 5 2 Olesen,Poul Erik N. 1 h SK 1968 Matthiesen,Martin 2.division II
1999 5 3 Pedersen,Børge 0 s SK 1968 Bank,Pelle 2.division II
1999 5 4 Poulsen,Eddie 1 h SK 1968 Lindfeldt,Magnus 2.division II
1999 5 5 Kaysfeld,Henrik 0 s SK 1968 Brautsch,Søren 2.division II
1999 5 6 Bojsen,Jesper 0 h SK 1968 Christensen,Thomas 2.division II
1999 5 7 Willumsen,Henrik 0.5 s SK 1968 Lindestrøm,Torsten 2.division II
1999 5 8 Jensen,Lars 1 h SK 1968 Søbjerg,Erik 2.division II
1999 6 1 Beyerholm,Arne 0 s Holstebro Husted,Peter 2.division II
1999 6 2 Olesen,Poul Erik N. 1 h Holstebro Jepsen,Thomas 2.division II
1999 6 3 Pedersen,Børge 0 s Holstebro Pedersen,Jan Rode 2.division II
1999 6 4 Poulsen,Eddie 0.5 h Holstebro Høiberg,Erling 2.division II
1999 6 5 Bojsen,Jesper 0 s Holstebro Nielsen,Poul Erik 2.division II
1999 6 6 Willumsen,Henrik 1 h Holstebro Thomsen,Alfred 2.division II
1999 6 7 Jensen,Lars 1 s Holstebro Nielsen,Kenneth 2.division II
1999 6 8 Bisgaard,Peter 1 h Holstebro Rindum,Sigurd 2.division II
1999 7 1 Beyerholm,Arne 0.5 h Evans Steffensen,Torben 2.division II
1999 7 2 Olesen,Poul Erik N. 0.5 s Evans Aaskov,Jørgen 2.division II
1999 7 3 Pedersen,Børge 0.5 h Evans Madsen,Peder 2.division II
1999 7 4 Poulsen,Eddie 0.5 s Evans Sørensen,Preben 2.division II
1999 7 5 Kaysfeld,Henrik 1 h Evans Skou,Niels 2.division II
1999 7 6 Bojsen,Jesper 0.5 s Evans Lysdal,Knud 2.division II
1999 7 7 Willumsen,Henrik 0 h Evans Nielsen,Simon S. 2.division II
1999 7 8 Jensen,Lars 1 s Evans Dahl,Christian 2.division II
1999 1 1 Lysberg,Peter 0 s Aabybro Pedersen,Kurt M.rækken III
1999 1 2 Nielsen,Ole 0 h Aabybro Kaufmann,Allan M.rækken III
1999 1 3 Hove,Arne 0 s Aabybro Nielsen,Karsten M.rækken III
1999 1 4 Dyhr,Søren 0.5 h Aabybro Pedersen,Kristian M.rækken III
1999 1 5 Gottschalck,Chr. 0 s Aabybro Nielsen,Svend M.rækken III
1999 1 6 Nielsen,Lars 0.5 h Aabybro Christensen,Jens E. M.rækken III
1999 1 7 Lassen,Mette 0 s Aabybro Nielsen,H.M. M.rækken III
1999 1 8 Petersen,Jan 1 h Aabybro Nielsen,Henrik M.rækken III
1999 2 1 Bisgaard,Peter 1 h Sæby Andersen,Richard M.rækken III
1999 2 2 Nielsen,Ole 0 s Sæby Jensen,Jens C. M.rækken III
1999 2 3 Hove,Arne 0 h Sæby Christiansen,A.N. M.rækken III
1999 2 4 Dyhr,Søren 0.5 s Sæby Hansen,Jens E. M.rækken III
1999 2 5 Nielsen,Lars 0.5 h Sæby Kristensen,Knud M.rækken III
1999 2 6 Lassen,Mette 1 s Sæby Jensen,Flemming M.rækken III
1999 2 7 Petersen,Jan 1 h Sæby Riis,Jens M.rækken III
1999 2 8 Thomsen,Lasse 0 s Sæby Andersen,Per V. M.rækken III
1999 3 1 Bisgaard,Peter 1 Aars Grabow,Sten M.rækken III
1999 3 2 Nielsen,Ole 0 Aars Christensen,Bent M.rækken III
1999 3 3 Hove,Arne 0.5 Aars Grønhøj,Benny M.rækken III
1999 3 4 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 Aars Jespersen,Hardy M.rækken III
1999 3 5 Dyhr,Søren 0 Aars Christensen,Allan M.rækken III
1999 3 6 Gottschalck,Chr. 1 Aars Laursen,Erik M.rækken III
1999 3 7 Nielsen,Lars 0 Aars Jacobsen,Kurt M.rækken III
1999 3 8 Petersen,Jan 0.5 Aars Larsen,Henning M.rækken III
1999 4 1 Bisgaard,Peter 1 Aalborg III Hansen,Ole M.rækken III
1999 4 2 Nielsen,Ole 0 Aalborg III Fjordside,Arne M.rækken III
1999 4 3 Hove,Arne 1 Aalborg III Andersen,Kaj M.rækken III
1999 4 4 Madsen,Ole Rysgaard 0.5 Aalborg III Sønderstrup,Karl M.rækken III
1999 4 5 Dyhr,Søren 1 Aalborg III Pommerencke,L. M.rækken III
1999 4 6 Gottschalck,Chr. 0.5 Aalborg III Guldberg,Torben M.rækken III
1999 4 7 Nielsen,Lars 0.5 Aalborg III Møller,Kim M.rækken III
1999 4 8 Lassen,Mette 1 Aalborg III Engelund,Emil M.rækken III
1999 5 1 Bisgaard,Peter 0 Jetsmark Nielsen,Jens Ove Fries M.rækken III
1999 5 2 Nielsen,Ole 0 Jetsmark Søndergaard,Lars M.rækken III
1999 5 3 Hove,Arne 0 Jetsmark Grubert,Christian M.rækken III
1999 5 4 Dyhr,Søren 0 Jetsmark Rasmussen,Allan M.rækken III
1999 5 5 Gottschalck,Chr. 0 Jetsmark Rasmussen,H. M.rækken III
1999 5 6 Nielsen,Lars 0 Jetsmark Hoffmann,Tobias M.rækken III
1999 5 7 Lassen,Mette 0 Jetsmark Grubert,Morten M.rækken III
1999 5 8 Sørensen,Svend Aage 0 Jetsmark Poulsen,Kjeld M.rækken III
1999 6 1 Bisgaard,Peter 0 Gistrup II Meyer,lars M.rækken III
1999 6 2 Nielsen,Ole 0 Gistrup II Nielsen,Jan M.rækken III
1999 6 3 Hove,Arne 1 Gistrup II Stage,Jan M.rækken III
1999 6 4 Madsen,Ole Rysgaard 0 Gistrup II Pedersen,Sv. Erik M.rækken III
1999 6 5 Dyhr,Søren 1 Gistrup II Jensen,Flemming Bo M.rækken III
1999 6 6 Gottschalck,Chr. 0 Gistrup II Rønnow,Lars M.rækken III
1999 6 7 Nielsen,Lars 0.5 Gistrup II Bo,Jens M.rækken III
1999 6 8 Lassen,Mette 1 Gistrup II Rasmussen,Bent Påske M.rækken III
1999 7 1 Bisgaard,Peter 0.5 Hadsund Mikkelsen,Peter M.rækken III
1999 7 2 Nielsen,Ole 0.5 Hadsund Salmonsen,Jesper M.rækken III
1999 7 3 Hove,Arne 0 Hadsund Jacobsen,Torben M.rækken III
1999 7 4 Madsen,Ole Rysgaard 1 Hadsund Hauge,Søren M.rækken III
1999 7 5 Gottschalck,Chr. 1 Hadsund Christensen,Poul E. M.rækken III
1999 7 6 Nielsen,Lars 1 Hadsund Christensen,Allan M.rækken III
1999 7 7 Lassen,Mette 1 Hadsund Gøttler,René M.rækken III
1999 7 8 Petersen,Jan 1 Hadsund Sørensen,Poul V. M.rækken III
1998 1 1 Bentzen,Eric 1 h Frem Renboe,John 2.division I
1998 1 2 Sørensen,Bent 0.5 s Frem Skaanning,Kim 2.division I
1998 1 3 Larsen,Olav D. 1 h Frem Jepsen,Svend 2.division I
1998 1 4 Pedersen,Svend 1 s Frem Jensen,Lars M. 2.division I
1998 1 5 Jørgensen,Jørgen 1 h Frem Frantsen,Tom 2.division I
1998 1 6 Andreasen,Per 0.5 s Frem Nielsen,Niels Erik 2.division I
1998 1 7 Christiansen,Jens J. 0.5 h Frem Knoth,Tommy 2.division I
1998 1 8 Pedersen,Børge 0 s Frem Jensen,Michael 2.division I
1998 2 1 Bentzen,Eric 1 s SK 1968 II Hansen,Bjarne 2.division I
1998 2 2 Sørensen,Bent 1 h SK 1968 II Christensen,Thomas 2.division I
1998 2 3 Larsen,Olav D. 0.5 s SK 1968 II Pedersen,Bjarne 2.division I
1998 2 4 Pedersen,Svend 1 h SK 1968 II Mortensen,John 2.division I
1998 2 5 Jørgensen,Jørgen 0 s SK 1968 II Harholm,Uffe,Jes 2.division I
1998 2 6 Andreasen,Per 1 h SK 1968 II Bangsbo,Allan 2.division I
1998 2 7 Christiansen,Jens J. 0.5 s SK 1968 II Cordes,Steffen 2.division I
1998 2 8 Pedersen,Børge 1 h SK 1968 II Bjerre,Tavs 2.division I
1998 3 1 Bentzen,Eric 1 s Aalborg Jakobsen,Lars V. 2.division I
1998 3 2 Sørensen,Bent 1 h Aalborg Nielsen,Jørgen 2.division I
1998 3 3 Larsen,Olav D. 0 s Aalborg Hjorth,Torben 2.division I
1998 3 4 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Aalborg Hellegaard,Carsten 2.division I
1998 3 5 Andreasen,Per 1 s Aalborg Sønderstrup,Bjarne 2.division I
1998 3 6 Christiansen,Jens J. 0.5 h Aalborg Hansen,John Nyholm 2.division I
1998 3 7 Nielsen,John B. 1 s Aalborg Hansen,Sune Norman 2.division I
1998 3 8 Pedersen,Børge 1 h Aalborg Pedersen,Svend Erik 2.division I
1998 4 1 Bentzen,Eric 1 h Evans Aaskov,Jørgen 2.division I
1998 4 2 Sørensen,Bent 0.5 s Evans Madsen,Peder 2.division I
1998 4 3 Larsen,Olav D. 1 h Evans Steffensen,Torben 2.division I
1998 4 4 Pedersen,Svend 1 s Evans Berg,Leif 2.division I
1998 4 5 Jørgensen,Jørgen 0.5 h Evans Sørensen,Preben 2.division I
1998 4 6 Andreasen,Per 0.5 s Evans Hansen,Thomas 2.division I
1998 4 7 Christiansen,Jens J. 0.5 h Evans Schütz,Robert 2.division I
1998 4 8 Pedersen,Børge 1 s Evans Hansen,Chr.M. 2.division I
1998 5 1 Bentzen,Eric 0.5 h Vejgaard Højfeldt,Erik 2.division I
1998 5 2 Sørensen,Bent 1 s Vejgaard Hansen,Herluf 2.division I
1998 5 3 Larsen,Olav D. 1 h Vejgaard Hansen,Poul H. 2.division I
1998 5 4 Pedersen,Svend 1 s Vejgaard Pedersen,Claus Rønø 2.division I
1998 5 5 Jørgensen,Jørgen 1 h Vejgaard Fördös,Zoltan 2.division I
1998 5 6 Andreasen,Per 1 s Vejgaard Madsen,Jens I. 2.division I
1998 5 7 Christiansen,Jens J. 1 h Vejgaard Nielsen,Bo Gerner 2.division I
1998 5 8 Nielsen,John B. 1 s Vejgaard Rüdinger,Niels Peder 2.division I
1998 6 1 Bentzen,Eric 0.5 s Nordre Kjeldsen,Jens 2.division I
1998 6 2 Sørensen,Bent 0.5 h Nordre Boe,Mads 2.division I
1998 6 3 Larsen,Olav D. 0 s Nordre Pedersen,Nikolai V. 2.division I
1998 6 4 Pedersen,Svend 0.5 h Nordre Johansen,Morten 2.division I
1998 6 5 Jørgensen,Jørgen 0 s Nordre Høiberg,Nina 2.division I
1998 6 6 Andreasen,Per 0.5 h Nordre Pedersen,Karl 2.division I
1998 6 7 Christiansen,Jens J. 0 s Nordre Christensen,Jan 2.division I
1998 6 8 Nielsen,John B. 0.5 h Nordre Nielsen,Poul Erik 2.division I
1998 7 1 Bentzen,Eric 1 h SK 1968 Hansen,Lars 2.division I
1998 7 2 Sørensen,Bent 0.5 s SK 1968 Søbjerg,Erik 2.division I
1998 7 3 Larsen,Olav D. 1 h SK 1968 Bank,Pelle 2.division I
1998 7 4 Pedersen,Svend 0.5 s SK 1968 Matthiesen,Martin 2.division I
1998 7 5 Jørgensen,Jørgen 0.5 h SK 1968 Nielsen,Søren H. 2.division I
1998 7 6 Andreasen,Per 0.5 s SK 1968 Alkærsig,Ole 2.division I
1998 7 7 Christiansen,Jens J. 1 h SK 1968 Olsen,Niels H. 2.division I
1998 7 8 Nielsen,Ole 0 s SK 1968 Agergaard,Lars 2.division I
1998 1 1 Beyerholm,Arne 0.5 h Århus II Sørensen,Michael D. 3.division II
1998 1 2 Olesen,Poul Erik N. 0 s Århus II Leimand,Christian 3.division II
1998 1 3 Willumsen,Henrik 0 h Århus II Strømberg,Gorm 3.division II
1998 1 4 Kaysfeld,Henrik 0.5 s Århus II Bønnerup,Ebbe 3.division II
1998 1 5 Bojsen,Jesper 1 h Århus II Vang,Frank 3.division II
1998 1 6 Jensen,Lars 0.5 s Århus II Christensen,Klaus 3.division II
1998 1 7 Bisgaard,Peter 0.5 h Århus II Søndersgaard,Gunnar 3.division II
1998 1 8 Lysberg,Peter 0 s Århus II Møller,Birger 3.division II
1998 2 1 Beyerholm,Arne 1 s SK 1968 III Clerico,Antonio 3.division II
1998 2 2 Olesen,Poul Erik N. 0 h SK 1968 III Kastberg,Andreas 3.division II
1998 2 3 Poulsen,Eddie 1 s SK 1968 III Petersen,Karsten 3.division II
1998 2 4 Willumsen,Henrik 0.5 h SK 1968 III Björknäs,Lars Bo 3.division II
1998 2 5 Kaysfeld,Henrik 0 s SK 1968 III Nielsen,Michael 3.division II
1998 2 6 Bojsen,Jesper 1 h SK 1968 III Rasmussen,Per 3.division II
1998 2 7 Jensen,Lars 1 s SK 1968 III Vestergaard,Thomas 3.division II
1998 2 8 Bisgaard,Peter 0 h SK 1968 III Hansen,Lars Kappel 3.division II
1998 3 1 Beyerholm,Arne 1 s Kjellerup Ladegård,Søren 3.division II
1998 3 2 Olesen,Poul Erik N. 1 h Kjellerup Christensen,Paw 3.division II
1998 3 3 Poulsen,Eddie 0.5 s Kjellerup Jensen,Allan 3.division II
1998 3 4 Willumsen,Henrik 1 h Kjellerup Nilsson,Erik 3.division II
1998 3 5 Kaysfeld,Henrik 1 s Kjellerup Pedersen,Olaf Corydan 3.division II
1998 3 6 Bojsen,Jesper 0 h Kjellerup Jensen,Kim Lund 3.division II
1998 3 7 Jensen,Lars 1 s Kjellerup Mejrup,Søren 3.division II